Opinie o Firma Handlowo Usługowa Strynkowski Jarosław w Ostrów Mazowiecka

counter
Patrycja11 Nowy wpis

Pan handlujący samochodami z ulicy Różańska 145 jest niepoważny. Wystawił samochód z opisem że stan jest idealny, pytaliśmy niejednokrotnie o stan ponieważ mieliśmy do przejechania ponad 300 km, Pan zapewniał że wszystko jest jak w opisie. Po dotarciu na miejsce auto tragedia. Odpadały w srodku plastiki, klamka, wyciekało coś spod maski, czujniki nie chodziły, a Pan na wszystko odpowiedział ze jak chcemy samochód bez rys jak ze zdjec to możemy jechac do salonu i kupić nowy, a innych usterek on nie widział bo nie przeglądał samochodu, podejscie faceta kompletna porażka i oszustwo.

Znacie newsy z firmy Firma Handlowo Usługowa Strynkowski Jarosław w miejscowości Ostrów Mazowiecka, wiecie czy są nowe projekty? Dajcie znać jak wygląda u nich praca! Czekamy na Twój komentarz, pomóż innym użytkownikom!

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowo Usługowa Strynkowski Jarosław - Ostrów Mazowiecka

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad