Opinie o Dach-Bud Monika Witkowska w Giżynek

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Dach-Bud Monika Witkowska. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Dach-Bud Monika Witkowska o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dach-Bud Monika Witkowska w Giżynek

Dzień dobry. widziałem ten komentarz odnoszący się do formy umowy, ona do dziś będzie zawsze o prace wraz z ubezpieczeniem i innymi dodatkami? Jestem poczatkującym dekarzem i zastawiałem się czy nie ma tu jeszcze jakichś okresów próbnych przypadkiem?

Jako dekarz często ostatnio przeglądam portale branżowe i trafiłem na tę firmę z mojej okolicy. Opisano jej działalność, jako usługi dekarskie i budowlane. A to z kolei po wpisie właścicielki mam jasność, że otrzymałbym UoP i że było ubezpieczenie grupowe. Co natomiast możecie powiedzieć o dbałości w zakresie bezpieczeństwa pracy? Nie ukrywam, że to powód, dla którego będę się rozstawał z obecnym pracodawcą. Piszcie także, czy ludzie się tu szanują, i na jakie wynagrodzenie mógłbym liczyć, jako dekarz z sześcioletnim doświadczeniem w zawodzie?

pracodawca Nowy wpis

Bezpieczeństwo pracy w firmie dekarskiej jest priorytetem, każdy pracownik wysyłany jest na badania lekarskie i BHP, zaopatrzony jest w sprzęt dekarski do prac na wysokości oraz innego sprzętu odciążającego organizm od dźwigania oraz usprawniania pracy. W kwestii wynagrodzenia najlepiej skontaktować się i spotkać.

Czy Dach-Bud Monika Witkowska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Dach-Bud Monika Witkowska Nowy wpis

Każdy pracownik ma umowę o pracę na pełen etat, dodatkowe ubezpieczenie grupowe.

Chris

Banda oszustow! UWAGA Mowia ze juz od 15 lat robia dachy. Znalazłem 20 pustych butelem wodki schowane.A co najlepsze szef kierownik to jest malarzem a noe dekarzem! ????????

Małgorzata
@Chris

Nie do końca rozumiem, co chcesz przez to powiedzieć? Jesteś klientem firmy? Jaką role w Twojej wypowiedzi odgrywa wspomnienie o stażu pracy i kierowniku? Jeżeli nie jesteś pewien, czy dana osoba ma odpowiednie kwalifikacje, a chcesz skorzystać z jej usług, możesz poprosić ją okazanie konkretnych szkoleń lub wykształcenia. Niemniej jednak, takie kwestie powinieneś załatwić bezpośrednio w firmie, ponieważ na forum nikt nie jest w stanie Ci pomóc.

SM WARSZAWA
@Chris

Znam tą firmę. I jak czytam taki komentarz to nóż w kieszeni sie otwiera. Po pierwsze ta firma dekarska wykonywała nie jedną inwestycję dla nas jako spółdzielni mieszkaniowej. Zawsze byliśmy i jesteśmy zadowoleni z jej usług. Korzystaliśmy z wielu firm, ale dla tej firmy chylę czoła za profesjonalizm i pomoc okazaną nam jako inwestorowi na każdym etapie wykonywania pokryć dachowych. W firmie pracują sami dekarze z 15 -17 letnim stażem, posiadajacy wiedzę na temat dekarstwa. Człowieku zanim wylejesz dziwne frustracje i kubeł pomyj na temat jakiejkolwiek firmy to się zastanów czy sam jesteś wporządku. A może to konkurencja. Nooo tyle pracy jest obecnie na rynku, myślę że firmie Dach-Bud tym wpisem nie zaszkodziłeś. Może lepiej wziąć się samemu za uczciwą pracę, a nie obsmarowywać ludzi w internecie NIESŁUSZNIE.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dach-Bud Monika Witkowska, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Dach-Bud Monika Witkowska - Giżynek

Dach-Bud Monika Witkowska