Specjalistyczny Gabinet Lekarski Położnictwo i Ginekologia Michał Perlik

Września

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Położnictwo i Ginekologia Michał Perlik

Opinie o Specjalistyczny Gabinet Lekarski Położnictwo i Ginekologia Michał Perlik

Ja.

Nie polecam!! Prowadził mi cała ciąże, za każdym razem pytał o to samo żenada. Co wizytę czułam presję ze już muszę wyjść choc dopiero przyszłam. Umawia pare os na jedna godz masakra jakie opóźnienie a przecież czekają kobiety w ciąży!! Zapewnia ze odp i odbiera a to nie prawda. Jak już się dodzwoniłam to stwierdził ze jest nad jeziorem a ja czekałam na b. ważna wiadomość. A jak już odeszły mi wody to odp po paru godz... Lekceważące podejście do pacjenta, liczy się ilość a nie jakość. Absolutnie nie polecam.

Dajcie znać co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Specjalistyczny Gabinet Lekarski Położnictwo i Ginekologia Michał Perlik w mieście Września? Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników!

Zostaw opinię o Specjalistyczny Gabinet Lekarski Położnictwo i Ginekologia Michał Perlik - Września

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Specjalistyczny Gabinet Lekarski Położnictwo i Ginekologia Michał Perlik