Opinie o Green Invest Jakub Fijałkowski w Czarnocin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Green Invest Jakub Fijałkowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Green Invest Jakub Fijałkowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Invest Jakub Fijałkowski w Czarnocin

Ilona

Jakieś pięć lat temu szukał operatorów na kosiarki na pół etatu za tysiąc złotych. jak to teraz wygląda ze stawkami?

Jaca
@Ilona

Teraz jest ok 20 osób. wynagrodzenia od 20 do 40zł/h netto.wiec naprawde ok. Kasa na czas. Ja juz jestem od 3 lat i tez zaczynałem z bardzo niskich stawek ale jak pokazałem co potrafie to bardzo szybko rosły stawki nawet co miesiac/ 2 miesiące były i są podwyzki. Ale trzeba pokazac co sie potrafii i jakie się ma podejście.

Grażyna Nowy wpis
@Jaca

No jak tak szybko podnosili to serio zachęcające jest. Wspominasz o pokazywaniu swoich umiejętności, jakie konkretnie masz na myśli i uważasz za kluczowe, żeby się w firmie powodziło?

Jaca Nowy wpis
@Grażyna

Chec do pracy. Pracujemy od poniedziałku do piatku/soboty. Ale zawsze od poniedziałku a to dla wielu osob juz jest problemem. Konkretnie to chec do oracy chec nauki i zwiekszanie wydajnosci a odbije sie to na wynagrodzenia

Grażyna Nowy wpis
@Jaca

Soboty to często wypadają?

Jaca Nowy wpis
@Grażyna

2/3 w miesiącu

Natalia

Cześć ja w sprawie umowy, pisaliście ze jest UoP i to już ogromny plus. A na jaki okres. To stabilna praca?

on

@UKR a jaką dają umowę? Dzięki.

Ukr
@on

Umowa jest o pracę na cały etat.

Mieczysław
@Ukr

Od początku zatrudnienia można liczyć na pełną umowę o pracę, czy może obowiązuje okres próbny na umowie zlecenie? Niektóre firmy najpierw sprawdzają umiejętności pracownika i z tego też względu wyznaczają okres próbny. Jak wygląda to w przypadku tego pracodawcy? Daj znać proszę bo mnie to ciekawi.

@ukr
@Mieczysław

Obowiązuje 1 msc umowy zlecenie

Ukr

Polecam. Jak się nie ściemnia to nie ma problem

Mieczysław
@Ukr

Co konkretnie polecasz? Twój wpis jest dla mnie mało zrozumiały, dlatego też chciałbym wiedzieć, co dokładnie poddałeś swojej ocenie. Chętnie dowiem się czegoś więcej.

UKR
@Mieczysław

Jeżeli wykonujesz swoje obowiązki bez opierdzielania sie to wszystko jest ok. Naprawdę moge polecić. Szef dla osób które sie starają i myślą, co teraz coraz mniej się spotyka jest naprawde w porządku. Nie ma problemu z zaliczkami jak potrzebna kasa, dniami wolnymi.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Green Invest Jakub Fijałkowski, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Pracownik 2019

Polecam. Kasa na czas. Możliwe zaliczki. Bez oszukiwania!!!

Xyxy

Wypłata zawsze na czas i bez potrąceń. Wszystko na papierze. Czasami delegacje do 10 dni jednorazowo ale max kilka w roku.

Zostaw merytoryczną opinię o Green Invest Jakub Fijałkowski - Czarnocin

Green Invest Jakub Fijałkowski