Opinie o Hydras Robert Pieras w Domaszowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Hydras Robert Pieras. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hydras Robert Pieras o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych i pozostałych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydras Robert Pieras w Domaszowice

Czy nowo zatrudnione osoby w Hydras Robert Pieras otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Hydras Robert Pieras?

Robert

Witam, z przyjemnością powitamy osoby z doświadczeniem na stanowisku hydraulika, mile widziane (niekoniecznie wymagane) dodatkowe kursy i umiejętności typu: prawo jazdy kategorii B, uprawnienia spawalnicze oraz niezbędna jest podstawowa znajomość obsługi elektronarzędzi. Poza tym przyjmiemy osoby chętne do wyzwań oraz pracy w zgranym zespole. Zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 660486034 ewentualnie mailowy pod adresem biuro.hydras@o2.pl.

Lidia
@Robert

Przyjmujecie tylko osoby z doświadczeniem? Dodatkowo jeszcze chętnie się dowiem czy pracując u was dłużej można też liczyć na wsparcie finansowe firmy w przechodzeniu właśnie dodatkowych kursów?

Robert Nowy wpis
@Lidia

Działamy w branży w której niestety wymagane jest jakiekolwiek doświadczenie ze względu na bezpieczeństwo pracownika. Musi wiedzieć jak obsługiwać elektronarzędzia i znać podstawowe zasady instalacji urządzeń sanitarnych. Ukończoną szkołę wraz z praktykami również traktujemy jako doświadczenie. Oczywiście wysyłamy na szkolenia własnych pracowników aby się rozwijali i podnosili swoje kwalifikacje w różnych kierunkach po których najczęściej dostają dodatkowe uprawnienia. Od 10 lat stawiamy na rozwój firmy co wiąże się również z rozwojem naszych pracowników a nieodłącznym tego elementem są różnego rodzaju szkolenia. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Damian Nowy wpis
@Robert

Ja jestem zainteresowany. Jeśli chodzi o robienie dodatkowych uprawnień na koszt firmy to trzeba podpisywać umowę lojalnościową. Pracownik dostaje papiery ukończenia kursu do ręki czy zostają w firmie?

Robert Nowy wpis
@Damian

W sprawie dodatkowych uprawnień nie uznajemy praktyki umów lojalnościowych, jedyne na co liczymy to szkolenie i podnoszenie kwalifikacji pracowników którzy będą chcieli nadal w naszej firmie pracować przez okres minimum 2 lat a nie dokształcać się naszym kosztem i uciekać do innych pracodawców. Szczegóły chętnie omówimy osobiście, zapraszamy na rozmowę.

Wanda

Mnie co innego zastanawia, że w 2020 roku firma szukała montera (jak Mieczek zauważyłeś) i dawała ogłoszenie dwa razy, raz proponując 5 tys., a potem 4,5 tys. Skąd ta zniżka wypłaty? Ile teraz w tym kryzysie płaci monterom? To są ważne rzeczy dla pracowników, a nie tu klient odpowiada jak to super się współpracowało :D

Magdalena
@Wanda

Pani Wando czy mogłabym prosić o informację gdzie takie ogłoszenie było dawane? Z tego co wiem to ogłoszenie o przyjęcie pracownika informowało że wynagrodzenie oferujemy od 3100 do 5200 oczywiście w zależności od umiejętności i doświadczenia osoby ubiegającej się o pracę. A co do Pana Piotra to odpowiadał na zadane przez poprzednią osobę pytanie, to nasz klient. W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni z naszym biurem. Z chęcią odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania.

Mieczysław

Z dwa lata temu dali ogłoszenie na montera instalacji sanitarnych za 4500 zł brutto. Kto się orientuje, czy mają wolne wakaty i ile mógłbym w tej robocie zarobić?

@Mieczysław

Z tego co wiem to właśnie szukają nowych pracowników a ogłoszenie można znaleźć na olx, ewentualnie kontakt jest na ich stronie internetowej www.hydras.eu. Wykonywali dla mnie instalację na deweloperce i jestem zadowolony bo zrobili to sprawnie i profesjonalnie. W kwestii pensji nie pomoge ale pewnie zależy od umiejętności.

Edyta
@Piotr

To spoko, a jak z czasem? Ile trwało montowanie tej instalacji? Szybko można się z nimi dogadać, kontakt był ok?

@Edyta

Jeśli chodzi o terminy to tak jak w każdej fachowej firmie, trzeba się umawiać z dużym wyprzedzeniem. Ale jak już wejdą na budowę to bardzo sprawnie i konkretnie działają. Robią duże budowy więc im zależy żeby zrobić szybko i żeby nie poprawiać. U mnie było 20 mieszkań do ogarnięcia, nie wiem ile czasu w domku im schodzi. Każda instalacja jest indywidualna i zależy od wielkości i zaawansowania więc konkretnie czasu nie podam ile im zajmie montaż. Trzeba ich pytać bezpośrednio.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Hydras Robert Pieras się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz