Opinie o TBD Montaż Płyt Gipsowo Kartonowych Dawid Budzowski w Niepołomice-bochnia-brzesko

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie TBD Montaż Płyt Gipsowo Kartonowych Dawid Budzowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TBD Montaż Płyt Gipsowo Kartonowych Dawid Budzowski o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TBD Montaż Płyt Gipsowo Kartonowych Dawid Budzowski w Niepołomice-bochnia-brzesko

Jaki jest wkład kierownictwa TBD Montaż Płyt Gipsowo Kartonowych Dawid Budzowski w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Spid. Nowy wpis

Witam serdecznie. Przypadkowo tutaj jestem, w sensie szukałem jego firmy- opini . Tak Budzowski, przekręt i (usunięte przez administratora) ludzie piszą, że jest niewypłacalny, to się zgodzę, dodam agresywny Raper. Sam pracowałem u Niego. Gość zszedł do tego stopnia pazerności, że nawet swojemu pracownikowi, kazał kupować materiał na robotę, i jedź i zrób na czarno. Opowiedziałem to wczoraj sąsiadowi, żebym (usunięte przez administratora)a wziął na ręce i o glebę bym go rzucił jak workiem cementu. Były Policjant powiedział mi tak, smrodu narobisz sobie za (usunięte przez administratora) Odpuść. Jeżeli (usunięte przez administratora) zobaczę ciebie na olx-ie, że się ogłaszasz i Ludziom nie wypłacasz pieniędzy, (usunięte przez administratora)

Lolo

Nie wypłacalny (usunięte przez administratora) nie zna się na robocie nie polecam robił u mnie mieszkanie i nie jestem zadowolony mój znajomy u niego pracował nie wypłacał go

Lolo
@Lolo

A co ja takiego napisałem?

Wielebny
@Lolo

Jesteśmy tu, na tym profilu. By odzyskać $$ . Gość ewidentnie, bawi się na $$ i śmieję się z tego., MI Wisi ponad 2K zł i haha, jest I co by taka Osoba zrobiła, jak ma długi , i chajtać się chce , podać gościa do sądu, leży i kwiczy. Można gnoja zgnoić. Ogólnie po gębie , ale nie wypłaca, ludzi, robi się TBT, najgorszy syf- Werbowanie ludzi, - krzyk. Bez umowy. To całe TBT- Samouk, bez pojęcia. Gość uczy . Nie brać go do szpachlowania. Nie wypłacalny jest, to oszust. Nie ma zielonego pojęcia na gładziach. Jeżeli chce mnie podać do sądu czekam. Ludzie. Ta Osoba ni potrafi szpachlować , nie ma narzędzi , kosę ma na kila cm,. Yyy Na gładzie gościa nie bierzemy, uczy się, nie ma pojęcia o szpachlowaniu., i oszust, nie wypłaca ludzi. Ustala sobie, że On płaci 1x na miesiąc , bez ubezpieczenia. Uczciwy gość jest. Myślę Sobie tak, ale trafiłem na gościa, co mi każe za swoje pieniądze kupić materiał do roboty, jechać swoim autem za swoje pieniądze. UCZCIWY GOŚĆ. -złodziej , pod sąd pracy. . Złodziej, i tyle :))). Sami wiecie. Uczciwy to on nie jest, to jest kawał, sku..... a , po weselu Kobieta jego się przekona, co za dziadostwo wzięła. Sam powiedział, że na psychotropach jedzie, a wesele, sam bedzie sponsorował. Ja się nie dziwię, dlaczego,. To jest do czasu. Niech nie bierze szpachlowania, szkoda pieniędzy, On tego nie umie,. Chłopie,? Wisisz mi pieniądze , 5 dni temu było 1 tyś zł, dzisiaj już więcej, ale jak to twierdzisz , gaz i ropa drożeje. Ząbki Ci sztuczne wybiją 2x , masz 30 lat i nową szczękę, pochwal, się dlaczego?!, bo się chwalisz na każdej robocie, a masz 30 lat?!. Bo ci wybili ząbki za pieniądze, bo nie płacisz ludziom. Nie Skacz, bo cię żywcem zakopią. Płać ludzi, jak ściągasz. Stracisz na tym, bo uczysz się. 30 lat i nowe zęby, wybili ci, :))) , że nie płacisz ludziom. YYYY u Ciebie sięWszyscy dorobili, dlatego odeszli. Masz 30 lat. Złodziej jesteś.

gość
@Lolo

Hej, a co było nie tak z Twoim mieszkaniem? Poinformowałeś go że coś było nie tak? U mnie zrobił całe poddasze i jestem mega zadowolony. Nie trzeba było nic poprawiać, a dzięki jego wskazówkom świetnie to wszyło.

gość Nowy wpis
@gość

Zdziwiony jestem tymi wszystkimi komentarzami, które przeczytałem więc muszę ja dać opinię. Tak jak napisałem wcześniej miałem robione poddasze. Firmę polecił mi kumpel, który również był zadowolony (on miał stawiane ściany i sufity). Dogadanie się z kierownikiem nie było problemem. Jeżeli mieliśmy jakieś pytania czy prośby, żeby coś podpowiedział- zawsze było trafnie. Ja podziwiałem pracę tego gościa, bo niestety zbytnio nie miał szczęścia do pracowników. I mówię tu i u mnie na budowie i u kumpla. Pracownicy jeszcze jako tako robili gdy Kierownik był na budowie, ale gdy go nie było to widziałem że chłopakom robota zbytnio nie szła. Kierownik sam robił tyle, co dwóch jego pracowników i tak na prawdę to on nadawał tempa. Widać to było po całym dniu np. jak Kierownika nie było czy robił inne pomieszczenie a chłopaki inne. Co więcej niestety, mówiąc na moim przykładzie: jak przeszedłem i popatrzyłem na gładzie które robili jego pracownicy to było sporo do poprawy. I poprawiał to kierownik bo pracownik w jeden dzień był a w drugi go nie było. Sam słyszałem nieraz rozmowy przez telefon, jak pracownicy się z nim umawiali a na kolejny dzień nie przychodzili do roboty (bo mieli ważniejsze rzeczy_ . Dodatkowo czasami to na niego się pracownicy darli, jak Kierownik mówił że robota ma być zrobiona inaczej- a przecież to kierownik bierze odpowiedzialność za budowe (ja rozumiem że to budowa i rządzi się to swoimi prawami, ale chyba ktoś się czasami zapominał). Wcale się nie dziwiłem jak był wkurzony, że musi po kimś poprawiać. Przecież nie ma płacone za godziny tylko za robotę. A jak musi coś dwa razy poprawiać, to są to niestety jego koszty, bo pracownik tego nie zauważy. I tak szczerze, jeżeli Kierownik miałby drugiego takiego samego pracownika jak on to robiliby świetną robotę. Druga sprawa jest taka że na normalnych etatach ludzie dostają wynagrodzenie co miesiąc a nie co dwa tyg. czy co tydzień. I na początku myślałem że to zbytnio różnicy w robocie nie powinno mieć, ale zauważyłem to właśnie gdy się budowałem, że po tym jak dostaną pracownicy wypłatę to potrafią w poniedziałek nie przyjść a czasami i na następny dzień.. Z zaliczkami jest to samo. Niestety, często pracownicy dostają zaliczki o których nie pamiętają a później dziwią się że wypłata niższa albo że jej nie ma a po zaliczkach pracownicy też potrafią nie przyjść do roboty. To jak Gość ma zarobić, skoro praca nie idzie, bo pracownicy przychodzą sobie jak chcą? Z kolei u kumpla gościu próbował wynieść sprzęt i to na jego oczach. Każdy przypadek jest inny ale popatrzyłbym trochę na drugą stronę również. Gdybym przechodził z pracownikami to co on, to też mocno bym się zastanowił nad tym, aby wynagrodzenie dawać miesięczne. Wtedy miałbym chociaż pewność, że nikt nie przyjdzie pijany po weekendzie czy że chociaż przez miesiąc będzie pracował. Poza tym niebywale dziwne są komentarze, że nagle wpisy powstały a duża ich część jest pisana w dziwnych porach. Jest to forum, gdzie każdy może napisać co chce a niestety powinno być to w jakiś sposób weryfikowane, bo sądzę że w dużej mierze te komentarze są totalnie niezasadne i mam nadzieję że sprawy zostaną wyjaśnione.

gość Nowy wpis
@gość

i oczywiście tu wyjaśnie: "Z kolei u kumpla gościu próbował wynieść sprzęt i to na jego oczach. Każdy przypadek jest inny ale popatrzyłbym trochę na drugą stronę również." i chodziło mi tu o to, że pracownik próbował wynieść sprzęt Szefa.

Spid.

Podpisuje się pod nick LOLO. Gość perfidnie działa 13lat na rynku w ten sposób. Ogłasza się na OLx, Gumtree, i wiele innych internetowych witryn. łapie ludzi pod pretekstem Okres próbny, dostanie 1 robotę ludzie na niego robią na gębę, pod pretekstem uczciwości, okres próbny. Okres próbny w firmach wygląda następująco. Przychodzisz do pracy dostajesz na 30 dni umowę, co dalej będzie zależy od pracodawcy. Żeruje gość na ludziach, doszukuję się różnych pretekstów, że to On jest Heros z Doświadczeniem 13- letnim, a ludzi nie ma (usunięte przez administratora) Każdy jest zły tylko On najlepszy. Ludzi prosi na robocie o opinie żeby mu tu wstawiali. (usunięte przez administratora) do potęgi entej. On jest samouk, nie ma doświadczenia żadnego. Afiszuję się, że pracował za granicą i co się dorobił?. Wymowę ma nie pełną. Czasami głośno myśli, pracownik myśli, że to jest skierowane do niego. Na robocie się nie zna , to samouk, ludzi werbuje do pracy i na tym koniku jedzie, manipulator, Papra robotę, nie wypłacalny jest , to jest (usunięte przez administratora) Nie tylko (usunięte przez administratora)ludzi, co chcą pracować, tylko Państwo oszukuję. Kudłaty, zarośnięty brzydki człowiek. On uczy się na ludziach, nie ma narzedzi do pracy, uczciwy człowiek nie ogłasz się. Blokuję nr tel. To jest (usunięte przez administratora) To nie jest Osoba uczciwa. Uważajcie. Nie wypłaca pod różnymi pretekstami, robotę , ktoś mu zleca, z góry. Chwali się obrotami milionowymi, a sam jeździ rzęchem za pare groszy. Uwaga!!! to manipulator. Na tym koniku jedzie gościu, ludzi werbuję, psychicznie dręczy i wyżuca, ale wpadł jak mucha w lep. Ogłasza się tylko (usunięte przez administratora) Nie uczciwa jedno osobowa firma.

Iza
@Spid.

Dziwię się, że od roku wciąż dalej to samo robi co opisujesz, ciekawe czemu tylko wy postanowiliście się tym podzielić i ostrzec innych? Czemu inni poszkodowani milczą?

Natalia
@Spid.

13 lat to długo. To kiepsko jak ludzie pracują na takich zasadach. A ktoś zgłaszał sprawę do sądu by odzyskać pieniądze?

Przyjaciel.
@Spid.

Nie ma tego co by gościowi w życiu na dobre wyszło. Nie chce się mściwego od bąka,/ podać do sądu. Twierdzi tak, że go wszyscy straszą, policją. Straszą Ciebie nawet sądem, śmiejesz się wszystkim w twarz. Bo masz firmę jednoosobową. Chcesz chłopie, bo śmiejesz się wszystkim w twarz, że nic Tobie nikt nie może, zrobić. Jest coś takiego jak Sąd Pracy. Jesteś (usunięte przez administratora) Kase buraku mi wisisz , hip-hopowcu. Na wesele zbierasz sam, a wiesz o tym, ż sam zostaniesz. Nie mam na życie, do skrzynki mi wrzuć pieniądze. NIe ubezpieczaś, zrobiłeś się tak dumny, że powiedziałeś, że na miesiąc płacisz, a gdzie dzieciaku umowa?. Dałeś mi 20 zł, żebym kupił sobie watę na robotę, za moje pieniądzę, na twoją robotę. 1000zł mi wisisz + bęnzyna . Uczciwy człowiek, ubezpiecza, ty kradniesz, tak 30-sto latku jedziesz na tym koniku. Do sądu pracy Cię podam, bo każdemu w buzię się śmiejesz. Chcesz się pobrać, tak gdzieś?. Płać ludzi normalnie nie co miesiąc, żeby sna wesele zarobił złodzieju. Wisiśz mi kasę (usunięte przez administratora) TBD- psia buda złodziejska firma. Bez zębów jesteś, masz 30 lat- bo (usunięte przez administratora) jesteś i ci wryj nastukali. 30- lat i nie swoje zęby- to firma TBT- Gość nie potrafi nic, firmę ma jednoosobową- i żeruję na ludziach. To jest (usunięte przez administratora)

Kapelan
@Iza

Gość zawsze, na pierwszym spotkaniu mówi, że go ktoś policją straszy. Tu nie potrzeba Policji a zgłosić do sądu Pracy,. Gość ewidentnie stracił zęby za młodego, bo nie jest wypłacalny. Pomijając ten problem dentysty. Jeżeli kogoś się ściąga z do pracy. Pierw dajemy umowę. Noga mi się przekręci itd. On ma 30 lat, jakie może mieć doświadczenie w budowlance od 13 lat?. Żadne, kit wciska ludziom co im pracę robi.. Osobiście jego szpachlowanie i montaż płyt, mają wiele do życzenia. Nie kłamiemy wszyscy. Gość ewidentnie szuka ludzi na jeden miesiąc i koniec. Obiecuje 7-8 tyś K zł, prawda jest taka, że On ych pieniędzy nie ma. Nie straszę go, ale jest coś takiego jak sąd pracy. . Niech się nie wychyla, bo to jest tylko pstryknięcie palcami , i gość leży. Młody kudłaty jest , na życiu nie zna się. Ja Tobie życia nie uprzykrzę, kolego. Zrozum, że z Twoją buzią zęby będą boleć . Nie będziesz mieć wpisów tutaj, jak ludzi zaczniesz płacić, wróć, wypłacać. Sąd pacy może Cię ukarać, nie Policja. Zastanów się . Do szpaclowania się nie zabieraj, bo nie masz pojęcia o tej robocie. Bądź dla nowych pracowników uczciwy. I szanuj sobie to co masz. Siema.

Inwestor
@Kapelan

Szpachlowanie- to co lubią tygryski najbardziej. Nie papraj gładzi nikomu, Szpachluj, czasami 4 x + 5 x i nie mów , że za szpachlowanie dali ci 5 zł, teraz w Krakowie. Wiesz, chłopie. 5 zł, całego domu (usunięte przez administratora) a szpachlowanie za 5 zł?, 2022r jest. Jesteś samoukiem, nie bierz się za gładzie, bo bym sam Cię kosztami obciążył. Co złego nie ja.

Iza
@Inwestor

To tak z czystej ciekawości ile za gładzie w Krakowie średnio się liczy?

Zostaw merytoryczną opinię o TBD Montaż Płyt Gipsowo Kartonowych Dawid Budzowski - Niepołomice-bochnia-brzesko

• Jak się pracuje w TBD Montaż Płyt Gipsowo Kartonowych Dawid Budzowski?

Zobacz opinie na temat firmy TBD Montaż Płyt Gipsowo Kartonowych Dawid Budzowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TBD Montaż Płyt Gipsowo Kartonowych Dawid Budzowski?

TBD Montaż Płyt Gipsowo Kartonowych Dawid Budzowski
  • Solna Góra 30 lok. 18