Opinie o Gabinet Psychoterapii Dard MGR Joanna Grochowska w Piła

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gabinet Psychoterapii Dard MGR Joanna Grochowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gabinet Psychoterapii Dard MGR Joanna Grochowska o rekrutacji.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Psychoterapii Dard MGR Joanna Grochowska w Piła

Barbara

Opinie jak zwykle są różne na temat usług i samej pani psycholog. Ktoś tu jednak zarzucił, że miła to jest tylko dla mężczyzn... Czy inne pacjentki też się z tym zgadzają? Czułyście się może gorzej traktowane niż panowie tutaj czy ta pacjentka to trochę przekoloryzowała?

@Dard

Żaden z klientów na to nie wyraża zgody? Może znajdą się jacyś pojedynczy, którym jednak by to nie przeszkadzało?

@Barbara

Jest bardzo miła i pomocna zarówno dla kobiet jak i mężczyzn i bardzo profesjonalna więc serdecznie polecam jako fachową pomoc.

@Kasia

O dziękuję za odzew. A tak z ciekawości skoro jednak opinie są pozytywne a gabinet z tego co się zorientowałam działa chyba od 2007 roku to czy są tu możliwe do odbycia praktyki? Czy ktoś na takich był tu niedawno i miałby zdanie w tym zakresie?

Dard Nowy wpis
@Barbara

Witam. Niestety praktyki nie są możliwe do odbycia ponieważ klienci nie wyrażają zgody na udział w Stażystów sesjach. Pozdrawiam

Jagoda Nowy wpis
@Barbara

Hej. Pani Joanna na pewno nie jest stronnicza traktuje zarówno mężczyzn jak i kobiety z neutralnością. Bardzo nam pomogła jako parze pokazując schematy zarówno u mnie jak i u męża. Pomogło nam to w dojściu do porozumienia. Serdecznie polecam

@Dard

Od roku praktycznie nikt nie udziela odpowiedzi na zapytania? widzę takie dotyczące chociażby praktyk. Co natomiast z zatrudnieniem początkujących psychologów? Czy ktoś już może się w tym orientował? Fakt ze działalność jest prowadzona od 2007 mnie zainteresował

Dard Nowy wpis

Witam. Niestety pani Joanna nie przyjmuje na praktyki psychologów ponieważ prowadzi głównie terapię indywidualną terapię par terapię rodzinną i bardzo rzadko klienci wyrażają zgodę na uczestnictwo osób trzecich. Praktyk radzę szukać poradniach na oddziałach dziennych lub na oddziałach w stacjonarnych Pozdrawiam

Pani Joanna bardzo pomogła mi w moich problemach z zaburzeniami lękowymi Moje życie bardzo się zmieniło. Bardzo polecam.

Bartosz
@Marta

Pani Joanna bardzo mi pomogła w moich zaburzeniach lękowych depresyjnych. Serdecznie polecam z całego serca bo moje życie zmieniło się bardzo. Od momentu rozpoczęcia terapii mam mnóstwo energii zdarzają się złe chwile ale takie jest życie. Polecam

Estera

Witam was wszystkich, chce podbić pytanie niżej o pracę tutaj, bo naprawdę zależałoby mi na współpracy z Panią Joanna. Może wy, pacjenci orientujecie się czy Pani pracuje sama, czy ma kogoś do pomocy? Nie chodzi mi nawet o etat, tylko np. staż czy praktykę. Pozdrawiam!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gabinet Psychoterapii Dard MGR Joanna Grochowska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Sporo tu opinii pacjentów...a jest ktoś tutaj z pracowników na forum? Czy Pani Joanna prowadzi gabinet sama, czy może jest szansa by u niej zatrudnić się jako psychoterapeuta? Widzę, że pacjentami są większości pary, co byłoby dla mnie spoko, bo specjalizuje się w terapiach dla par i w terapii poznawczo behawioralnej.

Polecam serdecznie????Pani Joanna w terapii par napewno nie była stronnicza i starała się znaleźć wspólnie z nami rozwiązanie naszego problemu co poskutkowało i uratowało nasz związek za co bardzo dziękujemy✌️

Madzia

Pani Joanna jest niezwykle wyrozumiałą, ciepłą i pomocną osobą.Chętnie rozmawia na interesujące tematy nie narzuca swojego zdania i rozumie młodzieżowe problemy. Serdecznie polecam.

Alex

Szczerze polecam Panią Joannę. Jestem zadowolony z wizyt. Osoba kompetentna, umie słuchać i doradzić. Pomogła mi uwierzyć że można żyć inaczej.

Janek

Serdecznie polecam. Pani psycholog bardzo pomogła mojemu dziecku. Myślę że empatia oraz zrozumienie sytuacji rodziny i wnikliwa analiza problemów doprowadziły nas do szczęśliwego rozwiązania . Pomiędzy spotkaniami konkretne zadania sprawiły że sytuacja diametralnie się zmieniła na plus.

Mariusz

Pozytywnie oceniam wizyte u Pani Joanny bardzo indywidualne podejście i cenna umiejętność wysłuchania pacjenta.

Outsider

Moja opinia co do pani Joanny jest pozytywna i polecam. Jestem człowiekiem z natury nieufnym i podchodziłem sceptycznie ale widze ze terapia pozwala mi zrozumiec problem uzaleznienia. Warto porozmawiac z profesjonalistka a nie dusic sie w swoim wlasnym sosie. To moje subiektywne zdanie.

Mar

Jestem na spotkaniach od prawie 3 lat i każde z nich pod opieką Pani Joanny Grochowskiej jest zawsze ciekawe i wnosi dla mnie zawsze coś nowego. Dyskusje w grupie przebiegają w sposób kulturalny, spokojny, z pełnym poszanowaniem dla uczestników co jest wielką zasługą Pani Joanny a ja dzięki temu czuję się dobrze i w pewnym sensie bezpieczniejszy. Dziękuję

Polecam Jestem kobietą i czułam się bardzo dobrze na terapii więc nie jest prawdą że ta Pani jest miła tylko dla mężczyzn. Myślę że te komentarze to pisze konkurencja.

Magda

Pani Joanna jest bardzo sympatyczna i pomocna. Sprawiła że moje małżeństwo przetrwało kryzys i poznajemy siebie z mężem na nowo. Nie jest stronnicza a jej neutralność i trafne, konkretne hipotezy dają dużo do myślenia co powoduje wiele zmian.Polecam z całego serca. Ci do ceny to jak na specjalistę z certyfikatami jest uważam adekwatna Może psycholog po studiach wycenia swoje usługi na mniejszą kwotę ale jakość usług jest nieporównywalna.

Bardzo dobre podejście do pacjenta, wiele dobrego można się dowiedzieć i wnieść do życia jeżeli ktoś tego chce. Polecam

Dorota

Bardzo droga wizyta. Uważam, że nieadekwatna do śwuadczonej usługi . Zapłaciłam 240 zł, byłam zaskoczona bo na stronie gabinetu jest kwota 130. Nie polecam .

Aga

210 zł za wizytę to zdecydowanie za dużo. Tym bardziej ze na stronie ma ceny od 130 zł. Na Pile jest to zbyt wysoka cena. Reszta psychoterapeutów bierze 150 zł Tyle mogę powiedzieć.

Sm

Zdecydowanie nie polecam!!!! Zamiast rozwiązywać konflikty to poglebia je. Nastawiona pozytywnie wyłącznie do mezczyzn.

Pani Psycholog niestety słaba. Brak kompetencji,brak komunikacji,zero informacji zwrotnej. Nastawienie tylko na pieniądze a nie terapię.do tego traktowanie człowieka z góry. Nie polecam I odradzam.

Karol R

Psychoterapeuta pierwsza klasa...wrażliwa, empatyczna, fachowo potrafi wspólnie z pacjentem dotrzeć do rozwiązania problemu.Polecam szczerze???????????? Moje sugestie dla Gabinet Psychoterapii Dard MGR Joanna Grochowska: Szczerze polecam???? Lubię atmosferę w Gabinet Psychoterapii Dard MGR Joanna Grochowska za: Ciepło,empatia,fachowość????

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Psychoterapii Dard MGR Joanna Grochowska - Piła

• Jak się pracuje w Gabinet Psychoterapii Dard MGR Joanna Grochowska?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Psychoterapii Dard MGR Joanna Grochowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Psychoterapii Dard MGR Joanna Grochowska?

Gabinet Psychoterapii Dard MGR Joanna Grochowska
  • Lotnicza 17 lok. 10