Opinie o Nzoz Meritum Małgorzata Ostrowska w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nzoz Meritum Małgorzata Ostrowska. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nzoz Meritum Małgorzata Ostrowska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Dentyści
Dentyści Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nzoz Meritum Małgorzata Ostrowska w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Czy w Nzoz Meritum Małgorzata Ostrowska zatrudniani są obcokrajowcy?

Szukają jelenia Nowy wpis

Darmowe dni próbne, na koniec mi powie do widzenia i zatrudni inną biedną dziewczynę na tydzień bez zapłaty i biznes się kręci. Żenada.

Olga Nowy wpis
@Szukają jelenia

Widzę, że bez zmian szanowanie innych ludzi :) poszło zgłoszenie do inspekcji pracy. Mam nadzieję, że jak zapłacą pare tysięcy to się trochę otrząsną

Dominika

Ja jestem ciekawa o co tam chodzi odnośnie zatrudnienia na stanowisko recepcjonistki .Od ponad roku non-stop widnieje ogłoszenie o zatrudnieniu na to stanowisko .Ja mam doświadczenie i za każdym razem odrzucone .A nadal kogoś potrzebują .Jestem tylko ciekawa kogo ?

@Dominika

Można mimo wszystko podpytać jak duże jest to doświadczanie? Swoją drogą jak patrzyłam na jedno z ogłoszeń to były w nim widełki od 5 do 6 tys, to podstawa bez tych premii za wyniki czy już z nimi? I te wynik i tak właściwie to na czym mogą polegać?

Dominika
@Monika

@Monika Jeżeli chodzi o rejestracje to mam doświadczenie ponieważ pracowałam w jednej z dość znanych w Łodzi przychodni ,ponadto asystowałam w wizytach w gabinecie lekarskim .Więc jakieś pojęcie posiadam .Za każdym razem jednak moja aplikacja jest odrzucana i nadal się ogłaszają więc,nie wiem kogo szukają

Wera Nowy wpis
@Monika

Pieniądze, które proponuje Pani M.O. nie są warte straconych nerw i obniżenia własnej samoooceny. Chyba, że jesteś masochistą. Ponadto nigdy nie zobaczysz tej kwoty, bo od momentu zatrudnienia na zleceniu na lewej umowie, zdąża zatrudnić nową osobę.

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do Nzoz Meritum Małgorzata Ostrowska? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Recepcjonista?

Aplikowałeś na stanowisko Recepcjonista medyczny / Recepcjonistka medyczna oferowane przez firmę Nzoz Meritum Małgorzata Ostrowska? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Irena

Pracuję w NZOZ MERITUM już ponad 3 lata na początku jako asystentka teraz jako kierownik. Wiadomo, że praca asysty jest ciężka, ale kierownika jeszcze bardziej, ponieważ mam trzymać dobry kontakt z pracownikami zarówno jak i z kierownictwem. Doktor Ostrowska (właścicielka) jest bardzo wymagająca, ale uważam, że sprawiedliwa wobec pracowników. Oczywiście jako pracodawca ma prawo robić uwagi pracownikom odnośnie wykonywanej pracy dlatego, żeby nie powtarzać tych samych błędów. Nigdy nie robi tego przy pacjencie tylko jak pacjent opuści gabinet i tylko w rozmowie osobistej, a nie w obecności całego zespołu. Także, moim zdaniem i nie tylko moim, ma dość wysoki poziom kultury osobistej ( mam doświadczenie w pracy w innych gabinetach). Każda z nas ma swój grafik, ale za przepracowane godziny dostajemy dni wolne od pracodawcy lub skrócony czas pracy kiedy jest taka możliwość( czyli pracodawca odnosi się do każdego pracownika tak samo bez wyjątków, a nie na zasadzie "lubię, nie lubię"). Teraz mamy świetny zespół asystentek i rejestratorek, a to, że czasami ktoś odchodzi to jest normalne. Na wszystko są swoje przyczyny i najczęściej prywatne. Na koniec dodam, że przede wszystkim trzeba mieć wysoki poziom własnej kultury, lubić to co robisz i robić na 100%, a nie byle jak. I dać szanse i czas na to, żeby pracodawca mógł upewnić się w tym, że jesteś pracownikiem godnym zaufania.

Witam, Jesli chodzi o ta firme to szczerze nie polecam ! Stracony czas ! Oferuja prace zmianową po czym okazuje sie ze zmiany obowiazuja tylko jedna pracownice a reszta pracuje od 10 do 19. Zwodza przez dluzszy czas ze bedzie wszystko poprawione i nic z tym nie robia. Pani doktor wlascicielka bez jakiejkolwiek kultury osobistej odnosi sie do pracownikow nie zważając na to czy sa obok pacjenci czy tez nie.

Hanka

A jakie są godziny tych zmian? Ile ich jest? Jest też zmiana nocna czy tylko dzienne zmiany?

Co wchodzi w skład pełnego wynagrodzenia w firmie Nzoz Meritum Małgorzata Ostrowska na stanowisku Recepcjonista? 1 marca pojawiły się ich ogłoszenia na Pracuj.pl.

Firma meritum zatrudnia firme sprzątającą, która przychodzi tylko 1 raz na tydzień tak wiec sprzatanie po pacjencie zostawiaja pracownikom. Chec zaoszczedzenia kosztow nijak sie ma z profesjonalna klinika dentystyczna gdzie pracujac w poprzedniej klinice taka dezynfekcja byla po kazdym zakonczonym dniu.

Mania

A jak to wygląda podczas naborów na inne stanowiska? Mam na myśli ten wątek o recepcji. Ja akurat szukam pracy jako asystentka stomatologiczna. Jakie mam perspektywy aby w tym roku się dostać? W zespole na stronie widziałam trzy Panie. Mogę prosić wobec tego o opinię na temat pracy? jakie mogą być stawki? I czy odniesiecie się do atmosfery?

Zostaw merytoryczną opinię o Nzoz Meritum Małgorzata Ostrowska - Łódź

• Jak się pracuje w Nzoz Meritum Małgorzata Ostrowska?

Zobacz opinie na temat firmy Nzoz Meritum Małgorzata Ostrowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nzoz Meritum Małgorzata Ostrowska?

Nzoz Meritum Małgorzata Ostrowska
  • Wschodnia 44