Opinie o Gabinet Fizjoterapii Pro-Motus Rafał Gołębiowski w Włocławek

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Gabinet Fizjoterapii Pro-Motus Rafał Gołębiowski. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Gabinet Fizjoterapii Pro-Motus Rafał Gołębiowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabinet Fizjoterapii Pro-Motus Rafał Gołębiowski w Włocławek

Karolina Nowy wpis

Polecam w 100%pełen profesjonalizm na wizycie corka odrazu miala wykonane usg kolana i zabieg bez dodatkowych opłat.Wszystko dokładnie pan Rafał wytłumaczył co i jak.

Nie polecam !! Wstyd ! Żona wróciła z zabiegu od Pana Rafała Gołębowskiego poirytowana i zdenerwowana, Pan Rafał był nachalny składał niemoralne propozycje ! Proszę zwrócić na to uwagę !!!

Gabinet Fizjoterapii Pro-Motus Nowy wpis
@Paweł

Wpis ma na celu zdyskredytować Pana Rafała Gołębiowskiego. Oświadczamy, iż takowa sytuacja nigdy nie miała miejsca. Komentarz posiada charakter pomówienia. W związku z artykułem 212 kodeksu karnego tzn "Kto pomawia inną osobę, w tym konkretnym przypadku Pana Rafała Gołębiowskiego, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności." Sprawa została zgłoszona do prokuratury .

Rozczarowana

Pro-Motus ludzie są zachwyceni nie można zarzucić że sprzęt mają nowy ale reszta jest poprostu d(usunięte przez administratora).Brak jakiejkolwiek organizacji panie na rejestracji chodzą jak by miały kij od szczotki wsadzony wiadomo gdzie.Czesto korzystałam z córką z usług tego gabinetu lecz więcej moja noga tam nie postanie.Osrodek jest tylko nastawiony na kasę i nic więcej. A ceny poszły w górę o 100%.Moze Pan Rafał jak zarobi dosyć pieniędzy to ośrodek wróci do pomagania ludzią.

Gabinet Fizjoterapii Pro-Motus Nowy wpis
@Rozczarowana

Jeśli ma Pani jakiekolwiek zastrzeżenia, prosimy o kontakt z kierownictwem placówki w celu wyjaśnienia sytuacji. Trudno na jest odnieść się do jakiejkolwiek sytuacji, gdyż nie wiem o jaka sytuacje chodzi. Natomiast wpis dotyczący „ a ceny poszły w górę o 100%” jest bardzo kłamliwy, gdyż taki wzrost ceny za usługi nigdy nie miał miejsca. Polityka Ośrodka nastawiona jest na pacjentów korzystających z fizjoterapii w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia.

Marzena Nowy wpis

czyli klienci to różnie opinie z tego co tu czytam mają, myślałam, że napisze tu też ktoś z zatrudnionych, bo widziałam ogłoszenie sprzed paru miesięcy na fizjo. raczej już po okresie próbnym jest? ile trwa, bo nie pisali w ogłoszeniu? czy tutaj więcej osób jeszcze jest zatrudnionych i czy napisałby mi ktoś coś więcej na temat pracy w gabinecie? atmosfera i ostateczne zarobki? podobno od 5,8 tys w górę płacą

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gabinet Fizjoterapii Pro-Motus Rafał Gołębiowski. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Patrycja Gralak

Bardzo serdecznie polecam bardzo miła atmosfera przemili fizjoterapeuci korzystam już dość długo nie wyobrażam sobie pujsc gdzie indziej dbanie o pacjenta w każdym stopniu indywidualne podejście do każdego pacjenta Pan Rafał bardzo miły i sympatyczny Polecam z całego serca

Zostaw merytoryczną opinię o Gabinet Fizjoterapii Pro-Motus Rafał Gołębiowski - Włocławek

• Jak się pracuje w Gabinet Fizjoterapii Pro-Motus Rafał Gołębiowski?

Zobacz opinie na temat firmy Gabinet Fizjoterapii Pro-Motus Rafał Gołębiowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gabinet Fizjoterapii Pro-Motus Rafał Gołębiowski?

Gabinet Fizjoterapii Pro-Motus Rafał Gołębiowski
  • Prymasa Stefana Wyszyńskiego 21 lok. 21