Opinie o Auto Import Sochaczew Adamiak Przemysław w Sochaczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Auto Import Sochaczew Adamiak Przemysław. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Auto Import Sochaczew Adamiak Przemysław na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Import Sochaczew Adamiak Przemysław w Sochaczew

agnieszka Nowy wpis

tragedia i bezczelność licznik cofnięty o 200tys złod....!!!

Ewelina Nowy wpis

Widzę po opiniach że nieuczciwie tutaj grają z tymi cofanymi licznikami... Nadal tak robią? Może coś się zmieniło na lepsze? Powiedzcie bo nie wiem czy tam w ogóle jechać auto oglądać.

Jelen Nowy wpis
@Ewelina

Dalej kręcą liczniki, mają to we krwii. Ktoś wreszcie tej rodzinie (usunięte przez administratora) się dobierze za (usunięte przez administratora)ludzi.

Bohdan truck Nowy wpis

Bus ktòry chciałem kupić miał cofnięty licznik o co najmniej 100 tyś kilometròw.Do potencjalnych klentòw tego gościa-Sprawdzajcie przebiegi tych busòw-To nie kosztuje dużo,a może pomòc.To są nasze pieniądze-Szkoda żeby szły na zmarnowanie.

Bobas

Witam wszystkich te busy mają cofanie liczniki jak ten Pan sprzedaje to niech poda numer vin to się dowiecie całej historii.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Auto Import Sochaczew Adamiak Przemysław spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Karol

Jakie firma ma plany na ten rok?

grubasek

wszystkie auta maja cofanie liczniki. spisalem sobie 5 pierwszysch napotkanych aut na ulicy tego Pana i wszystkie maja minimum dwa razy tyle rekordzistą jest auto ktore ma na liczniku 183000 a w histoii serwisowej jest 503000 Moje sugestie dla Auto Import Sochaczew Adamiak Przemysław: przestan krecic liczniki Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: niech wezmie nerwosol

Solid
@grubasek

Jak mogłeś (usunięte przez administratora) to sprawdzić skoro stojące auta na ulicy są pozamykane zapewne a Vin mogłeś spisać z pod szyby ale z kad wiedziałbyś jaki przebieg jest w aucie skoro liczniki w tych czasach są elektroniczne jesteś kretynem piszącym farmazony ...jestem z koła powiedz farmazonie jeszcze coś kolejnego debilnego a zapraszam cię do siebie po utratę uzębienia

@Solid

A co chętny je otworzyć ? ;)

Solid
@.

Piszesz głupoty jesteś na tyle mało rozgarnięty że nie pomyślałeś że twoja ściema nie ma ładu i składu zostałeś zdemaskowany ja bym się wstydził na twoim miejscu

@
@Solid

Kurde inni mogą ? .... se jaja robić nie chodzi o gowork !!!!

Patryk
@@

Ja kupiłem tam 3 auta z zabudowa specjistyczną gdyby nie to że samochody są co tydzien u mnie na bazie nie wiedziałbym że je mam więc ktoś tu po prostu kantuje

Motodream

Serdecznie polecam pojazdy użytkowe z tej firmy Przepiękne wykonanie zabudowy Auto jak nowe Pełna dostępna dokumentacja Same superlatywy Laweta jak przedmówca twierdzi przepiękna

Kojot trans

Kupiłem tam autolawete transakcja 1000% zadowolenia....młody chłopak pełen profesjonalizm o autach wie wszystko zabudowa wykonana perfekcyjnie auto jak nowe pomimo swojego wieku ,polecam serdecznie tego człowieka rezerwacja jak należy dojechałem z małym dwu godzinnym opóźnieniem wrócił na firmę wydać najazd bez żadnych problemów bez stresu i nerw gość do biznesu polecam serdecznie a pojazd po pół roku użytku niezmiernie rewelacyjny

Potencjalny

Nie wiecie czy ta firma dalej działa ? Kilka razy tam byłem oglądać osobówki zawsze żałowałem że nie kupiłem po czasie chciałbym nawiązać współpracę z nimi

Gsk

Kupiłem od tego gościa auto, nie minęło 12h jak musiałem zwrócić, auto niezgodnie z opisem w ogłoszeniu, auto miało być bez wkladu finansowego, z oplatami a okazało się że wad ma dużo więcej niż się spodziewwno, potem zwalal wine na kupującego że to on ta wade auta napotkal, a za wadę uznaje się sytuację, gdy samochód nie jest taki, jak go opisano, a ty nie wiedziałeś o wadach w momencie zakupu

Prawdomówny
@Gsk

Polowa polski u nich kupuje samochody chłopaki wiedzą co robią każda transakcja to 50 % ceny rynkowej cotygodniowo wyladowywuja kilka lawet z autami sami nimi nie jeżdżą każdy kupujący ogląda auto i sam podejmuje decyzję na siłę nikt tam z kopytem przy głowie nie stoii jesteś po prostu głupi albo wymyśliłeś tą bajkę ze zwrotem pojazdu bo (usunięte przez administratora) dobrze ci radzę nie siej głupoty i nie rób sobie wstydu ...kupiłem tam kilka aut wszystko zawsze fajne w extra cenie po 2/5 tys na aucie zarobione więc weź się nie ośmieszaj

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Import Sochaczew Adamiak Przemysław - Sochaczew

• Jak się pracuje w Auto Import Sochaczew Adamiak Przemysław?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Import Sochaczew Adamiak Przemysław tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Import Sochaczew Adamiak Przemysław?

Auto Import Sochaczew Adamiak Przemysław
  • Kolejowa 16c
    96-500 Sochaczew

Auto Import Sochaczew Adamiak Przemysław