Opinie o Poks-Bud Firma Ogólnobudowlana Kapciński Piotr w Gniezno

counter
1 1 7 5 1
Winek Nowy wpis

Rzadko zaglądamy na forum bo jeśli dobrze się pracuje to nie ma specjalnie potrzeby do pisania.

Tak3Nie
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 414 dni.

Czy można w Poks-Bud Firma Ogólnobudowlana Kapciński Piotr liczyć na jakieś dodatki?

TakNie
Rzetelny Nowy wpis

Wykonuje dla Piotra zlecenia płatności na czas a jeżeli ktoś pisze ze nie godny bo nie płaci Elektrycy nauczcie się fachu to kasa będzie zawsze

Tak8Nie
Były pracownik Nowy wpis

Pracowałem w firmie Poks-bud uczciwy bardzo,pesje na czas Podwykonawcy którzy robili roboty i wpisują że nie dostali kasy panowie Nauczcie się wykonywać dobrze robotę wtedy nie będzie problemu z płatnościami

Tak10Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Podwykonawca

Wykonuje zlecenia dla firmy POKS-BUD i jestem zadowolony płatności na czas

Tak3Nie1
Przejrzysci

Nierzetelny płatnik. Od kilku miesięcy nie reguluje swoich zobowiązań wobec podwykonawcy. W trakcie postępowania windykacyjnego i wpisu w KRD. Nie polecam współpracy!!!!

TakNie3

Jak teraz jest w firmie Poks-Bud Firma Ogólnobudowlana Kapciński Piotr w mieście Gniezno z zatrudnieniem, bo nie ma wieści o pracy u nich i nie wiemy jak to wygląda na chwilę obecną, pomożecie?

Tak1Nie1

Zostaw merytoryczną opinię o Poks-Bud Firma Ogólnobudowlana Kapciński Piotr - Gniezno

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad