Opinie o Auto-Handel Mirosław Twarużek w Gębice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Auto-Handel Mirosław Twarużek. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto-Handel Mirosław Twarużek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Handel Mirosław Twarużek w Gębice

Szczęśliwy nabywca Nowy wpis

Kupilem auto od tego pana o sumienie nie pozwala mi obrzucać go błotem!!!kupilem citroena Xsara Picasso 1.6 za 5tys zł auto odpala na strzał mało pali nie ma problemów nic nie puka i nic nie stuka...pan Mirek szczery do kości już w ogloszeniu wszystko napisał o wadach a miejscu było wszystko jął w ogloszeniu!za szczerość i uszanowanie mojego czasu i kosztów paliwa nie prosiłem o negocjacjeceny!!bo zjeździłem pół Polski ludzie pisali igła a na miejscu nawet nie odpalały auta alboduzo było rzeczy nie ujętych w opisie!Panie Mirku nie przejmuj się trolami!robią to z nudów z braku pieniedzyna podstawowe naprawy i z zazdrości że tyle aut sprzedaje Pan Rocznie!!moja faktura ma nr 167!!!więc na tyle aut rocznie to i tak świetny wyniki!!!działaj rób swoje bo pewnie często pan słyszy takie Słowa jak odemnie Dziekuje Raz Jeszcze za szczerość i życzę wszystkim obcym i znajomym takiego "sprzedawcy"!!PŚ. Syn jak zda prawko to się zobaczymy bo wiem że Pan Mirek Twaruzek mnie nie oszuka!!!

Sara Nowy wpis

Nie polecam pana .sprzedał mi pan śmietnik nie auto .Nie chce wymienić na inne auto ani oddać pieniędzy.Ja nie zbiednieje ale pan odpowie w sądzie za (usunięte przez administratora) .Będę pana opisywała wszędzie gdzie się da nie sprzeda pan już nikomu złomu .Jak panu nie jest wstyd chodzić po tej wiosce okradając ludzi .

Szczerze Nowy wpis
@Sara

Jak można kupić w pełni sprawne auta za 3 4 lub 10 tys zl????Ludzie w tych czasach motorynka kosztuje od 5tys do 12tys!!!JA KUPILEM AUTO OD Pana Twaruzka i śmiga 3 rok oczywiście naprawy robię na bierzaco i do nikogo nie mam problemow!!!Proszę zejść na ziemi nie pisać nie obrażać...Po wiosce chodzi sobie spaceruje o nikt słowa nie powie bo strach prosto w oczy powiedzieć!!Taka prawda!pozostaje tylko pisać jak trole (usunięte przez administratora)!!!!

@natka Nowy wpis

Polecam tego pana. Bardzo miły zabawny gość. Samochód który mam od niego zadbany z całym wyposażeniem. Wszystko działa jak należy. Nowe opony. Jedyne w co musiałam zainwestować to panel od klimy. Na prawdę polecam pana Mirosława szybko tanio i na temat ????

Yhy

(usunięte przez administratora) !!! Jak można tak (usunięte przez administratora) ludzi nie wstyd panu .sprzedał mi auto które nadaje się na złom !!!

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Auto-Handel Mirosław Twarużek się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Eclipse10

Nie polecam samochodów od tego Pana auta podpicowane na sprzedaż ktorych miejsce jest na zlomie a nie na drodze, mimo zapewnien w ogloszeniu ze sa zadbane poza tym cena powyżej rynkowej. (usunięte przez administratora) kompletne!

Milka
@Eclipse10

Czesc a może złożymy sie na pozew zbiorowy? (usunięte przez administratora) osób jest więcej! Ja nie popuszcze

eclipse10
@Milka

Witam, napisz do mnie na email, jankowalski0707@gmail.com pomyślimy nad tym.

Paula

Twaruzek i pozew zbiorowy.....(usunięte przez administratora)

Ewelina
@Paula

A jakiś konkret odnośnie obecnej sytuacji? ludzie już rok temu o tym pozwie pisali a z tego co widziałam firma działa, więc na zapowiadaniu się skończyło?

Claudia

(usunięte przez administratora)Ale mialam okazje poznac pana i wiem ze pozostalo im Straszyc...????moje auto smiga bez problemu jak bede zmieniala bede dzwonic.Trzymaj sie i do przodu????????????????????????

Krzysztof

Tak czytam te negatywne komentarze i widac ze te negatywy wypisuja ludzie co wydali 3tys lub 5tys i mysla ze majs fure ktora juz nie ma prawa sie zepsuc,???????????? Ludzie te auta maja ju po 20lat jeski taka cena!!co wy oczekujecia od tego auta!Wspolczuje panu takich klijento!!a te bajki o cofaniu licznika!-od dwoch lat to karane jest z urzedu i juz dawno by siedzial .Wiec kto te bajki pisz????????allbo ze kradnie zapasowke podczas wypisywania faktury-to jak moze pisac i krasc??jaki ma pan iloraz inteligencji?taki tepy a prawko masz???

Tomi

Kupilem auto tanie w gazie chodzi bez zastrzezen????????????idzie kupic tanie dobre auto Polecam????????????

Klijent

Za te pieniadze co sie spodziewac komarki sa drozsze.mi auto sluzy dwa lata i nie ma problemu.chcecie nowe to do salonu ale za te pieniadze kol z oponami nie kupisz

Okonski

Mirosław Twaruzek. (usunięte przez administratora) Cofa liczniki w samochodzie i nie wpisuje przebiegu na faktore !!! Kradnie w trakcie wypisywania umowy koło zapasowe i całe wyposażenie auta . Nie chcę zwrotu auta i śmieje się w oczy.

Kupujący

Typowy handlarz. Tanio odkupić, katalizator wyciąć i drożej sprzedać. Samochody stoją pod samym domen, problem nawet wyjechać na drogę, żeby sprawdzić samochód.

Arek

Jestem zadowolony auto służy nie do zajechania opel vectra 1.8.kupujecie auto w cenie komarka i Bog wie czego sie spodziewacie!!zenada.Nie macie miedzi to sie w domu siedzi!!????????

Beata
@Arek

To naprawdę fajnie, że jesteś zadowolony z zakupu w Auto-Handel, dzięki za pomocną opinię. A powiesz jakie są mniej więcej ceny samochodów? Opłaca się Twoim zdaniem tam kupować pod tym względem?

Skąd sprowadzane są samochody?

AAA

Nie polecam (usunięte przez administratora) Auta nadające się na złom, problem z odzyskamiem pieniędzy. Pan jest z tego znany skupuje za grosze wymontowuje dobre części i wklada stare ba sztukę. Nie polecam unikać tego pana ,kto nie wieży proszę spróbować i przekonać się na własnej skórze

Ss

Nie kupujcie aut od niego ja kupiłem i cały czas inwestuje w to auto od pierwszego dnia zakupu (usunięte przez administratora) Ale myślę że on też kiedyś się natnie.

Ten sprzedawca to narkoman

Nie wiem czy chciałby ktokolwiek kupić złoma jakie oferuje Pan Mirosław T.Jest oszustem i ćpunem a na dodatek analfabeta i (usunięte przez administratora) Tym bardziej nie polecam kupować od nie go kół, bo nigdy wszystkich alufelg nie ma w komplecie.(usunięte przez administratora)

Naz.

Ten handlarz zajmuje się (usunięte przez administratora). Kupuje samochody jako na złom dalej sprzedaje jako normalny bezwypadkowy i bdb stan. Nie chce dawać pieniądze z powrotem.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Handel Mirosław Twarużek - Gębice

• Jak się pracuje w Auto-Handel Mirosław Twarużek?

Zobacz opinie na temat firmy Auto-Handel Mirosław Twarużek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto-Handel Mirosław Twarużek?

Auto-Handel Mirosław Twarużek
  • Leśna 8