Opinie o Glob-Dybel Waldemar Borowski w Trzcianka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Glob-Dybel Waldemar Borowski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Glob-Dybel Waldemar Borowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Stolarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glob-Dybel Waldemar Borowski w Trzcianka

Meg Nowy wpis

Firma Pana Borkowskiego to tak naprawdę jest (usunięte przez administratora). Tragedia, jak tam traktuje się pracowników nie tylko Polaków ale też obcokrajowców. Jesteś tam tylko pracownikiem masz gibać na Pana. Co się później dziwić, że źle o polskich pracodawcach mówią. Poza tym, pracują lesie a z ekologią na bakier, przepracowany olej zamiast do utyuzacji trafia dla ziemi, porazka. Jak najdalej od tego pana.

Tymek Nowy wpis

@Biomasa Nie ma idealnych firm ale z pewnością Glob-Dybel nie zalicza się do złych, może nie każdy pracownik stara się jak powinien?

Biomasa Nowy wpis
@Tymek

Ja o pracownikach nic nie wspominałem bo z jakiej parafii pracownik ma odpowiadać za szefa a tak wogole to pracowników traktuje jak szmaty glob dybel to poprostu dno nie firma

Robcio

@Biomasa hmm ale dlaczego omijać? masz jakieś złe doświadczenia ?

Biomasa Nowy wpis
@Robcio

Oczywiście że mam jakbym nie mial to bym się nie wypowiadał uwierz mi ze nikt nie powie o nim dobrego słowa

Rafał

@Słowik BF Możesz jakoś uzasadnić swój wpis? Mam wrażenie, że to konkurencja inspiruje ?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Glob-Dybel Waldemar Borowski? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Słowik BF

Omijac ta firme jest dramat.

Tigerrr

Witam firma Glob-Dybel Pana Borowskego to jest jakis dramat to jest pseldo firma banda oszustow

tobi2009@wp.pl

Firma Glob-Dybel to jakas pomylka oszusci i kretacze syn jak i ojciec trzymajcie sie zdaleka!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Glob-Dybel Waldemar Borowski - Trzcianka

Glob-Dybel Waldemar Borowski