Opinie o Piotr Hamada F.H.U. Pafen w Gubin

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Piotr Hamada F.H.U. Pafen. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piotr Hamada F.H.U. Pafen na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Hamada F.H.U. Pafen w Gubin

biuro Nowy wpis

również przyłącze się do pytania, jak wygląda sytuacja wśród pracowników biurowych

Ryszard Nowy wpis
@biuro

Każdy nowy pracownik czy to biurowy, czy magazynowy nie jest zostawiony sam sobie i otrzymuje tyle wsparcia, ile potrzebuje. Oczywiście są osoby, które bardzo dużo i bardzo szybko same się nauczyły oraz takie, które wymagały większej ilości uwagi. Nie ma systemu ocen, kar, ale jeśli ktoś po raz n-ty tłumaczy najprostszą rzecz, a Ty tego nadal nie potrafisz - cóż, marnujesz czas 2 osób - swój i innego pracownika. Z takimi osobami pożegna się każda firma, która chce się rozwijać. Firma Pafen nie jest tu żadnym wyjątkiem. Kwestia zarobków to temat bardzo indywidualny. Ustalasz je z Szefem i ich wysokość powinna pozostać tylko między wami. Pracuję w firmie Pafen już dość długo i nie słyszałem skarg typu "a bo tamten robi to samo i dostaje więcej niż ja". To co jest naprawdę fajne i co mnie zatrzymało w firmie Pafen na wiele lat, to olbrzymie możliwości rozwoju. Chcesz iść na szkolenie? Wybierz, uzasadnij jak pomoże Ci w pracy i je dostajesz. Potrzebujesz dodatkowego narzędzia, aby efektywniej pracować? Pokaż jak Ci pomoże i je dostajesz. Chcesz się uczyć języka obcego? Firma zapłaci za kurs. Można tak wymieniać jeszcze długo. To co naprawdę liczy się w oczach Szefa to zaangażowanie w pracę, sumienność, punktualność i chęć rozwoju. Nie jest to jakieś wielkie odkrycie, ponieważ 99% szefów ma zbliżone wymagania wobec pracowników. Ogłoszenia o pracę w firmie Pafen zawsze pojawiają się na OLX. Jeśli nie ma tam aktualnej oferty o pracę to oznacza, że w danej chwili firma nie szuka nowych pracowników. Atmosfera w pracy - jest tak jak wszędzie. Nie wynika to ze specyfiki pracy, ale wiąże się z tym jacy my Polacy na co dzień jesteśmy. Przeciętnie inteligentnej osobie powinno to wystarczyć do zrozumienia atmosfery. Jeśli zapytasz czy warto starać się o pracę, odpowiem TAK. Czy są jakieś minusy? Powiedz mi, gdzie ich nie ma. Nie ma idealnych środowisk. Te w Pafenie są za to dużo bardziej sprzyjające rozwojowi niż w wielu firmach w okolicy. I dlatego warto obserwować OLXa i starać się o pracę, gdy będą aktualne oferty.

An

Jakieś informacje o pracy? Jakie są średnie zarobki ? I jak atmosfera w pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Hamada F.H.U. Pafen - Gubin

• Jak się pracuje w Piotr Hamada F.H.U. Pafen?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Hamada F.H.U. Pafen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Piotr Hamada F.H.U. Pafen
  • Luksemburg 14