Opinie o Agnieszka Sowińska A-Trans w Trzciana

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Agnieszka Sowińska A-Trans. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agnieszka Sowińska A-Trans na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agnieszka Sowińska A-Trans w Trzciana

były pracownik Nowy wpis

Firma jest ok , duzo roboty wiedz nie masz czasu na stanie i nudzenie sie na parkungu . Pracowałem tam 4 lata i chyba za nie długo znów tam idę bo to jedna z lepszych firm transportowych do 3,5 t . Te 3-1 to umownie mozna być dłużej w domu i to bez problemu można ustalic przez telefon nie robią problemów pieniadzę są tego samego dnia przy zjezdzie Co do pracy to zespół jest spoko i nie słuchajcie (usunięte przez administratora) opini nierobów którym wszedzie jest zle Naprawde polecam prace w tej firmie i jeszcze do tego 270 zł dniówka

Chyba żartujesz!!! Nowy wpis
@były pracownik

Na przyszłość, prosta zasada, piłeś nie pisz.

Wiktoria Nowy wpis
@Chyba żartujesz!!!

Ale co to za insynuacje? Skąd myśl że ktoś nie jest trzeźwy? Uważasz że to jakiś bełkot pisany pod wpływem?

Chyba żartujesz!!! Nowy wpis
@Wiktoria

Dokładnie tak myślę.

Olek

Proponuje omijać te firmę szerokim łukiem a właściciel (usunięte przez administratora)to powinien zmienić lekarza bo aktualny to go raczej (usunięte przez administratora)

zadowolony kierowca

Witam.Kilka słów o firmie.Jezdzimy tu z kolegą już sporo czasu .Praca w tej firmie sprawia nam przyjemność tzn Trasy są poukładane Spedycja miła jak i własciciel z głową na karku (zawsze pomogą opanują temat i doradzą jak wyjść z ciężkiej sytuacji)-pozdr dla nich super ludzie. +Wynagrodzenie na czas +Nowa flota + Równi ludzie w biurze Podsumowanie A-TRANS to firma godna polecenia ale napewno nie dla tzw Leserów!!! którzy nie mają chęci do pracy i wszystko im nie pasuje.

nowy pracownik

Pracowałem w trzech firmach srednio po 2 lata w kazdej , teraz zatrudniłem sie w firmie A-TRANS i musze to napisac ze tak dobrej atmosfery jak w atransie nigdzie nie było,swietny kontakt 24/h idą kierowcy na ręke pod kazdym względem chcesz podjechac autem do sklepu nie ma problemu , kupujesz za pieniądze z zaliczki w angli spisz tylko na serwisach jazda wszystko płatnymi wypłata po zjezdzie na czas rozliczone co do groszaj jeszcze raz polecam współprace z tą firmą

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agnieszka Sowińska A-Trans. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Negatywny

Jazda po nocach przeładunki nocą po 700 kg i zrywanie się nocami jak zgłaszasz że trzeba zrobić auto z wielkimi zalami

Zadowolony

Pracuję w tej firmie 5 lat , super atmosfera , wspaniali ludzie , pieniądze na czas chcesz pozyczke lub zaliczke w kazdej kwocie bez problemu nowa flota na kazdym kroku idą kierowcy na ręke Polecam kazdemu prace w tej firmie Pozdrawiam włascicieli.

@Zadowolony

Nie wiem kto to pisał ale napewno nie żaden kierowca ????????????

Natalia
@Zadowolony

Super, ze jesteś zadowolony z pracy w Agnieszka Sowińska A-Trans. Skoro jak piszesz, pracujesz w firmie już 5 lat to na pewno można polegać na twojej opinii i jest ona szczera oraz prawdziwa. Chętnie poznałabym jeszcze jakieś pozytywne aspekty pracy w firmie. Może przybliżysz wysokość wynagrodzenia?

Nie polecam Tomek to znerwicowany nieodpowiedzialny typ... same problemy atmosfera negatywna i darcie mordy przez telefon bez powodu ! Za to Piotrek spedytor amator nadaje sie do pracy na kasie w biedronce a nie do spedycji.... Krętactwo i kłamstwo na kazdym kroku ! NIEPOLECAM !!!

?

A jak z noclegami na dłuższych trasach ? Na fakturę?

???
@?

Za kurnik nie ma faktury :))) daruj Sobie sa naprawde rzetelne ogloszenia nie ten badziew

Uwaga!!!

Tak to prawda Potwierdzam pracodawca totalne (usunięte przez administratora) Nie wypłacają godzin urlopowych ani wypoczynku po prostu nic każą podpisywać wszystko in blanco (usunięte przez administratora) krętacze nic więcej A jak się upomnisz o swoje pieniądze z urlopu czy z nie wypłaconych diet to pani Agnieszka uprzejmie Oświadcza że ci się po prostu nie należą

Życzliwy

Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Tomasz S z problemami psychicznymi, beznadziejna atmosfera, wyzysk, przeladunku, nocną jazda. Ostrzegam

Zostaw merytoryczną opinię o Agnieszka Sowińska A-Trans - Trzciana

• Jak się pracuje w Agnieszka Sowińska A-Trans?

Zobacz opinie na temat firmy Agnieszka Sowińska A-Trans tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agnieszka Sowińska A-Trans?

Agnieszka Sowińska A-Trans
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • 234
    32-733 Trzciana