Opinie o JSB Joanna Szwedkowicz w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy JSB Joanna Szwedkowicz. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JSB Joanna Szwedkowicz o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JSB Joanna Szwedkowicz w Toruń

Miras

Pracuje w firmie JSB Joanna Szwedkowicz nigdy nie mialem zadnych problemów z szefostwem są bardzo mili i ugodowi . Naprawde polecam te firme wszystko jasno i klarowne tak jak sie umawialiśmy na spotkaniu tak jest . Życzę aby kazdy trafil do takiej firmy.

Kris
@Miras

Ciebie Miras jeszcze nie zamknęli? Do Polski lepiej nie przyjeżdżaj, bo znowu będziesz siedział jak inni Twoi koledzy z pracy i szef.

Ze firma istnieje to nawet ja widzę, przynajmniej po statusie w sieci. ale co z tym drugim stwierdzeniem, o co chodzi? tu komentarzy od prawie dwóch lat nie było a teraz takie coś piszecie. Zatrudniają pracowników?

Nikt
@Miras

Proszę nie dawać opinie we własnym imieniu panie szwedkowicz

@Nikt

Akurat to nie jest dawane przez Pana szwedkowicza tylko przezemnie pracownika . Jesli chcialbys szanowny internauto poznac mnie napisz na maila nowatywa@gmail.com

NEMESIS
@Miras

A ty Miras tak chwalisz,a na koniec sam zostałeś pobity,z tego co mi wiadomo.

@NEMESIS

Wtedy bylem zadowolony a na koniec to juz wogole paranoja Pan Piotr w dniu mojego wyjazdu twierdził ze przesłał mi cale wynagrodzenie dostalem tylko najniższą krajową na konto a jakies 3500 zostalo w kieszeni u Pana Piotra

Kris Nowy wpis

hisz Nowy wpis

bylem tam niedawno ten czlowiek nie zaslugoju na szacunek ale wy tez piszecie ale nic nie robicie gadac i pisac kazdy morze szkoda mi was bo yylko piszecie zrobcie cos a nie piepszczcie bzdury ja nie pisze tylko dzialam i za niedlugo p piotr sie o tym przekona a wy zalosni jestescie

Jak w JSB Joanna Szwedkowicz wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie JSB Joanna Szwedkowicz.

Nie polecam,brak umowy,brak umówionego wynagrodzenia

On

Też nie polecam. Brak wynagrodzenia, groźby i obelgi ze strony pracodawcy i pracowników.

NoOne
@On

PAN P.SZ. TO NIE CZŁOWIEK TO...

Bartek

Tak się składa że miałem nieprzyjemność współpracować z tym panem i nie była to współpraca tylko męczarnia moim zdaniem ten człowiek jest niezrównoważony psychicznie. Twierdzi że zna się na pracy a wykonał ją w taki sposób jakby to robił po raz pierwszy w życiu. Poza tym zachowanie podczas pracy w stosunku co do osób z którymi pracował można nazwać chorym wyzwiska narzekania i niekontrolowane wybuchy złości tak właśnie ten ktoś pracuje ma czelność narzekać na cokolwiek

@Bartek

Słyszałem nagrania i było wręcz odwrotnie. A tak na marginesie to sprawa dla prokuratury.

NoOne
@Bartek

Bo to prawda

GoWork.prawda

Film nakręcony z reklamy GoWork. Bogusław Linda oraz osoba (głos)reklamują zarówno portal jak i firmę oraz jej duplikaty.Wtstepuje tam pan Piotr sz. Więc sam daje opinie tego co się dzieje w jego-------- (w firmie na gowork zrobił reklamę z lindą 6,5tyś wyś ...pan Piotr zrobił 28 tyś ..film który zablokował zrobił ok 100tyś...prawda się zawsze obroni. Zobaczcie reklamę tej firmy a zrozumiecie...REKLAMUJE FIRMĘ PAN PIOTR ..WIEC....miłego ,hmmmmmm.,OGLĄDANIA (usunięte przez administratora)

Włotkowski - DOMINO

Chłopaki zamiast dawać się (usunięte przez administratora) chodźcie do mnie do roboty, stałe zlecenia w Niemczech, zjazdy co 4/6 tyg. Umowa na start, pieniądze zawsze w umówiony termin na koncie! Zapraszam 669 859 111 NIE DORABIAJCIE (usunięte przez administratora) p.s. przeżyłem to samo u Piotra i nigdy nie pozwolę żeby takie rzeczy się działy gdziekolwiek. Pozdrawiam

Natalia
@Włotkowski - DOMINO

A ile wynosi wypłata? Mój znajomy szuka pracy.

Prywatny

Czy firma jsb stosuje praktykę taka jak Szved-Bud ?macie wspólny adres siedziby firmy ,więc pewnie i stosujecie te same zasady!Po wpisach wnioskuję iż tak jest!Proszę wpisać w motto firmy takie słowa jak (usunięte przez administratora)#nieuczciwi (usunięte przez administratora) #wyzysk . POZDRAWIAM !

@Prywatny

Dokladnie tak jest moze czas zrobic z tym porzadek !!!

@Patryk

A tak w sumie to jakbyś chciał ten porządek osiągnąć?

NEMESIS

Ta firma to jedna wielka ściema.Nie polecam.Osoby tam pracujące to osoby z kręgu przestępczego.Jak na dzień dzisiejszy nie do końca opuścili zk.Alkohol to norma dzienna.Jestem byłym pracownikiem tej firmy,i każdemu kto myśli o zatrudnieniu w tej firmie to stanowczo odradzam.Widziałem jak ludzie byli tam traktowani.Zdazaly się pobicia.Bezustanny problem z rozliczeniem.Pracujesz cały miesiąc a żadnej wdzięczności za to nie ma.Ponadto zostałem zwolniony bez rozliczenia.Bylem zmuszony opuścić Francję i dopiero po tygodniu udało mi się dojechać do Polski.Propozycja dla osób którzy pracowali w tej firmie i nie otrzymali wynagrodzenia.Rowniez kieruje sprawę do prokuratury

Mądry w gębie
@NEMESIS

Powiedz mi czemu nie byłeś taki chętny tego zgłaszać parę lat temu kiedy w mediach zrobiło się głośno o tej firmie? Jedna osoba walczyła z tym Januszem biznesu w sposób który ani ty ani tobie podobnini nie potrafili!Potraficie za to tylko gadać i prawić morały.TYLE W TEMACIE! JESTEŚCIE MIĘKKIE FAJFUSY I ŻADEN Z WAS TEJ FIRMY NIE RUSZYŁ

Patryk

Nie polecam firmy. Umowilismy sie na zjazd co 6 tygodni siedzialem 7 kiedy zjezdzalem Pan Piotr zapewnial ze pieniadze zostaly przelane a nie zostaly na moje pytanie dlaczego nie zostaly przelane usłyszałem wiele obelg i przykrych slow ale to nie pierwszy raz

@Patryk

Nie rozumiem powodu dla którego by te obelgi miał rzucać. Bo raczej grzecznie spytałeś?

@Halina

No ja tez nie rozumiem. Pieniadze w kwocie 3780 nadal nie otrzymalem sprawa zgloszona do sądu została

@Patryk

Oj to pewnie miesiące miną zanim efekt jakiś z tego wyjdzie? A może byłoby lepiej wcześniej poleconym wezwanie do zapłaty wysłać czy coś?

Jsb

O panu szwedkowicz było głośno parę lat temu ,jak osoba która pracowała w jego firmie ujawniła nagranie na temat (rodzinnej atmosfery)jaka tam podobno panuje.Sam pan Piotr wykazał się znakomitym podejściem do pracownika (bijąc go i wyzywając)

Pan

Jeszcze chcę dodać parę słów na temat atmosfery jaka panuje w firmie,powiedzieć że jest rodzinna to może za dużo ale jest miło sympatycznie i koleżeńsko po Pana samodzielnym porzuceniu pracy panie Krzysztofie wszystko wraca na swoje tory i postaramy się o rodzinną atmosferę choć wiadomo własnej rodziny nic nie zastąpi. Na koniec z czystym sumieniem polecam tą firmę pozdrawiam

Pan

Witam serdecznie tak się składa że obecnie pracuję w firmie JSB i moje zdanie na temat tej firmy jest pozytywne. Odpowiem na pytanie Administratora odnośnie socjalu, badania lekarskie,odzież robocza i ochronna, narzędzia,transport,mieszkanie podczas pobytu w delegacji to wszystko zapewniła mi firma z pieniędzmi też niema problemu więc tylko kretyn albo życiowy nieudacznik może narzekać na socjal,prania nikt za mnie nie robi i talerzy nie myje tak mnie wychowano że robię to osobiście Ps do Pana o nicku "On" jeżeli to Pan panie Krzysztofie to muszę Pana poinformować że metody jakie były stosowane przez Pana w pracy były rodem z czasów niewolnictwa które zostało zniesione 31.01.1865r.wiec za parę dni będzie rocznica i coś mi mówi że będziesz pan paradował w białym kapturze z góry nie polecam

Bartek

Moja wypowiedź dotyczy się pana który przedstawia się jako on i próbuję jeszcze namawiać do zbiorowego pozwu

Jak wygląda teraz praca w firmie JSB Joanna Szwedkowicz w mieście Toruń? Czekamy na nowe sprawozdania odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Szef z psychopatycznymi zachowaniami. Nie płaci na czas pieniędzy. Wyzywa pracowników, a alkohol jest na porządku dziennym. Praca po 12-14 godz, nawet w niedzielę. Wyzysk totalny!! Nie polecam.

Andrzej jankowski(no one)

Proszę autora wpisu o kontakt .sprawa dotyczy pana piotra.jestem byłym pracownikiem i także z tym człowiekiem miałem problemy.jest już parę ludzi którzy zostali przez tego człowieka upokarzani i oszukani w ten lub inny sposób.zapewniam pełną anonimowość.odezwij się na email andrzejjankowski477@gmail.com.

Były Pracownik
@Andrzej jankowski(no one)

Też jestem (usunięte przez administratora) przez Piotra Szwede . Jestem zainteresowany żeby coś z tym zrobić . Jak mogę się z panem skontaktować ?

On

Proszę o pilny kontakt w sprawie tej firmy. Może jakiś pozew zbiorowy???

Adaś
@On

Witam może by się pan przedstawił jeśli to ty Krzysztof to pozew zbiorowy powinnismy złożyć ale w twoim kierunku. Dlaczego już pisze każdy co z tobą pojechał na projekt to narzeka ze krzyczysz na nich a to sie nazywa (usunięte przez administratora) a co do firmy jest solidna wypłaty są na czas i z niczym nie ma problemu Piotr jest solidnym pracodawca a po za praca nie zawahał bym sie nazwać go przyjacielem. Pozdrawiam i polecam ta firmę

Mmmmm
@On

Zbiorowy pozew to można zrobić Tobie człowieku że jesteś nieudolny psychicznie!!! I nikt z Tobą tam na dłuższą mete by nie wytrzymał.... Nikt nie narzeka na tą firmę tylko Ty?! Hmmm. Może jakieś problemy psychiczne masz????????

Zalegają mi za 2miesiace wypłatę i zero odzewu ze strony właścicieli firmy

Zostaw merytoryczną opinię o JSB Joanna Szwedkowicz - Toruń

• Jak się pracuje w JSB Joanna Szwedkowicz?

Zobacz opinie na temat firmy JSB Joanna Szwedkowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JSB Joanna Szwedkowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

JSB Joanna Szwedkowicz
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Jurija Gagarina 10 lok. 1
    87-100 Toruń