Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Durakiewicz

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Durakiewicz

Natalia Nowy wpis

Polecam gorąco Panią Mecenas! Jest rzeczowa oraz konkretna. Pomogła mi w bardzo skomplikowanej sprawie, która wydawała się nie do wygrania. Pani Mecenas podchodzi do pracy z dużym zaangażowaniem i empatią. Wszelkie wątpliwości wyjaśnia na bieżąco.

@Mistrzostwoświata :)

Jeżeli ktoś poszukuje eksperta z powołaniem, który jest specjalistą w swojej dziedzinie, nie marnujący czasu, oraz oddający się w pełni swojej pracy na rzecz Twojej sprawy, to nie znajdziecie lepszego doradcy. Gorąco polecam. Pełen profesjonalizm!!!

@@Mistrzostwoświata :)

Bardzo dziękujemy za Twoje słowa uznania i entuzjastyczne polecenie naszej kancelarii. Pełen profesjonalizm to dla nas podstawa, a zadowolenie naszych klientów jest naszym priorytetem. Cieszymy się, że nasze doradztwo spełniło Twoje oczekiwania i że uznajesz nas za godnych zaufania specjalistów. Twoje polecenie jest dla nas ogromnym wyróżnieniem.

Bekazmastera
@@Mistrzostwoświata :)

Brzmi jakby kancelaria sama sobie taki komentarz wystawiła???? Panie Ka trochę pokory, błędy w pismach, błędy w wyliczeniach, ten poklask zupełnie zbędny.

@Mistrzostwoświata :)
@Bekazmastera

@Bekazmastera Nie wiem o co chodzi i czy jakoś ta kancelaria zalazła komuś za skórę ale muszę cię rozczarować :p Pani Aneta bardzo mi pomogła i odwaliła kawał dobrej roboty. Nie muszę się tłumaczyć... i nie zamierzam :p Natomiast ja im jestem bardzo wdzięczna i nie zauważyłam w prowadzeniu mojej sprawy żadnego zaniedbania :) Pozdrawiam i miłego dnia :)

Nina
@@Mistrzostwoświata :)

Jako były pracownik włączę się w Państwa dyskusję. Gratuluję Pan wygranej sprawy, profesjonalne przeprowadzenie postępowania nie jest standardem w tej kancelarii. W Pani przypadku to raczej kwestia szczęścia o czym my pracownicy niejednokrotnie pisaliśmy na tym portalu.

Nieobecny
@@Mistrzostwoświata :)

Nikt się na kancelarię nie uwziął, mecenas sama na to zapracowałaa, jej postawa wobec pracowników, klientów, jej lekceważący stosunek do powierzonych spraw ma tu odbicie. Proszę mi wierzyć, wiele komentarzu zostało usuniętych co oczywiście zaburza faktyczny obraz pseudojakości pracy kancelarii.

@Bekazmastera

Szanowny @Bekazmastera, Pragniemy podkreślić, że Kancelaria opiera swoją działalność na transparentności i rzetelności. Zapewniamy, że wszystkie opinie dotyczące naszej kancelarii są autentyczne i pochodzą od rzeczywistych klientów. Co do wspomnianych błędów, traktujemy każdą informację o potencjalnych niedociągnięciach bardzo poważnie i nieustannie pracujemy nad doskonaleniem jakości naszych usług. Z wyrazami szacunku, [Zespół Kancelarii Prawnej Aneta Durakiewicz]

Dobrazmiana
@Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Durakiewicz

Z radością czytam deklaracje mecenas na temat rzetelności i transparentności. Rozumiem że zacznie się wywiązywać z umów i ureguluje zaległe faktury? Cieszy mnie również wyciąganie wniosków z błędów, będę dawać na bieżąco informacje, czy to pusta deklaracja czy widać jakaś zmianę.

@Nieobecny

Drogi "NIEOBECNY", dziękujemy za Twoją chęć dzielenia się spostrzeżeniami. Uważamy, że nie wszystkie kwestie nadają się do omawiania na publicznym forum - niektóre z nich wymagają bardziej bezpośredniego i osobistego podejścia. To właśnie dlatego zachęcamy do skontaktowania się z nami bezpośrednio. Każde słowo kierowane do naszej kancelarii traktujemy z najwyższą uwagą, a Twoja opinia może być kluczowa w dalszym ulepszaniu naszych usług.

@Nina

Doceniamy Pani/Pana zaangażowanie i chęć dzielenia się spostrzeżeniami. W naszej praktyce prawnej, dużą wagę przywiązujemy do wewnętrznego dialogu i staramy się, aby każdy głos został usłyszany. Jednakże, wierzymy również, że kwestie dotyczące życia zawodowego powinny być omawiane w obrębie organizacji, aby zapewnić najbardziej odpowiedni kontekst i zachować poufność. Zachęcamy do wykorzystywania ustanowionych kanałów komunikacji wewnętrznej, co umożliwi nam wspólne dążenie do doskonałości w obsłudze naszych klientów, jednocześnie szanując nasze wspólne środowisko pracy.

Jakich pytań można się spodziewać podczas procesu rekrutacyjnego w Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Durakiewicz na stanowisko Radca Prawny?

Nowy wpis

Dziękujemy za wyrażone zainteresowanie dołączeniem do zespołu Kancelarii Radcy Prawnego Aneta Durakiewicz. Rozumiemy, że proces rekrutacyjny może budzić wiele pytań i wątpliwości, dlatego chcemy przybliżyć nieco zagadnienia, które mogą pojawić się podczas naszych rozmów kwalifikacyjnych. Nasi kandydaci na stanowisko Radcy Prawnego mogą spodziewać się pytań dotyczących ich doświadczenia zawodowego. Interesują nas nie tylko osiągnięcia i dotychczasowa praktyka, ale również specyficzne sytuacje, w których wykazali się Państwo inicjatywą, wiedzą prawną i umiejętnością radzenia sobie w trudnych warunkach. Ponadto, kluczowe dla nas jest zrozumienie przez kandydatów przepisów dotyczących ochrony praw konsumenta oraz znajomość kodeksu cywilnego. Warto przygotować się do dyskusji na tematy związane z tymi dziedzinami, gdyż stanowią one fundament pracy w naszej kancelarii. Cenimy otwartość na nowe wyzwania, gotowość do ciągłego rozwoju oraz pasję do prawa, co pozwala nam wspólnie dążyć do świadczenia usług prawnych na najwyższym poziomie. Mamy nadzieję, że ta wiedza pomoże Państwu lepiej przygotować się do rozmowy z nami. Z wyrazami szacunku, Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Durakiewicz

@Niezadowolona

Próbowałam się skontaktować z kancelarią przez ich serwis internetowy. Niestety nie udało się. Cały mój wysiłek przeszło pół godziny pisany maila załączniki wszystko przepadło. Serwis nagle został wyłączony i nic nie działa. To nie jest poważne. Człowiek w niedzielę marnuje czas, żeby w jedynej wolnej chwili w tygodniu załatwić dodatkowe sprawy i taka niemiła niespodzianka.

@@Niezadowolona

Szanowna Pani @Niezadowolona Jest nam niezmiernie przykro, że odwiedziła nas Pani w trakcie przerwy technicznej w naszym serwisie internetowym. Rozumiemy Pani frustracje w związku utraconym czasem i opisem sprawy w formularzu oraz konieczność tworzenia nowego. W związku z powyższym proszę skontaktować się z naszym sekretariatem telefonicznie, mailowo lub osobiście. Chcąc to Pani zrekompensować jeden z naszych pracowników w rozmowie telefonicznej bądź u nas na miejscu w sekretariacie sporządzi nieodpłatnie opis do sprawy. Pozwoli to Pani zaoszczędzić utracony czas i bez pośpiechu, bez nerwów sporządzić opis do sprawy z profesjonalistą który dołoży starań aby był on jak najbardziej kompletny, treściwy i nie wymagał kolejnych uzupełnień lub poprawek.

Miki
@@Niezadowolona

Tam jest problem z kontaktem od razu po podpisaniu umowy.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Durakiewicz. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Katarzyna W.

Niby taka profesjonalna kancelaria, a już 2 raz w przeciągu godziny wchodzę na ich stronę i nic tam nie działa. Niczego nie da się sprawdzić, nawet forlumarza kontaktowego czy maila nie ma, żeby się z nimi skontakować

@Katarzyna W.

Szanowna Pani Katarzyno. Jest nam niezmiernie przykro, że odwiedziła nas Pani w trakcie przerwy technicznej w naszym serwisie internetowym. Analizując aktywność odwiedzających nasz serwis staramy się wybierać dni i godziny tak aby ruch na stronie był jak najmniejszy. Niestety od czasu do czasu aktualizując zabezpieczenia witryny jesteśmy zmuszeni wyłączyć ją na kilka minut. Strona jest już zaktualizowana i dostępna. Zapraszamy do przejrzenia serwisu i skontaktowania się z sekretariatem kancelarii w najwygodniejszej dla Pani formie i terminie. Nasi pracownicy z całą pewnością niezwłocznie się odezwą z odpowiedziami na Pani pytania. • Adres kancelarii: ul. Chopina 24 lok 2, 20-023 Lublin otwarta jest od poniedziałku do piątku w godzi.: 8-16 • Telefony: +48 690 546 716, +48 512 513 715 • Adres e-mail: sekretariat@kancelariadurakiewicz.pl

Szok
@Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Durakiewicz

W jakim celu ten mail na stronie jak nikt nie odpisuje???

Szok

Potworne problemy z kontaktem z kancelaria. Nie odpisują na maile, brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej. Żenada.

@Zdziwiony

Niby profesjonalna kancelaria, a ma jakieś problemy techniczne. Strona im nie działa, formularze kontaktowe niedostępne, nie wiadomo z kim się kontaktować. W dzisiejszych czasach tego typu rzeczy powinny być niedopuszczalne, żeby witryna internetowa niczym wirtualne biuro kancelarii nie działało.

@@Zdziwiony

Szanowny Panie @Zdziwiony Jest nam niezmiernie przykro, że odwiedził nas Pani w trakcie przerwy technicznej w naszym serwisie internetowym. Staramy się pracować w godzinach nocnych, ale biorąc statystykę odwiedzin naszego serwisu w niedzielę w bardzo późnych godzin wieczornych nie spodziewaliśmy się internautów przeglądających nasz serwis. Kilkuminutowe przerwy w działaniu serwisu internetowego są jak najbardziej dopuszczalne, a w ręcz konieczne do wykonania w ramach działań serwisowych w serwisie internetowym. Przerwy techniczne stanowią ułamek %, strona internetowa jest w pełni funkcjonalna i dostępna przez 99,99% w roku. Serwis jest już po aktualizacji w pełni funkcjonalny zachęcam do zapoznania się z jego treścią.

(usunięte przez administratora) Pani mecenas ma problemy z rozliczeniami. Nie płaci należności. Mi zalega już 3 faktury. Nie polecam.

Obecnie Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Durakiewicz do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Radca Prawny. Na GoWork.pl dodano ogłoszenie 6 listopada.

Małgorzata

Najlepsza Mecenas w Lublinie. Zawsze profesjonalne podejście do klienta i jego problemów.

Tomasz
@Małgorzata

Ta sama opinia słowo w słowo na innych portalach. Wiarygodność wszystkich opinii podważona

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Durakiewicz - Lublin

• Jak się pracuje w Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Durakiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Durakiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Durakiewicz?

Kancelaria Radcy Prawnego Aneta Durakiewicz