Specjalistyczny Gabinet Lekarski Położnictwo i Ginekologia Michał Perlik

Adres: Antoniego Zamysłowskiego 11 lok. 1B, 62-300 Września

NIP: 7891248767 REGON: 634578917

Specjalistyczny Gabinet Lekarski Położnictwo i Ginekologia Michał Perlik
0 0 2 5 1

Opinie o Specjalistyczny Gabinet Lekarski Położnictwo i Ginekologia Michał Perlik

Filtruj opinie po kryteriach:

Ja.
 Opinia

Nie polecam!! Prowadził mi cała ciąże, za każdym razem pytał o to samo żenada. Co wizytę czułam presję ze już muszę wyjść choc dopiero przyszłam. Umawia pare os na jedna godz masakra jakie opóźnienie a przecież czekają kobiety w ciąży!! Zapewnia ze odp i odbiera a to nie prawda. Jak już się dodzwoniłam to stwierdził ze jest nad jeziorem a ja czekałam na b. ważna wiadomość. A jak już odeszły mi wody to odp po paru godz... Lekceważące podejście do pacjenta, liczy się ilość a nie jakość. Absolutnie nie polecam.

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna
 Opinia

Dajcie znać co wiecie o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Specjalistyczny Gabinet Lekarski Położnictwo i Ginekologia Michał Perlik w mieście Września? Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników!

Pomocna?
TakNie

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Specjalistyczny Gabinet Lekarski Położnictwo i Ginekologia Michał Perlik - Września