Opinie o Firma Ogólnobudowlana Góral Robert Piątek w Niedzica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Firma Ogólnobudowlana Góral Robert Piątek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Firma Ogólnobudowlana Góral Robert Piątek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Ogólnobudowlana Góral Robert Piątek w Niedzica

Sebastian Nowy wpis

Polecam firmę Roberta facet zna się na swojej pracy zrobił mi przepiękny dach nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracy chłopaków . Pracują ciężko od świtu do zmierzchu ! Opinia negatywna Pana Piotra poniżej jest wyssana z palca wiem dokładnie jak było ponieważ jestem niedalekiem sąsiadem otóż tego Pana ciężki człowiek razem z żona i tak jestem w szoku ze Pan Robert zrobił tam tyle pracy ! Jeszcze raz polecam !

Agnieszka Nowy wpis
@Sebastian

Od świtu do zmierzchu? No ale to pracownicy się zmieniają czy tam takie nadgodziny robią? Daj znać bo mąż chce do nich podbijać i o pracę pytać

Sebastian Nowy wpis
@Agnieszka

Miałem na myśli ze chłopaki są z Podhala zaczynaja prace i chca jak najszybciej skończyć co oczywiście robią bardzo dokładnie wszystko ! Nie wiem jak teraz u nich to wyglada ale zawsze może Pani napisać do p Roberta i zadać pytania myśle ze napewno sie odezwie .

Piotrek Nowy wpis
@Sebastian

Niedaleki "sąsiedzie" skoro taka opinia na temat mojego komentarza to bardzo proszę o przedstawienie się z imienia i nazwiska, bo jakoś nie kojarzę żadnego sąsiada o takim imieniu... A pisanie o mojej sytuacji, że niby została wyssana z palca to już pomówienie. Zrobił tyle pracy?! Niby jakiej? Chyba fuszerki, którą pozostale firmy musiały za niego poprawiać! Ekipa jest totalnie niekompetenta i nadaja się jedynie ewentualnie do pokrycia papą wychodka na podwórku, bo prace murarskie, ciesielskie i dekarskie wg. gotowego projektu totalnie ich przerosły. A pozostawienie inwestora w zamieszkałym budynku z rozebraną ścianą szczytową bez zadaszenia i ucieczka z placu budowy z wyłudzonymi pieniędzmi to kryminał!!! Ponownie radzę dwukrotnie zastanowić się kazdemu przed zleceniem prac tej pseudo firmie, bo jednak rynek w tych czasach weryfikuje taką amatorszczyznę i pozostałe ekipy od tynkarzy łapiących się za glowy jak można wymurować tak krzywo nowe ściany, po dekarzy którzy musieli poprawiać konstrukcję dachu pokazały, że można wykonać swoją pracę sumiennie i zgodnie ze sztuką. Na szczęście przebudowa została zakończona sukcesem i udało się wiecej nie trafić na takich partaczy jak Robert Piątek i jego ludzie.

EWA

NIE WIEM, CZY TO TA SAMA FIRMA,ALE NAZWA TA SAMA. PAN ROBERT PRACUJE TAKŻE NA TERENIE OPOLA I OKOLIC, ALE POCHODZI Z BIAŁKI TATRZAŃSKIEJ.JEST NIEZWYKLE PRACOWITY I SUMIENNY. ROBIŁ NAM DACH. NIGDY NIE WIDZIAŁAM,ŻEBY KTOKOLWIEK Z PRACOWNIKÓW BYŁ POD WPŁYWEM ALKOHOLU! DACH STARY Z NOWĄ BLACHODACHÓWKĄ WYGLĄDA REWELACYJNIE, JAK NOWY. PANOWIE PRACOWALI W TRUDNYCH WARUNKACH ATMOSFERYCZNYCH OD WCZESNEGO RANA, AŻ DO NOCY. PERFEKCYJNIE WYKOŃCZYLI KAŻDY DETAL. SPRZĄTALI PO KAŻDYM DNIU WOKÓŁ DOMU. POLECAM TĘ FIRMĘ.

Piotrek
@EWA

Tak to dokładnie ta sama "firma" ze zbieraniną przypadkowych ludzi na KRUSie. Może i z pokryciem starego dachu blachą sobie poradzili, ale przebudowa domu wg. projektu to ich po prostu przerasta. Ja zostalem okradziony na 20 tys.zł. przez tego czlowieka ponieważ zlecona praca nie została nigdy wykonana, a poprawki po tych partaczach kosztowały mnie masę dodatkowych pieniędzy. Co do utrzymywania porządku na placu bydiwy to mam wrażenie że mówimy o zupełnie innych firmach.

Halina
@Piotrek

Właśnie czytałam tamtą poprzednią opinię o tym. 20 tys piechotą nie chodzi! :/ Ale nie rozumiem, nie da rady tych pieniędzy jakoś powrotnie wyegzekwować?

Piotrek
@Halina

@Halina Może i dałoby się sądzić i wyegzekwować zapłacone pieniądze, ale nie mam nerwów na takie zabawy, tym bardziej, że Pan Piątek niestety nie chciał podpisać umowy wstępnej pisemnie i proces przeciągałby się w nieskończoność. Dlatego chcę tylko wszystkich przestrzec przed tymi alkoholikami i (usunięte przez administratora)z Nidzicy!!!! Dziwi mnie jedynie że mają jeszcze czelność w dalszym ciągu pracować na opolskim rynku...

Halina
@Piotrek

A czemu mieliby w sumie nie pracować skoro nawet jeśli faktycznie coś nie tak robią to żadne konsekwencje ich za to nie spotykają?

Piotrek.

Zalecam wystrzegania się firmy Pana Piątka, niestety bez powodu nagle zabrali sprzęt i zeszli z placu budowy pobierając dwukrotnie zaliczkę, zostawiając inwestora z usuniętą ścianą szczytową zamieszkałego budynku wraz z niezabezpieczoną konstrukcją dachu co w całości zagrażało katastrofą budowlaną.... Oprócz powyższych firma pracuje chaotycznie, bez pomysłu na wykonanie powierzonych im prac, bez umiejętności odczytu projektu budowlanego, marnuje materiał inwestora demolując przy okazji cała posesje, ciągle "coś im nie wychodzi" no i co najgorsze pracują stale z promilami we krwi. Nie polecam nikomu doświadczenia z tą pseudo firmą budowlaną...

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Ogólnobudowlana Góral Robert Piątek - Niedzica

Firma Ogólnobudowlana Góral Robert Piątek