Opinie o Jartom Lek. Wet. Jarosław Paryzek w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Jartom Lek. Wet. Jarosław Paryzek. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jartom Lek. Wet. Jarosław Paryzek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Weterynarze
Weterynarze Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jartom Lek. Wet. Jarosław Paryzek w Poznań

Klaudia

Od lat chodzę do w/w weterynarza. Mam 30 lat, chodzę tam sama i nie czuje się nękana ???? serio? Od 20 lat moja rodzina leczy głównie psy u Jarka Paryzka. Czytam to wszystko i wierzyć mi się nie chce co to za bzdury! Chyba faktycznie ktoś chce położyć łapę na terenie przychodni weterynaryjnej. Myśle, osób takich jak ja znających i ceniących pana Jarka jest wiele. Nie jest to naciągacz! Empatyczny weterynarz służący radą i pomocą o każdej porze!. Jak mój pies potrzebował pomocy to nigdy nie zostawił mnie bez rady. Najgorsze jest, że ludzie w dzisiejszych czasach rozprzestrzeniają informacje których nie sprawdzą nawet. Życzę osobie która dopuściła się takiego zniesławienia poniesienia odpowiedniej kary.

Daj se siana
@Klaudia

Łapą to ci może kiedys przywali jak mu nie dasz wiesz czego. Budynek i teren sa własnością miasta poznan. Gon sie trollu

Popieram!

Marzena
@Klaudia

Czyżby??? Leczysz swoje zwierzeta w takich warunkach? Czy znasz Pana weta na tyle ze po znajomosci tak go bronisz?

Violetta
@Klaudia

Potwierdzam jest bardzo dobrym weterynarzem. Nigdy nie zamienię na. Żadnego innego

Administracjo

Wyczyściliście wszystkie niepochlebne opinie weterynarzowi który ma sprawę karną w Prokuraturze. Zostawiliście same piękne lecz nieprawdziwe wpisy jego znajomych. To co robi portal Go Work to skandal.

@Administracjo

Dlaczego pozytywny nie może być prawdziwy? Myślisz, że klienci będą pisać źle jak są zadowoleni? Tak piszą tu ludzie którzy korzystają z usług dr Paryzka, tak i piszą dobrze, bo jest dobrym fachowcem.. Za to wszystkie negatywne to banda baranów która nawet tutaj nie była

A niech czyszczą
@Administracjo

Ale Screeny zostały jak to GoWork manipuluje opiniami na zlecenie klienta.

Asia
@Administracjo

Widocznie ma same pochlebne... Jestem stala klientka, jest (usunięte przez administratora) moje psy mają prawie 15 lat pomimo rasy która reprezentują, a tylko dlatego że je leczę u doktora Paryzka a nie tych konowałów... A sprawę w prokuraturze to sam złożył tej idiotce co się zakochała,ale takie pelikany jak ty będą powtarzać schemat (usunięte przez administratora) z fejsa, na podstawie wyrwanych kontekstów... Na szczęście całej inteligencji nie wybito ????jak tak Ci żal zwierzątek to sezon na płaskie kotki otwarte.. Pozbieraj z asfaltu bo mi się samej już to nudzi..

Joanna

Przestań kobieto wypisywać te brednie!!!!

Anka

Płaca tobie byś to robiła zrujnowała komuś życie. A może parcela na której stoi klinika jest potrzebna jakiemuś panu budującemu bloki? To dobry weterynarz. I dodam że czasem podaje się lekka narkozę bo serce nie wytrzyma. Zwierzę wyglądające się z narkozy skomli i mialczy. A dodam coś szokującego małe prosiaki jak się je kastruje kwiczą jak nie wiem bo nikt nie daje im znieczulenia:)

Buhahaha
@Anka

Na blok tam nawet jeden nie ma tyle miejsca wiec zmień kłamstwo na jakieś nowe. To że ty lubisz wraz ze swoim weterynarzem słuchać skomlenia miauczenia i wycia z bólu operowanych zwierząt nie oznacza że ich właściciele zgadzają się na takie cierpienia swoich zwierząt. Od teraz ich pytajcie czy wyrażają zgodę na maltretowanie

@Buhahaha

Byłas że wiesz? Czy tylko te filmiki wyrwane z kontekstu... Tak, zwierze piszczy i wyje wyobraz sobie jak się boi.. Zabieg jest niemożliwy bez znieczulenia.. Ciekawe jaki wlasciel doprowadził do takiego stanu i gdzie był... A i tak, ja tam dalej będę korzystać z usług Paryzka, bo jest najlepszy w swoim fachu

Magda
@Anka

Wszystko tutaj opisane to prawda.

Przyjaciele z boiska

Oj,Jaro Jaro zapomniałeś czyny winy M na nielegalu z buta za siniaczenie dziewczyny biała dama czas lecytyny. Pamiętamy

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Jartom Lek. Wet. Jarosław Paryzek na stanowisko PRACA !!! Kierowca kat B , trasy EU oraz UK? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
M.G.

Wykonujący zawód zaufania publicznego weterynarz (usunięte przez administratora). Pracy, na szczęście, nikt u niego nie znajdzie bo od wielu lat nie zatrudnia a każda praktykantka rezygnowała po kilku dniach. Nie skorzystałabym z jego „usług”, nie dała omamić(usunięte przez administratora). Nie zostawiłabym go nigdy samego ze zwierzęciem na okrutne zabiegi w bólu ani z kobietą. Sprawdzała daty, leki które podaje, nie wierzyła w diagnozy chorób bez badań i nigdy nie zostawiła jemu żadnego zwierzęcia do uśpienia. Żądała rachunków i wpisów do książeczki aby nie zostać bez dowodów skargowych. Wszystkim, którzy troszczą się o swoje zwierzęta życzę korzystania z usług normalnych,rzetelnych weterynarzy by oszczędzić swoim psom i kotom cierpienia, zgonów a sobie nerwów i kosztów późniejszego leczenia. (usunięte przez administratora)

Elżbieta
@M.G.

To co opisujesz nie brzmi dobrze. Ale to ogólnie zgłosiłaś sprawę gdzieś czy jak?

Anna B.
@M.G.

Niestety, ponowny wpis pani Wioletty K. tym razem jako M.G. a kilka wpisów temu jako Prawda, która od kilku dni linczuje doktora Paryzka na FB. Poziom tych zarzutów i tego hejtu jest porażający. Nie zgadzam się z taką prywatną wojną wytaczaną w internecie przeciwko temu weterynarzowi, który uratował łapę mojego psa i leczył też z oddaniem inne moje zwierzaki. Brak dowodów, same pomówienia i wyzwiska. Ooo chciałam podłączyć link do tego posta, ale wygląda na to, że za oszczerstwa kobieta dostała od FB bana!

Di
@M.G.

Znów Wioleta...ale uparte babsko. Dostaje bana i zaczyna znow pod innym nickiem

@Anna B.

Ta baba jest total(usunięte przez administratora)nieta. Na fb moje komentarze broniące paryzka usunęła i zablokowała mnie. Robi tak z każdym ktory ma inne zdanie niż ona

Asia
@M.G.

Zdejmij już se debilko ten piorunek z profilowego bo w internecie nic nie ginie, swoje wyskrobiesz a tu wielka matka zwierzątek, jesteś żałosna

Jozin

Weterynarz który poluje. Dla mnie dziwne...

Polecam

Pan weterynarz bardzo dobrze traktuje zwierzęta,tłumaczy wszystko co robi i ma ogromne serce dla zwierząt. Jestem bardzo zadowolona i nie tylko ja bo i moi znajomi , którzy też byli że swoimi zwierzętami. Polecam całym sercem.......uważam że drugiego takiego weterynarza nie ma????

Super lekarz! Polecam!

Animaldefender
@Polecam

(usunięte przez administratora) i wieśniak. Powinni go zamknąć za to co robi!!!

@Polecam

Powinien zająć się nim prokurator

Nieprawda

Twoja opinia to fake

Tak
@Ania

Prokuratura prowadzi sprawę

@Ania

Tobą chyba, nim jak najbardziej już się zajął i bedziecie przepraszać

ODRADZAM

NAJGORSZY WETERYNARZ EVER

@ODRADZAM

Najlepszy!

Do własciciela Go Work

usuwacie merytoryczne, krytyczne opinie klientów weterynarza paryzka, nawet sprzed 5,6 lat. Użytkownik Biedronka i kilku innych opisywało swoje bardzo negatywne doświadczenia z cierpienia i pozbawienia życia ich zwierząt przez weterynarza Jarosława paryzka. Usunęliście merytoryczne opinie prawdziwych klientów a zostawiliście hejt i groźby jednych uzytkownikow wobec drugich uzytkownikow. Wasza działalność zostanie zgłoszona oraz rozpowszechniona na spore zasięgi. Weterynarza nie raz skuwano w kajdanki wyprowadzając z lecznicy ,nie tylko w związku ze zwierzętami. Tym razem się nie wywinie wymiarowi sprawiedliwości. A wasza manipulacja w obronie kogoś oskarżanego o wiele przestępczych działań nie stawia waszej firmy w dobrym świetle. Nie bez powodu nie udało sie wam wejsc na rynek regulowany.

@Do własciciela Go Work

Już słyszałem polowania, korupcja, walki psów a teraz kajdanki, jak już rozpowszechniasz takie głupoty to je czymś poprzyj.

Justyna

Dzień dobry , Miałam 4 psy i kota ,wszystkie zwierzęta leczył DOKTOR Paryzek (pisane przez duże K) i wszystkie dzięki Niemu przezyły wiele lat. Pierwszy (dożył 17 lat ,choć miał chore serce ) tylko dzięki stałej opiece i lekarstwom .Pozostałe 2 również żyły 13 lat (lablador i duży kundel ).Kotek dożył 20 lat też dzięki Doktorowi . Wszystkie zwierzęta na przestrzeni 25 lat były pod opieką Doktora Paryzka . Nie raz były operowane ,jeżeli macie zwierzę to wiecie ,że właściciel jest przy podaniu środka usypiajacego przed operacją u Doktora Paryzka .Dopiero gdy śpi wychodzi się z gabinetu . Jak więc możliwe żeby operował bez ?-ABSURD wymyślony najprawdopodobniej przez zazdrosną kobietę . Co co wynagrodzenia to nie raz słyszałam opinie -szczególnie od osób starszych ,,że nie chciał pieniędzy albo brał symbolicznie. Od pozostałych właściceli zwierząt też nie miał wysokich stawek . Z całą stanowczościa mogę stwierdzić ,że jeżeli wierzę nie miało już szans na wyleczenie lu cierpiało sugerował uśpienie . W co niektórych klinikach podoili by jeszcze własciciela ,Paryzek mówił jak jest . Decyzję oczywiście pozostawiał włascicielowi . Myslę ,że ta Pani wyrządza wielką krzywdę przede wszystkim zwierzętom ,oczywiście również Doktorowi . Proszę się zastanowić CO PANI ROBI ????? Jestem zszokowana jak jedą opinią można zniszczyć dobrą opinię człowiekowi Oczywiście nie każdy musi mieć tak dobrą opinię jak ja i całe mnóstwo osób ,ale podniesione zarzuty są absurdalne .

@Justyna

Zgadzam się z opinią

Inemi

@Wioletta Kot przez dwa lata kupowalas leki u weterynarza, który jest (usunięte przez administratora)??? Zwierząt do leczenia Mu nie dawałaś, lecz leki od Niego podawałaś swoim zwierzętom??? To chyba nie kochasz swoich zwierząt... Wręcz ich kosztem budujesz sensację! Ale w sumie, to nie Twoja wina, że jesteś chora...

Stuleja
@Inemi

Wszystko jest ujawnione. Publicznie. Okrucieństwo paryzka wobec zwierząt i kobiet i układy (usunięte przez administratora). A teraz idz i grzecznie zjedz saczke młynarza paryzka bo smrodzicie ze strachu ze aż w Londynie czuć.

Witold

Wasze opinie dotyczą obsługi weterynaryjnej przez Jartom Lek. Wet. Jarosław Paryzek. Czy macie może wiedzę o tym, jak wygląda praca w tym miejscu? Lekarz zatrudnia jakieś osoby, które pracują na recepcji? Czy może sam zapisuje potencjalnych pacjentów? Zachęcam, abyś przedstawił, jak to wygląda.

Magdalena

W mojej opinii i znajomości Pana Doktora Jarosław Paryzek na pewno zrobił co mógł dla Pani pieska, ale nigdy nie uwierzę, że zrobił cos niehumanitarnie czy specjalnie naraził życie jakiegoś zwierzaka. Prawdopodobnie sytuacja była tak poważna, że nic juz nie dało się zrobić. Ale to juz pewnie jak Pani kiedyś spojrzy na sytuację jaka zaistniała bez emocji. Ropnie to poważna sprawa i mogą byc ciężkie powikłania, które pewnie zaistniały u Pani pieska i doktor Paryzek na pewno zrobił co w jego mocy aby uratować pieska

Animaldefender
@Witold

Chcesz pracować u zboczenca-sadysty? Teraz psy i koty maltretuje - potem Ciebie

Klientka

Ja bym Pani Wiolecie vel 100 innych nicków poleciła dobrego psychiatrę, chociaż nikłe szanse... Czy Pani sama siebie czyta? Przecież gdyby nie to , że uderza Pani w człowieka to byłoby wręcz śmieszne. Robi Pani z siebie niezłe pośmiewisko.... Można powiedzieć, że najlepiej jakby Pani poddała się eutanazji bo szkoda miejsca na świecie dla takich ludzi ... Co do opinii o lekarzu. Leczy moje zwierzęta praktycznie odkąd skończył studia. Zawsze trafione diagnozy, zawsze pomocny. Wykonał nie jedną operację nawet taką gdzie powodzenie było znikome i się udała pies żył jeszcze wiele lat. Do tego dobry człowiek i nie materialista , jak mało Pani jednak wie ..... Z moich znajomych i mojego polecenia wszyscy są zadowoleni , zresztą pełna poczekalnia o czymś świadczy i to nie o tym co Pani wygaduje ... Mam nadzieję, że poniesie Pani konsekwencję! Gdyby na świecie było więcej takich ludzi jak doktor Paryzek a mniej takich jak Pani Wioletta vel inne Nicki które nawet ciężko rozczytać świat byłby lepszy i żyło by nam się wszystkim lepiej. A dla Doktora wielkie podziękowania i proszę dalej robić swoje i iść do przodu! Prawda zawsze sama się obroni .

Elżbieta

A skąd ta pewność? Masz jakieś dowody?

Agnieszka R.

Nie zgadzam się z tym ,jest bardzo dobrym lekarzem ,od lat tam chodzę i leczę swoje psy i koty jestem stałą klijentką ,żeby więcej weterynarzy miało tyle serca co ten weterynarz zawsze odbierze telefon nie zależnie co się dzieje i wytłumaczy co zrobić .Dziwię się że są negatywne opinie koleżanki chwalą dr .Jarosława Paryzka jak leczy ich zwierzęta więc nie wiem skąd ta nagonka . Pozdrawiam,jak ktoś nie zadowolony niech leczy gdzieś indziej .

Klientka

Wioletta weź Pani rozbieg i przywal się w głowę....jak nie pomoże to bynajmniej spokój będzie. Proszę chodź raz przeczytać samą siebie o wizytówka jest jasna.... Nie ja nie potrzebuję rabatów ???? moi znajomi również. Pani za to potrzebuje karnetu do psychiatry i chyba trzeba go Pani zafundować, bo mimo tych oszczędności na zabiegach nie wystarczyło.....tak rozumiem na NFZ są długie terminy.....

Maciej
@Klientka

Uratował mi psa i to wystarczy

@Maciej

Panie Macieju chyba Pan źle oznaczył.... ja korzystam z usług od wielu, wielu lat i akurat mi niejednego zwierzaka uratował. Wiem , że to czyste oszczerstwa . Cieszę się , że sprawa trafiła do Sądu, mam nadzieję że to babsko za to wszystko zapłaci.....i mam nadzieję że karma do tej wariatki wróci że zdwojoną siłą!!!

@Klientka

Całkowicie się zgadzam z opinią na temat pani Wioletty. Nie znam jej i nie sądzę, że jest osobą godną zaufania. Ciekawe tylko, claczego tej pani zależy na oczernieniu i oszkalowaniu doktora, do którego ludzie przyjeżdżają z innych dzielnic Poznania i okolic? Hmmm....

Magdalena
@Klientka

Mam takie samo zdanie i doświadczenia z doktorem Paryzkiem. Mam nadzieję, że dalej będzie ratował zwierzęta i przetrwa ten trudny na pewno dla niego czas, a prawda i dobro zwyciężą. Wiele osób, które doświadczyły Pana dobrego serca - jest z Panem Doktorze!

Beti

Prawda.

Zuza

Bardzo fachowy ,rzeczowy weterynarz .. wszystko tłumaczy i przedstawia różne możliwości leczenia..ratuje zwierzęta często nie biorąc za to pieniędzy. Polecam bo moje pupile zawsze były dobrze zaopiekowane.

Andżela
@Zuza

Zgadza się jest dobrym weterynarzem od lat chodzę tam na Grunwaldzką

Agnieszka R.

Moja opinia nie jest na życzenie dr.Jarosława Paryzka ,mój pies i kot jest klientem tej klinki od lat ,każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii .Nie miałam się wypowiadać ,ale uważam że muszę bo jest bardzo dobrym lekarzem a ktoś po prostu chce mu zaszkodzić .Do pomieszczeń różnego typu po za gabinetem nie mogą wchodzić klijeci tak sobie chodzić i nagrywać tu jest większa sprawa ,nie można tylko tak oskarżać .Daje pozytywną opinię bo nigdy na tym weterynarzy się nie zawiodłam .Czyżby chodziło o tą na pewno klinikę ?Dodam że nigdy tam brudu nie widziałam a najdalej byłam w toalecie za potrzebą i było bardzo czysto a pod tym względem jestem fachowcem .

anna

Zgadzam się, bo przez kilka lat nigdy się nie zawiodłam. A w poczekalni kolejki. Pani Kot wprawdzie nie spotkałam. Może wtedy miała inne zajęcia albo inny nastrój :-)

Leczy moje zwierzęta i bardzo jest oddany zwierzakowi. Moje psiaki dożywaja sędziwych lat, dzięki niemu. A było kilka operacji, które ratowały im życie. Że jest świetnym specjalistą świadczy fakt, że zawsze jest do niego kolejka.

@Anna

Wspaniały lekarz! Dzwonił pytać, jak się czuje nasza Dori nawet w weekend. Baaaardzo dobry lekarz, do którego trafiliśmy po wizytach u innych lekarzy.

Olga
@Do portalu Go Work

Błąd systemu? ;p

Smutny ten Matrix
@Olga

Takie błędy systemu normalnie kosztują. Fanom paryzka wystarczają obietnice „..wie pan/i ..jak będzie potrzeba proszę przyjść. Z całym moim ukrytym sadyzmem poznęcam się radośnie a piesek, kotek i tak zmilczy.” Lewe wpisy o szczepieniach dla pseudohodowli ? Tak, oczywiście. A może polowanko i wódeczka? Zapraszam serdecznie, mam wielkie włości w sierakowie-rezerwacie Puszczy Noteckiej,specjalnie w tym celu. Czym chata bogata tym moje umowy korzystniejsze. A może jakieś szczeniaczki agresywnych ras państwo chcą? Moja kochanica Magda T i jej siostry są wyszkolone w wyłudzaniu z wielkopolskich ogłoszeń takich psiaków od naiwnych ludzi. Ha.Ha.Ha. Trzeba umieć się w życiu ustawić, pieniądze zdobywać, ludzi (usunięte przez administratora) wykorzystwać do własnych celów.. a jeszcze przy okazji się powyżywam na słabych i bezbronnych a potem obśmieję się jak norka.. hahaha hihihi hehe.

Do portalu Go Work

„Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne.” W jaki sposób GO WORK z ZERA pozytywów wyliczyło 4 na 5 gwiazdek dla tego pracodawcy? ????????????

Do portalu Go Work

„Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne.” ????????????W jaki sposób GO WORK z ZERA pozytywów wyliczyło 4 na 5 gwiazdek dla tego pracodawcy? ????????????

Do portalu Go Work

„Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne.”W jaki sposób GO WORK z ZERA pozytywów wyliczyło 4 na 5 gwiazdek dla tego pracodawcy?

Do MODERATORÓW I WŁAŚCICIELA

Apeluję do Moderatorów o Zablokowanie możliwości wpisów. Apeluję do WŁAŚCICIELA PORTALU GO WORK o usunięcie tego profilu gdyż weterynarz paryzek nigdy nikogo nie zatrudnił, wobec czego istnienie jego profilu jest sprzeczne z celem portalu „Go Work” i może negatywnie wpływać na ocenę „ Go Work” jako rzetelnego portalu o pracodawcach. Uprawiany na tym forum jazgot czyniony jest manipulacyjne wyłącznie w celu sztucznego podbijania oceny rzekomego pracodawcy, który w rzeczywistości pracodawcą nie jest i nikogo nie zatrudnia.

@Do MODERATORÓW I WŁAŚCICIELA

Jest prawdą , wet Paryzek nikogo nie zatrudniał

Andzela

Ja chodzę od lat do dr.Paryzka i nigdy nie widziałam tam (usunięte przez administratora) i brudu ,ponadto chodzę po leki dla mojej Funi ,która choruje na serce ❤️ i nie zdarzyło mi się bym widziała lekarza pijanego czy pod wpływem alkoholu ,przyznam się że raz wdzięczności zaniosłam butelkę wina za opiekę nad moimi pieskami i kotami ,ale to nigdy nie widziałam pijanego w pracy a chodzę różnie po te leki i na pewno raz w miesiącu .Pod butami jak jest mokro na dworze to my klienci wnosimy i może być (usunięte przez administratora) bo to my klienci wnosimy .Zawsze jak coś się dzieje i się dzwoni lekarz tłumaczy co zrobić inny weterynarz powie wejż Pani pieska i przyjdź jutro do gabinetu a tu Pan dr.Paryzek zawsze doradzi jak go nie ma w gabinecie .Jeżeli by był złym weterynarzem to tyle ludzi by nie chodziło do dr .Ja uważam że jak ktoś nie zadowolony to jest tylu weterynarzy że mogą chodzić gdzieś indziej a nie oczerniać .Jeżeli pies ma słabe serce nie może dostać pełnego znieczulenia ,a ponadto zastanawiam się skąd osoby wiedzą jak jest w środku na zapleczu itp ?przecież zwykły klient tam nie wchodzi a w gabinecie jest zawsze czysto chyba że jakiś pies w tym czasie po puści .Ja daję bardzo dobra ocenę dla tego że nie mam o co się doczepić. Miałam wysterylizowaną kotkę i jest ok .Ja jak najbardziej polecam a osobą ,które uważają że źle leczy proponuje zmienić klinikę .

Tomasz M
@Andzela

1.Zrób usg i zobacz czym zeszył wnętrzności kota 2.narkoza to narkoza , mylisz z sedacją 3.pies z chorym sercem nie może dostać ketaminy 4.Która klinika odmówiła pomocy w stanie pilnym? 5.Jeżeli ty jako klient wniosłaś na butach grzyba na ściany, rdzę i 20 cm brudu na podłogi i toalety to gratuluję niezwykłych umiejętności 6. Ws prezentów-Wina nie piją, woli wódkę czystą z butelki, minimum dwie a kolejki tworzą się bo drzemie zamiast przyjmować

Zosia
@Andzela

Tez tak uważam to cudowny lekarz

Andżela
@Tomasz M

Jak chcesz wiedzieć w toalecie byłam tam i było czysto bo nie stety musiałam raz skorzystać z toalety ,chyba że jest jeszcze jakaś toaleta ?jak były kolejki to przyjmował więc nie wiem o co chodzi ?Ja tu nikogo nie bronie to USG zrobię przy okazji ,chociaż mam zaufanie do weterynarza .Pod butami patogeny wnosimy a grzyby robią się od wilgoci i ciepła i złej wentylacji budynku ,a grzyba tam nie czułam a czuć więc nie wiem może tak więcej dowodów tam jest jeszcze jakaś firma więc tamte pomieszczenia może należą do tych budowlańców .Z resztą nie mi oceniać ja od lat tam chodzę i innych weterynarzy i nie mogę się przyczepić .Nie rozumiem dlaczego administrator udowa część komentarza łamie jakieś standardy ?przecież nic takiego napisane nie było ciekawe ?

Zostaw merytoryczną opinię o Jartom Lek. Wet. Jarosław Paryzek - Poznań

• Jak się pracuje w Jartom Lek. Wet. Jarosław Paryzek?

Zobacz opinie na temat firmy Jartom Lek. Wet. Jarosław Paryzek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jartom Lek. Wet. Jarosław Paryzek?

Jartom Lek. Wet. Jarosław Paryzek
4.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Grunwaldzka 248
    60-166 Poznań