counter
1 1 10 5 1
Eclipse10 Nowy wpis

Nie polecam samochodów od tego Pana auta podpicowane na sprzedaż ktorych miejsce jest na zlomie a nie na drodze, mimo zapewnien w ogloszeniu ze sa zadbane poza tym cena powyżej rynkowej. (usunięte przez administratora) kompletne!

Kupujący Nowy wpis
Klient

Typowy handlarz. Tanio odkupić, katalizator wyciąć i drożej sprzedać. Samochody stoją pod samym domen, problem nawet wyjechać na drogę, żeby sprawdzić samochód.

Arek Nowy wpis
Klient

Jestem zadowolony auto służy nie do zajechania opel vectra 1.8.kupujecie auto w cenie komarka i Bog wie czego sie spodziewacie!!zenada.Nie macie miedzi to sie w domu siedzi!!????????

Beata Nowy wpis
@Arek

To naprawdę fajnie, że jesteś zadowolony z zakupu w Auto-Handel, dzięki za pomocną opinię. A powiesz jakie są mniej więcej ceny samochodów? Opłaca się Twoim zdaniem tam kupować pod tym względem?

Kasia

Skąd sprowadzane są samochody?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

AAA
Klient

Nie polecam (usunięte przez administratora) Auta nadające się na złom, problem z odzyskamiem pieniędzy. Pan jest z tego znany skupuje za grosze wymontowuje dobre części i wklada stare ba sztukę. Nie polecam unikać tego pana ,kto nie wieży proszę spróbować i przekonać się na własnej skórze

Ss
Klient

Nie kupujcie aut od niego ja kupiłem i cały czas inwestuje w to auto od pierwszego dnia zakupu (usunięte przez administratora) Ale myślę że on też kiedyś się natnie.

Ten sprzedawca to narkoman

Nie wiem czy chciałby ktokolwiek kupić złoma jakie oferuje Pan Mirosław T.Jest oszustem i ćpunem a na dodatek analfabeta i (usunięte przez administratora) Tym bardziej nie polecam kupować od nie go kół, bo nigdy wszystkich alufelg nie ma w komplecie.(usunięte przez administratora)

Naz.

Ten handlarz zajmuje się (usunięte przez administratora). Kupuje samochody jako na złom dalej sprzedaje jako normalny bezwypadkowy i bdb stan. Nie chce dawać pieniądze z powrotem.

Wiecie coś nowego odnośnie przedsiębiorstwa Auto-Handel Mirosław Twarużek w mieście Gębice? Jeśli tak, to zamieszczajcie komentarze, bo nie wiemy jak jest z zatrudnieniem u nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Handel Mirosław Twarużek - Gębice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad