Opinie o Specjalistyczny Gabinet Lekarski Położnictwo i Ginekologia Michał Perlik w Września

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Położnictwo i Ginekologia Michał Perlik
0 0 3 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 95 dni.

Czy w obrębie jednego działu w Specjalistyczny Gabinet Lekarski Położnictwo i Ginekologia Michał Perlik są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Tak1Nie
Ja. Nowy wpis

Nie polecam!! Prowadził mi cała ciąże, za każdym razem pytał o to samo żenada. Co wizytę czułam presję ze już muszę wyjść choc dopiero przyszłam. Umawia pare os na jedna godz masakra jakie opóźnienie a przecież czekają kobiety w ciąży!! Zapewnia ze odp i odbiera a to nie prawda. Jak już się dodzwoniłam to stwierdził ze jest nad jeziorem a ja czekałam na b. ważna wiadomość. A jak już odeszły mi wody to odp po paru godz... Lekceważące podejście do pacjenta, liczy się ilość a nie jakość. Absolutnie nie polecam.

TakNie

Dajcie znać co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Specjalistyczny Gabinet Lekarski Położnictwo i Ginekologia Michał Perlik w mieście Września? Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników!

TakNie

Zostaw opinię o Specjalistyczny Gabinet Lekarski Położnictwo i Ginekologia Michał Perlik - Września

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie