Opinie o Piotr Wróblewski Powypadkowy Zakład Usługowy w Poznań

Piotr Wróblewski Powypadkowy Zakład Usługowy
1 2 4 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Piotr Wróblewski Powypadkowy Zakład Usługowy?

gosc Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Najgorszy laweciarz w Poznaniu ,a moze i calej wielkopolsce.Na poczatku rozmowny ,zabawny wesoly ,po czym zuplywem kilku dni facet nie do poznania gbur (usunięte przez administratora) i prostak rzucajacy wulgaryzmy na klientow.Jest typem czlowieka co to nie on panie to sie zalatwi na jutro ,a ja nie moge sie doprosic glupiego potwierdzenia od tygodnia,bo Pan Piotr ma zepsuty komputer ,drukarke i Bug wie co jeszcze.Ludzie strzezcie sie od tej hieny laweciarskiej ,ktora czycha na krotkich falach pogotowia ratunkowego i nasladuje gdzie tylko ktos w kogos wjechal.Unikajcie go ,niech na nas juz chiena nie zeruje.POZRDAWIAM zawiedziony klient.

Poszkodowany Nowy wpis

Serdecznie odradzam korzystanie z usług tego pana. Na początku jest bardzo miły, ale z czasem staje się prawdziwym bucem. Dodatkowo przekazywane przez niego informacje nie są prawdziwe i często okazuje się, że możemy zostać na lodzie. Po kolizji najlepiej kontaktujcie się bezpośrednio z ubezpieczalnią i zrezygnujcie z usług tego pana.

Tak1Nie

Czekamy cały czas na nowe wieści od Was! Każda opinia się liczy! Co wiecie o pracy w firmie Piotr Wróblewski Powypadkowy Zakład Usługowy w miejscowości Poznań?

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Zostaw opinię o Piotr Wróblewski Powypadkowy Zakład Usługowy - Poznań

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie