Opinie o Jacek Banaś Zakład Tapicerski w Skarżysko-Kamienna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jacek Banaś Zakład Tapicerski. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Jacek Banaś Zakład Tapicerski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacek Banaś Zakład Tapicerski w Skarżysko-Kamienna

Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Jacek Banaś Zakład Tapicerski w miejscowości Skarżysko-Kamienna? Czekamy na wieści odnośnie aktualnej pozycji firmy. Każda wypowiedź się liczy!

Jacek. Nowy wpis

Dotyczy wpisu Monika-proszę o usunięcie wpisu ,który oczernia moje imię i opinie i nie jest zgodny z prawdą .Firma nie istnieje od 2019r.Działalność zamknięta.

Nie polecam usług. Renowacja krzeseł oraz stołka przeprowadzona niestarannie. Liczne niedociągnięcia w postaci źle naciągniętego materiału (nierówne brzegi siedzisk oraz oparć), krzywo naciągniętego materiału (stołek), odstającego materiału na jednym z rogów stołka.

@Monika

Szanowna Pani jeśli ma Pani zarzuty do wykonanej usługi powinna Pani udać się do tej firmy z reklamacją. Myślę że to będzie lepsze niż rozdmuchiwanie że tak zrobili A to tym bardziej że od wielu lat istnienia firmy jest Pani pierwsza o takiej opinii.

@Xyz

Z miłą chęcią wystawię pozytywną opinię po dokonaniu wszelkich poprawek. Sprawy nie rozdmuchuję, tylko przestrzegam nowych, potencjalnych klientów co może ich spotkać ze strony niesolidnego tapicera.

@Monika

Z tego co wiem to ten Pan już nie prowadzi firmy.

@Monika

A tak naprawdę to proszę sprawdzić bo może się okazać że jeśli człowiek nie prowadzi firmy A zobaczy wpis to się Pani może oberwać. ????

@Xyz

Dziękuję za uwagę. Obecnie firmę prowadzi małżonka - Beata Banaś. Firma nosi nazwę „TAP-SKAR”.

@Monika

Tak wiem, Proszę Pani i jestem zadowolona z usług, a pomyłki ludzka rzecz.Pozdrawiam.

Alexandra
@Monika

Ja zawsze z każdej z usług byłam i jestem zadowolona, solidne materiały i dobre wykonanie, kanapę ze sklepu po roku czasu można wyrzucić na śmietnik a z kanapy od tego Tapicera korzystam już 10 lat i nic się nie zniszczyło, jeśli ją zmienię to tylko dlatego że już mi się znudziła.

Alexandra Nowy wpis
@Monika

Tapicer jest solidny i uczciwy, wiem bo korzystaliśmy z usług i nigdy nie było problemów. Polecam usługi jak najbardziej.

bez imienia bo tak Nowy wpis
@Monika

Jeszcze tego nie wiesz kobieto czy są nie solidni skoro poprawek nie zaniosłaś do reklamacji, jak byś była ugodowa to zawsze można się dogadać, jak widać ty jesteś konfliktowa bo zamiast poprosić o uwzględnienie reklamacji bo praca nie spelnila twoich oczekiwań na starych meblach to piszesz farmazony w necie. Trafi kiedyś kosa na kamień, nie współczuję

klient Nowy wpis

Meble pierwsza klasa, praca bez zastrzeżeń, polecam jak najbardziej

Zostaw merytoryczną opinię o Jacek Banaś Zakład Tapicerski - Skarżysko-Kamienna

Jacek Banaś Zakład Tapicerski