Opinie o Kancelaria Notarialna Notariusz Adam Jawor w Zwoleń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Notarialna Notariusz Adam Jawor. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Notarialna Notariusz Adam Jawor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Notarialna Notariusz Adam Jawor w Zwoleń

Petent Nowy wpis

Ta pani (usunięte przez administratora) do niczego się nie nadaje nie zna się na sprawie a tłumaczy do notariusza nie wpusci bo ona chce wszystkim rządzić żeby chociaż znała się na prawie byłam dwa razy i ciągle mi tłumaczy że to najpierw trzeba dość do sądu ale do notariusza mnie nie wypuściła poszłam gdzie indziej i załatwiłem wszystko od razu bez sądu i śmiał się jak odpowiedziałam jak tam się załatwia sprawy jeśli ona chce wyreczac notariusza to najpierw niech idzie do szkoły.

Nie polecam, notariusz jest kompetentny by pobierać opłaty, ale naprawiać swoje pomyłki już nie.... ******SUPER, ,w 2020 roku spisywany był akt do dnia dzisiejszego nie trafił do odpowiedniego organu a dlaczego bo.... pracownica wysłała go nie tam gdzie trzeba. Dzwoniacckilka razy do Kancelari uzyskałam in że Pani sprawdzi, że odeślą tam gdzie powinni, po czym minął miesiąc a później następny i dalej dokument nie dotart gdzie powinien. Udałam się do Kancelari prosząc tylko o odesłanie aktu w odpowiednie miejsce. Nie prosiłam o udzielenie inf dotyczących danych personalnych, AKT, nie chciałam od Państwa żadnych dokumentów!!!!! Bo mam kopie w domu. tylko o naprawienie przez Państwa zaniedbania., jedyna inf jaka uzyskałam na miejscu to taka że nie podejmą Państwo absolutnie żadnych działań w tym kierunku, z powodu jak to pracownica ujęła ustawy, paragrafu który zabrania naprawiać to co zrobione było źle., bardzo ciekawe jest to że ta sama pracownica nie potrafiła konkretnie udzielić na mocy jakiej ustawy ma związane ręce by naprawić swój błąd. Jedyna rzecz jaką zaproponowała był zwrot pieniędzy za znaczek 7 zł super.,jestem wdzięczna???? A może powinna sama wsiąść w auto i w dobre miejsce zawieść dokumenty które źle wysłała.Nie polecam tej Kancelari, będę odradzać każdemu.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna Notariusz Adam Jawor - Zwoleń

Firma Kancelaria Notarialna Notariusz Adam Jawor prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Asystent / Asystentka notariusza, Zwoleń - Wrzesień 2022

Czy pracujesz w firmie Kancelaria Notarialna Notariusz Adam Jawor lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

Kancelaria Notarialna Notariusz Adam Jawor
  • Plac Kochanowskiego 30