Opinie o Vitamed w Smardzewice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Vitamed. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Vitamed o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vitamed w Smardzewice

Emila

Widziałam ogłoszenie na Przedstawiciela. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat pracy i warunków w tej firmie?

wiki
@Emila

Jezeli zatrudnienie przez KRP .S.B. to zapomnij ze zarobisz kokosy.Szukaj gdzie indziej.

Karola
@Emila

Podam informacje aktualne 3400 do 4500 netto samochody bardzo dobrze wyposażone. Słyszałam że GM już nie ma w Vitamedzie.

Grażynka
@Karola

Ooooooo jakie zaskoczenie, że pan GM już nie pracuje. Zaangażował się, rozwinął firmę a później dostał kopa jak pan (usunięte przez administratora) stwierdził, że już nie jest potrzebny i czas zarabiać więcej milionów

Mariusz D.
@Karola

Hmmm z tego co wiem to kwoty podane przez ciebie należałoby pomniejszyć o 1 000. Do tego permanentna inwigilacja. Post napisany pewnie przez kolejnego sfrustrowanego kierownika, który w pocie czoła stara się znaleźć jakiegokolwiek pracownika. Jak nie wierzysz to idź do tej firmy a zapewniam, ze wrócisz tutaj i potwierdzisz większość opinii.

krakow_rządzi

nie bierz tego ....gps manager Cię wykończy

@Grażynka

G.M ma swoją firme he he zobaczcie co robi razem ze szwagrem https://allegro.pl/oferta/t-shirt-koszulka-lgbt-tecza-parada-rownosci-8166513617.A od kiedy nie pracuje??? Może jest na urlopie ojcowskim he he bo się lepiej opłaciło niż pani S,B.Tak rozkręcił firmę że wypłaty zabrał razem z P.S.B .NIE POLECAM

@Karola

HA HA i to zatrudnienie przez KRP CONSULTING to jest nie realne dobry chwyt.G.M na urlopie???

Witold

Nie polecam jak morze być dobrze jak Pan G.M to facet pani S.B Czytajcie wczesniejsze posty Czepiaja sie wszystkiego.Gps normalna sprawa jak w kazdej firmie,ilosc punktow nie do przerobienia.Dziwie sie ze szef ze Smardzewic trzyma to towarzystwo.Zatrudnienie przez Krp consulting bo przecierz trzeba zarobic na pracownikach kase.Kiedys były pieniądze dopuki nie było pani S.B jako posrednik.G.M standard nie odbiera tel ma wszystko gdzies Dziwie sie ze szef tego nie widzi ale produkty sa napewno bardzo tanio sprowadzane i zarobek jest ogromny.Co do G.M to wykosił wszystkich madrzejszych kierowników miedzy innymi Warszawa aby nie doszli do szefa i nie zabrali mu etatuWymiana kierownictwa non stop aby sie nie dowiedział własciciel jak jest prowadzona firma ta firma juz sie konczyNie polecam w 100% A kobiety w ciązy są tak traktowane ze nie mają powrotu albo wszystko jest robione aby tylko je zwolnic.z resztą to widać po komentarzach.NIE POLECAM W 100%

MIKI
@Witold

Na wstępie napiszę dla jasności, że w żaden sposób nie jestem powiązany z firmą Vitamed. Jednak ocena Witolda jest oceną subiektywną i myślę, że żaden z Nas nie pownien kierować się tego typu opiniami, a sam jestem tego dowodem. 10 Lat temu czytałem same niepochlebne informację na temat mojej firmy w której obecnie pracuję, firmie która jak się okazało dała mi szanse nie tylko tam pracować, dała też szanse się rozwijać i awansowałem w górę 4 razy. Jak się okazało, nie taki diabeł straszny wyszstko zależy od tego czy frustracja ogarnie wasze głowy, czy podejmując ryzyko i decyzję jesteście wstanie w pewnym środowisku odszukać swoje miejsce. Słyszałem o firmie z rynku i opinie są dobre wręcz bardzo dobre, a te które tu się pojawiają to te jedne z 1000 opinii które ktoś musi je wyrazić bo nie potrafi sobie z nimi poradzić. Życzę kazdemu kto wejdzie do grona tego zespołu owocnych dni pracy i pełnych sukcesów i awansów lat przyjemnej pracy. Pamiętajcie że, NAJBARDZIEJ ŻAŁUJEMY DECYZJI KTÓRYCH NIE PODJĘLISMY.

kcik
@MIKI

Nie (usunięte przez administratora) głupot Grzesiu.

Mariusz D.
@MIKI

Firmę vitamed można określić jednym słowem - KATASTROFA

Grażynka

Jakie szczęście, że ja już nie pracuję w tej firmie, uffffffffff. NIGDY WIĘCEJ vitamed!!!! a pracowałam tam ładne kilka lat.

Johny Walker

Witam, jaka jest podstawa dla PM, jakie tereny? Czy DM są "normalni"? Jaka flota, z GPS? Jakie pozostałe narzędzia pracy? Jest Farmaprom? Targety do ogarnięcia? Proszę o konkrety.

liro
@Johny Walker

2500 na poczatek jak bez dosw, focus 2014/2015, szkolenia krakus, szkolenia w terenie-zalezy, gdzie Cie zarzuca, ja jezdzilem na "Slunsk";) Produkciki marne, jestes medyczno-aptecznym. zatrudnienie przez krp-posrednika, pania sb ktora jest laska gm-dyrektora i atmo w firmie-fatalna. Kierownicy, hmmmm-niech sie ktos wypowie. Ja ucieklem na podobna linie do renomowanej firmy. Produktow sporo, niektore "trudne". Najlepsze meno..kto pracowal, ten wie;)Ja bym odradzal ale, jak kogos wywalono z poprzednich firm, bo i z takimi rodzynami pracowalem-zycie-to haruja i chwala Pana. Punkt widzenia...Niektorzy jak widac, za 2500 zagryzaja zeby-maja prawo. Premie moze zobaczysz po 3 miesiacach. Ja pomimo zrobionego planu 0 zobaczylem, wiec podziekowalem.

Dariusz
@liro

Osiągnąłeś wymagane cele sprzedażowe i nie otrzymałeś premii? Czy zgłaszałeś to do przełożonego? Często premia jest uznaniowa i zależy też od wyników, jakie osiągnęła firma w danym miesiącu. Napisz proszę także, jaki rodzaj umów o pracę preferuje pracodawca? Można liczyć na kontrakt długoterminowy, czy trzeba mieć swoją działalność gospodarczą?

Przedstawiciel medyczny

2 etapy

Jak uzyskasz informację o ilości sprzedanych leków kiedy farmaceuta mówi że nie wolno mu podać takiej informacji? Jak się dowiesz do którego lekarza warto iść a do którego nie? Czy podczas rozmowy z lekarzem najpierw mówisz czy słuchasz?

Alina

Nie polecam!

Iwona

Pamiętajmy o tym, że na forum liczą się przede wszystkim ogólne opinie na temat Vitamedu a nie na temat poszczególnych osób @kaira. @MIKI na przykład pisał na temat awansów w firmie, może są rzeczy, które Ty też możesz napisać na temat całokształtu zatrudnienia?

Kaira

Dopóki G. M. pracuje nie będzie dobrze, tylko kiedy odejdzie.

Stefan

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Fałszywymi wpisami można bardzo kogoś skrzywdzić!!

Iwona

@kcin, pracujesz na stanowisku przedstawiciela medycznego? Możesz powiedzieć coś więcej o pracy w firmie Vitamed? Co spowodowało, że piszesz "Nie ciesz się tak. Popracujesz, to zrozumiesz co mam na myśli"?

szczerze-uczciwie

Przeszedłem dwa etapy rekrutacji w Warszawie. Pomimo niekoniecznie pozytywnych opinii muszę szczerze przyznać, że pierwszy etap rekrutacji odbył się w miłej atmosferze, pytania rekrutujących były rzeczowe i składające się w całość. Spotkanie z Dyrektorem też było bardzo konkretne, odniosłem wrażenie, że wie czego chce i do czego dąży pytając o różne rzeczy. Finałem jest propozycja pracy. Najważniejsze, że przez cały proces rekrutacji byłem na bieżąco informowany o postępach. Kontakt telefoniczny i mailowy bardzo prawidłowy, bez zbędnej zwłoki.

kcin
@szczerze-uczciwie

Nie ciesz się tak. Popracujesz, to zrozumiesz co mam na myśli. I jeszcze raz wrócisz na tę stronę , przeczytasz i powiesz sobie: o k...wa mac, to jednak wszystko prawda

Igor

Bardzo rzadko piszecie, czy jest jakiś powód? Tak dobrze się pracuje?

Iwona

@Ka1334 wstrzymanie rekrutacji niekoniecznie musi być jednoznaczne - w trakcie oczekiwania mogło pojawić się mniejsze zapotrzebowanie na przedstawicieli, w związku czym zaistniała konieczność cofnięcia ogłoszenia. Może warto skontaktować się z firmą i wyjaśnić przyczyny? Widzę że została niedawno otworzona rekrutacja do Vitamed właśnie na stanowisko przedstawiciela medycznego w kilkunastu lokalizacjach w Polsce. Zachęcam do (ponownego) spróbowania.

Ka1334

Odradzam aplikowanie do tej firmy na stanowisko przedstawiciela farmaceutycznego lub medycznego. Po bardzo milej pierwszej rozmowie drugi etap z niezbyt przyjemnym panem. Potem informacja od przyszlego pracodawcy tak chcemy pania . potem prosba o skany swiadectw pracy i taka analiza ze dopatrzyli sie L4 w czasie ciazy i chcieli to wyjasnic. Mieli mi wyslac list intencyjny . czekalam dwa tygodnie. Nic. Potem telefon ze jednak wstrzymuja rekrutacje i mnie nie zatrudnia. sami oceńcie ....

Iwona

@H2O Zgadnij kto? to ważne, że firma wypłaca wynagrodzenie na czas. A co jeszcze możesz powiedzieć na temat tego jakim pracodawcą jest Vitamed? Takie informacje mogą być ważne dla osób, które na ten wątek trafiły szukając opinii na temat potencjalnego miejsca pracy.

Iwona

@zdziwiona nie jestem związana z Vitamed, jestem pracownikiem gowork.pl dlatego też nie znam wewnętrznej struktury firmy. A jakie są Twoje doświadczenia z pracy w firmie?

Iwona

@Darmowy parobekrozumiem, że jesteś rozczarowany tym jak zakończyła się Twoja praca w Vitamed. Mógłbyś powiedzieć w jakim dziale pracowałeś? Chętnie dowiemy się więcej o tym jak wygląda praca w poszczególnych działach firmy.

zdziwiona
@Iwona

a to w Vitamedzie są jakieś działy?

Darmowy parobek

NIE POLECAM!! Standardy pracy niczym w warzywniaku zza rogu, chociaż tam pewnie płacą na czas. Za ostatni okres pracy mimo wykonania planu nie dostałem premii, ponieważ uzasadniono to faktem, iż nie jestem już pracownikiem,a okres za który była premia przepracowałem cały. Jego wysokość właściciel firmy podczas konferencji nie potrafi się nawet kulturalnie przywitać. Szczerze odradzam nawet tym przypartym do muru!

H2O Zgadnij kto?
@Darmowy parobek

Sugerujesz kolego, że są jakiekolwiek opóźnienia w wypłacie pensji??? Bo wiesz, tak się składa, że ja też pracuję, nadal pracuję w tej firmie i zawsze pensja wpływa na konto w terminie. Nigdy nie było "poślizgów".

ciekawy

ostatnio ukazala sie ogloszenie na stanowisko przedstawiciel handlowy – Vanseller ? to chyba na rynek tradycyjny a nie farmaceutyczny.

Iwona

@Qqqqq bardzo chętnie usłyszymy coś więcej na temat plusów i minusów pracy w firmie.

Qqqqq

W każdej pracy sa plusy i minusy jak komus pracować sie niechce to zawsze narzekać bedzie na wszystko... każda firma ma swoje zasady albo sie one komus podobają albo nie...a to nie powod zeby oceniać cudza prace gdy swojej sie dobrze nie wykonywało i poszło sie gdzies indziej kręcąc nosem na wszystko...

Zostaw merytoryczną opinię o Vitamed - Smardzewice

• Jak się pracuje w Vitamed?

Zobacz opinie na temat firmy Vitamed tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vitamed?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Vitamed?

Kandydaci do pracy w Vitamed napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Vitamed