Opinie o Dotyk Piękna Joanna Stosio w Siedlce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dotyk Piękna Joanna Stosio. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dotyk Piękna Joanna Stosio o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dotyk Piękna Joanna Stosio w Siedlce

A ten wspomniany kiedyś komplet pracownic to od jakiego czasu już utrzymuje się w stałym składzie? Wiecie czy będą może kogoś szukać do kilku miesięcy? Planuje przeprowadzkę i już tak wstępnie ogarniam przykładowe opcje na pracę. Będzie możliwa?

@wlascicielka Nowy wpis

Witam. W dalszym ciągu - Nie poszukuje nowych rąk do pracy. Mam komplet. Jeśli będę szukała- zapewne wstawię ogłoszenie. ;) Pozdrawiam.

@@wlascicielka

Są takie plany w tym roku? Jak nie w tym to w następnym półroczu? Warto trzymać rękę na pulsie i czekać na rekrutacje?

@wlascicielka Nowy wpis

Jeśli chce Pani wypytać się o różne szczegóły - zapraszam do wiadomości prywatnej. Nie widzę potrzeby pisania o moich planach na forum tym bardziej osobie ,która pisze z konta anonimowego tak naprawdę nie wiadomo z jakimi intencjami ;) Jesli faktycznie jest z pani strony jakiekolwiek zainteresowanie pracą wystarczy napisać i zapytać. Życzę miłego dnia.

@@wlascicielka

Z ciekawości - można wiedzieć, jaki jest średni staż pracy w Pani firmie? Pisze Pani, że ma już skompletowany zespół. Czy cały zespół pracuje tu od początku istnienia firmy, czy może były w międzyczasie jakieś rotacje?

Wera

Klient z tego co widziałam po dawniejszych wpisach może się spóźnić do max 15 minut, pracownik podobnie? :D przeglądam Siedlce za pracą, opowiecie mi jak Salon od środka wygląda? Ile Pań teraz się zatrudnia? Jaka jest umowa na początek i co z późniejszymi zarobkami?

JOANNA
@Wera

Jesli Pracownik szanuje swoją pracę, nie spóźnia się celowo 15 min , natomiast są różne sytuacje losowe , czasem klientka może się spóźnić ( niechcący) wtedy i my jako wykonawcy możemy się spóźnić. W celu uzyskania szczegółowych informacji należy kontaktować się bezpośrednio z właścicielka salonu. Na wszystkie pytania odpowie. Pozdrawiamy.

@JOANNA

W jaki sposób najlepiej się kontaktować? W sumie liczyłam, że wejdę na forum i czegoś się jednak dowiem wcześniej, żeby ocenić, czy mi wstępnie pasuje w ogóle taka praca tutaj i nie zawracać niepotrzebnie głowy. Można chociaż wiedzieć, czy teraz rekrutują?

@kama

Na stronie fp jest podany nr tel lub wiadomość/ e-mail ( jest wiele sposobów ) Z tego co wiem ta Pani ma komplet pracowników.

Wiktoria
@@kama

W takim razie może stażystów chociaż szuka? Przecież często takie zakłady różne biorą przez Urząd Pracy itp, z tego co widziałam. Nie organizują tu żadnych praktyk i podobnych? Byłabym chętna bardzo.

@właścicielka J.S
@Wiktoria

Witam serdecznie. Dziękuję za zainteresowanie moim salonem jednak Nie poszukuje nowych pracowników ani stażystów :) Pozdrawiam !

Wika
@@właścicielka J.S

Witam, stażystki nigdy nie były przyjmowane? upewniam się, bo od nowego roku będę musiała mieć coś zrealizowanego i nie wiem czy czekać na ofertę czy nigdy nie będzie ona możliwa?

Właścicielka J.S
@Wika

Nigdy nie przyjmowalam stazystek. Jednak Na chwilę obecną nie rozważam takiej opcji gdyż Mam komplet pracownic :) Pozdrawiam.

A. Maleńczyk

Jak zawsze pełen profesjonalizm. Jak tylko mam jakąś ważną okazję z miłą chęcią zapisuje się na makijaż do salonu Pani Asi. Makijaż jest zawsze wykonany perfekcyjnie i jest w stanie przetrwać do dwóch dni. Pani Asia jak i jej pracownicy to bardzo kompetentne osoby. Zawsze potrafią wysłuchać klienta i sprawić że człowiek czuje się lepiej patrząc w lustro :) To zdecydowanie najlepszy salon w Siedlcach godny polecenia :)

Polecam. Perfekcja w każdym calu????

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Dotyk Piękna Joanna Stosio? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
Klientka

Robiłam w salonie makijaż dla druhny u pracownicy pani Joanny (Pani Joanna była wtedy na urlopie) i był to najgorszy makijaż jaki miałam. Trzymał się może 2h. Dodam ze miałam wizytę umówiona specjalnie rano żeby zdążyć do fryzjera i dojechać na wesele daleko. Przyszłam do salonu na czas a okazało się ze klientka przede mną się spóźniła i moj makijaż obsunął się o godzinę!!! Dostawałam frustracji kiedy zaczynala do mnie dzwonić fryzjerka czy będę na czas a Pani przede mną 5 razy zmieniała kolor szminki. Serio? Brak szacunku dla klienta. Ta Pani wgl nie powinna zostać przyjęta za spóźnienie. Konsekwencja czego moj makijaż kosmetyczka robiła 30 min z czego 20 robiła oko bo jej się ,,zważylo”. Sama bym zrobiła lepszy makijaż. Totalnie usługa nie warta swojej ceny. Dodam ze kosmetyczka na wieść ze przez opóźnienie mogę nie zdążyć do fryzjera i na wesele stwierdziła ze zdąży i makijaż robiła w takim pośpiechu ze nie dziwie się ze był totalnie nietrwały. Nie polecam. Sytuacja miała miejsce w 2019 r.

Xxxx
@Klientka

Klient może spóźnić się maksymalnie do 15 minut,później nie przyjmujemy , więc na pewno po godzinie spóźnienia nie zostałby obsłużony bo wtedy zaczynamy już kolejną klientkę. 20 minut trwał makijaż oka a 10 minut twarzy? I to od nowa robiony bo się zważyło ? A opinia wystawiona po dwóch latach , nagle się przypomniało ? Jak patrzyła Pani w lustro to było okej wszystko? Dzień później też była pani zadowolona skoro nie pisała nic , ale kilka lat później już w sumie wszystko było złe?Dziękujemy bardzo za tę piękną historię , na szczęście każdy logicznie myślący człowiek jest w stanie odróżnić taki fejk od prawdziwego zdarzenia . Pozdrawiam serdecznie i życzę wszystkiego najlepszego

Zostaw merytoryczną opinię o Dotyk Piękna Joanna Stosio - Siedlce

Dotyk Piękna Joanna Stosio