Opinie o Maszpol Handel Maszynami Budowlanymi i Sprzętem Rolniczym Oraz Transport Samochodowy Jan Dobroniecki w Podolin

counter
klient Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 105 dni.
Kandydat

naprawa ze pozal sie boze, jak tak mozna oszu...c ludzi ?

jarosław Nowy wpis

mam złe doswiadczenie z tą firmą , stanowczo odradzam zakupy , maszyny picowane na sprzedaż a potem wielkie oczy JAKIE TO MAŁOSTKOWE PANIE JANKU PRAWDA?

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś nowe info na temat przedsiębiorstwa Maszpol Handel Maszynami Budowlanymi i Sprzętem Rolniczym Oraz Transport Samochodowy Jan Dobroniecki w miejscowości Podolin, bo nie wiemy jak to z zatrudnieniem u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Maszpol Handel Maszynami Budowlanymi i Sprzętem Rolniczym Oraz Transport Samochodowy Jan Dobroniecki - Podolin

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.