Opinie o Otwarta Energia Sebastian Kołodziejczyk w Piotrków Trybunalski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Otwarta Energia Sebastian Kołodziejczyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Otwarta Energia Sebastian Kołodziejczyk o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Otwarta Energia Sebastian Kołodziejczyk w Piotrków Trybunalski

Doris Nowy wpis

Właśnie z chłopakiem wyczytaliśmy w ogłoszeniu dla Hydraulika, że przypadają na tym stanowisku profesjonalne narzędzia pracy oraz samochód pracowniczy. O jakie przykładowe może chodzić i jakie występują zasady ich użytkowania?

Katarzyna Nowy wpis

Nie polecam w momencie awarii nie ma z kim rozmawiać

A pracuje tu ktoś taki hydraulik i się wypowie? Teraz firma mi wyskoczyła i w sumie sam ciekaw pracy jestem, bo widzę ze prócz klientów tez kandydaci cos pisali. A co z samymi pracownikami? oferta w necie była lecz dość dawna, bo sprzed lat. myślicie, że teraz na nowy rok będzie ktoś potrzebny?

Jarek Nowy wpis

Polecam. Mimo późnej pory a była to sobotnia noc, udzielono mi wskazówek dzięki którym mogłem naprawić swoją pompę ciepła.

Czy rekrutacja na stanowisko Hydraulika poszukuję w firmie Otwarta Energia Sebastian Kołodziejczyk odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy w Otwarta Energia Sebastian Kołodziejczyk możliwa jest praca na podstawie B2B?

Dami899

Nie polecam pracy w tej firmie, zarobki marne

@Dami899

Jako kto oceniasz? Hydraulik? Upewniam się, bo we wcześniejszym wpisie padła kiedyś kwota liczona od 4 tys. A jaki instalator fotowoltaiki to ile się zgarnie? Widziałem na takiej stronie część realizacji firmowych. czy faktycznie wielkość ekipy wynosi 5?

aaa

Do dziś w ekipie jest tak wesoło jak w tamtym roku ktoś pisał? W razie czego można dołączyć czy będzie ciężko? Widziałem oferty dla hydraulika lecz nie były z tego roku, nie wiem nawet czy ktoś był w tym bieżącym potrzebny. Czy ktoś wie i by napisał? jakie są zarobki skoro już kiedyś zaczynały się od 4,000 zł?

Niezadowolony

Firma przekazuje nie prawdziwe informacje, obiecuje dofinansowanie o którym wie że już nie ma i nie będzie.Pół roku zwodzili, kazali dzwonić i dopytywać się się kiedy ruszy nowa edycja dofinansowania. Teraz proponują przystąpić do nowego programu dofinansowania nie informując, że jest jeszcze mniej korzystne dla inwestorów niż było rok temu. Porażka.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Otwarta Energia Sebastian Kołodziejczyk?

Mateusz

Jest bardzo wesoło szczególnie przy montażu pomp ciepła, zarażamy dobrym humorem. :) Ekipa Pozdrawia

KATARZYNA DEF,

Z FIRMĄ MAM STYCZNOŚĆ OD KILKU MIESIĘCY. MŁODZI KONTAKTOWI LUDZIE. WSZELKIE PYTANIA JAKIE MIAŁAM NIEPOZOSTAWAŁY BEZ ODPOWIEDZI. PANELE ZAŁOŻONE NA DACHU W CIĄGU DWÓCH DNI [NIE JEDNEGO JAK CZYTAŁAM W OPINIACH- ZE POŚPIECH]. PANOWIE OD MONTAŻU ZOSTAWILI PO SOBIE POŻĄDEK. PAN KTÓRY PRZYJECHAŁ DWA DNI PO ZAKOŃCZONYM MONTAŻU, ZROBIŁ MI SZKOLENIE Z OBSŁUGI FALOWNIKA I CIERPLIWIE ODPOWIADAŁ NA WSZYSTKIE PYTANIA. TERAZ FOTOWOLTAIKA PRACUJE. PANELE PRZETRWAŁY NAPRAWDĘ DUŻĄ WICHURĘ ,WIĘC JEST OK. POLECAM. TUTAJ MŁODOŚĆ IDZIE Z WIEDZĄ ,PROFESJONALIZMEM I MIŁĄ OBSŁUGĄ. CO NAJWAŻNIEJSZE MOGĘ NADAL LICZYĆ NA PORADĘ Z ICH STRONY.

Jola

Firma godna polecenia wszystko szybko sprawnie i solidnie wykonane.

Bogdan

Firma godna polecenia ,fachowe wykonanie i stały kontakt serwisowy ????

Zdzislaw

Super Firma profesjonalne wykonanie BARDZO POLECAM

Fifi41

Podpowiesz czy senior dalej tyra , a młodzież tylko papierki ogarnia ?? Czy coś się zmieniło ? A tak z ciekawości dlaczego ostatnio w kraju było tyle pożarów paneli ?? To same panele się zapaliły czy tylko instalacja ?

@Fifi41

Oj, zmieniło się, zmieniło. Senior nie tyra, bo po zmianach w końcu są świetni monterzy, za którymi nie trzeba chodzić, a ci za których musiał tyrać pewnie teraz w internetach siedzą i różne rzeczy wypisują :). A młodzież ogarnia coraz więcej papierków, bo coraz więcej Klientów. Życie... ps. Co do pożarów to warto sięgnąć do danych z Niemiec, Holandii i Wlk. Brytanii. W większości przyczyną są błędy instalatorów, którzy nie widzą co robią. A nie jeden jest taki gagatek, który po miesiącu pracy jako pomocnik montera zakładał działalność i montował instalacje na swoje konto. No i skąd później te pożary?

@Tomy

ale konkretnie co oni tam źle podłączają ?? Przecież w większości to panel sam w sobie się zapala, a nie, że przewody się zwierają bo izolacje pocięli czy przewiercili- ale widzę właśnie, że wiele firm twierdzi, że to tylko fachowiec może założyć, bo to jest tak skomplikowane, że hohoho - Szkoda tylko , że tacy fachowcy sami popełniają inne błędy oraz się śpieszą jakby byli na wyścigach albo nie zwracają uwagi na warunki pogodowe tylko włażą i ryzykują zdrowiem - tylko raz widziałem firmę w uprzężach i podpiętych pod linki

@Fifi41

Zachęcamy do lektury i analizy danych instytucji, które sporządzają raporty w w/w temacie, np: - Fraunhofer Institute for Solar Energy Systems; ISE - BRE National Solar Center - Holenderska Organizacja Stosowanych Badań Naukowych (TNO) I na tym ucinamy ten wątek, ponieważ nie jest to forum branżowe.

@Tomy

Aha, czyli nie bardzo potrafisz zwięźle odpowiedzieć ?

Monter
@Fifi41

mimo, że nie jest to forum branżowe to odpowiem, że główną przyczyną pożarów jest przegrzewanie paneli, dlatego my montujemy tylko naziemne i nastawne - te dachowe niestety, ale za duże ryzyko, a winę jak zawsze zwalą na instalatora, bo przecież giganci się nie mylą, no chyba , że w przemyśle motoryzacyjnym jakas tam drobna akcyjke serwisowa, ale w panelach to producenci to perfekcji opanowali technoligię ... Utylizacja tego to jeszcze lepszy bajlez jak eternitu

@Monter

Witamy konkurencję !!! W końcu się ujawniła ;-)

Ile jest zmian w Otwarta Energia Sebastian Kołodziejczyk?

??

Chyba 1

Kolega

Z tego co mi kolega mówił to pracują różnie, ale najczęściej od 6-7 do około 16 i dłużej w zależności

Sebastian
@Kolega

A wiesz czy kolega jest zadowolony z pracy tutaj? Zastanawiam się czy pracownicy mogą tu liczyć na rozwój zawodowy i jak prezentuje się wynagrodzenie w Otwartej Energii. Wiesz coś na ten temat? Będę wdzięczny za info. :)

Romek

Ponieważ pod profilem firmy pojawiło się kilka stwierdzeń oraz pytań, chciałbym rozwiać wątpliwości: - dajemy umowy o pracę - pracujemy na 1 zmianę, bez sobót i niedziel - zaczynamy o godz. 7. Kończymy zależnie od mozliwości technicznych przerwania prac. Szef ekipy decyduje na miejscu. Czasami jest to 16, czasami 14. - płacimy za nadgodziny - nie szukamy pracowników na pętlach autobusowych (to akurat nas mocno rozbawiło:) - średnio montaż trwa u nas jak w każdej innej firmie w branży 1-2 dni (chociaż mamy doświadczenia z pracownikami, którzy ledwo wyrabiali się w 4 dni na prostych montażach i to rzeczywiście był wyczyn i ich strony) - dajemy ubrania robocze i rękawiczki - konstrukcje są przygotowywane pod konkretnego Klienta. Tak, śrubki są z zapasem - obecnie szybko się rozwijamy, więc zapraszamy do kontaktu i przekonania się w sprawie zarobków pozdrawiam Roman szef działu technicznego, pracownik firmy

Urszula
@Romek

Zarobki montera fotowoltaiki to teraz w granicach 3.500-5.000 złotych brutto, więc interesujące jest, jak to wygląda w Otwartej Energii. Korzystam z okazji, aby zostawić tu takie pytanie pod dyskusję, lub dla konkretnych odpowiedzi.

Adamo

Kiedyś przez zupełny przypadek, stojąc na pętli przystankowej na Wierzejech, byłem naocznym świadkiem jak pewien pan szukał pracowników do montażu fotowoltaiki - niestety ja nie byłem zainteresowany, ale mocno mnie to rozbawiło, że tak się pozyskuje pracowników do takiej firmy ... jedna z czekających osób powiedziała, że to norma ...

Gordon
@Adamo

Czytam i nie mogę uwierzyć własnym oczom! Jak nisko trzeba upaść, żeby takie dyrdymały wypisywać ;-) Czyżby jakaś nieudolna konkurencja próbowała oczernić firmę? Kto w ogóle w takie coś uwierzy... Dawno się tak nie uśmiałem ;-) Zrobiłeś mi dzień, stary.

DoGorodona
@Gordon

Przecież nie napisał, że to o tą firmę chodzi - kto bywa na wierzejach powinien wiedzieć, że takie praktyki jak szukanie pracowników pod sklepem czy na pętli to norma od wielu wielu lat. Takich punktów na mieście jest kilka i widać często jak się gromadzą obcokrajowcy szukający pracy ... Przyszło to do nas z zagranicy, bo tam stosowano takie praktyki, ale kiedyś nie było internetu i to wszystko tłumaczyło ...

Gordon
@DoGorodona

No tak, pisząc w komentarzach tej firmy miał na myśli inną firmę... Przecież to takie logiczne!!!

Agata

Pytają na rozmowie o znajomość firmy ?

Marcinek

@były pracownik to ile może tu być na rękę dla montera?

Stawki zawsze najmniejsze na rynku,więc zanim tam zaczniesz pracować sprawdz stawki gdzie indziej. Wymagane jest w tej firmie, aby każdy montaz był skończony w 1 dzień o ile pogoda pozwala. Dodatkowo rękawiczki jednorazowe kazano nam prac w pralce!!! a jak już się sprzeczaliśmy o nowe to musieliśmy dać stare do wglądu (czy aby przypadkiem nie wzieliśmy do domu chyba)wszystkowyliczone co do jeden śrubki,nakrętki itd. To są moje doświadczenia z tej współpracy.

Jacek
@były pracownik

Też szukam pracy jako monter i z tego co czytam mają bardzo dobre opinie. Mam pytanie, to po co poszedłeś pracować do tej firmy za tak male pieniądze jezeli stawka taka mała, masakra pewnie robić ci się nie chciało ale narzekać jak każdy umiesz.

@Jacek

Co ma szybkość prac do tego, że pracodawca nie chce Ci dać ubioru roboczego, rękawiczek do pracy i wszystko wyliczają co do 1 Podkładki? Jak widzisz jest napisane były pracownik( pracuje w konkurencji) a nie pracownik. W razie więcej pytań i opinii innych kolegów napisz gracjanloyk@o2.pl dam namiary na 4 innych kolegów, którzy wszystkim tłumacza jaka to firma. Po prostu dla nich liczą się pieniądze nie wartości człowieka i tyle w temacie

Zostaw merytoryczną opinię o Otwarta Energia Sebastian Kołodziejczyk - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Otwarta Energia Sebastian Kołodziejczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Otwarta Energia Sebastian Kołodziejczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Otwarta Energia Sebastian Kołodziejczyk?

Otwarta Energia Sebastian Kołodziejczyk
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Jeziorna 71
    97-300 Piotrków Trybunalski