Opinie o Danuta Szpurtacz Deteem-Danuta Szpurtacz w Krotoszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Danuta Szpurtacz Deteem-Danuta Szpurtacz. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Danuta Szpurtacz Deteem-Danuta Szpurtacz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danuta Szpurtacz Deteem-Danuta Szpurtacz w Krotoszyn

Nie wiem jak mam odebrać tę ciszę na forum :P Może jednak ktoś z kierowców się zlituje nad człowiekiem, i da znać jak mam rozumieć widełki jakie podali na stanowisku - od 4 242 PLN +premia. Niby napisali że od, ale czy mogę im wierzyć i tej podstawy wyjdzie więcej niż minimalna. W maju ktoś pytał już o to samo stanowisko, czyli wtedy też szukali kierowców. Chodzi o rotację czy po prostu jest az tak duze zapotrzebowanie na pracowników?

Anonimek Nowy wpis

Co do płacy zgadza się z opisanym źle finansowo się tam nie wychodzi z tego co się orientuję

@Anonimek

Ja tam widzę po opisie oferty, że maja być zapewnione atrakcyjne warunki zatrudnienia. to jak inaczej je niby rozumieć, jeśli tutaj finanse przekreślacie tak jawnie? Myślałem czy by się nie werbować, bo na chłodni mam doświadczenie a pisali, że szukają ze względu na rozwój

Robert Nowy wpis

Witam czy ktoś może podpowiedzieć jak wygląda praca na stanowisku kierowcy c,c+e jakie zarobki i jaka stawka na umowie,czy płaca dniówki czy od kilometra dzięki za odp pozdrawiam

Iwona

Witam, widziałam, że jak szukali kogoś na magazyn oferowali przy tym umowę na okres próbny. Można dowiedzieć się ile ona trwa? Jaka stawka na niej obecnie się znajduje i co z perspektywą podwyżki? Po jakim czasie? Jak oceniacie robotę na miejscu i ile osób obecnie pracuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Danuta Szpurtacz Deteem-Danuta Szpurtacz - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Danuta Szpurtacz Deteem-Danuta Szpurtacz?

Zobacz opinie na temat firmy Danuta Szpurtacz Deteem-Danuta Szpurtacz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Danuta Szpurtacz Deteem-Danuta Szpurtacz