Opinie o Marek Sinkiewicz Transport Handel w Jacentów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Marek Sinkiewicz Transport Handel. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marek Sinkiewicz Transport Handel na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Sinkiewicz Transport Handel w Jacentów

klient Nowy wpis

Dzień dobry, czy ktoś posiada aktualny numer telefonu do tej firmy?

klient Nowy wpis
@klient

Kierowca Nowy wpis

spoko kadra

Halina Nowy wpis
@Kierowca

Masz na myśli kierownictwo czy pracowników? Jednak atmosfera w pracy jest bardzo znacząca. Będę wdzięczna jak napiszesz coś więcej o warunkach, w internecie nie znalazłam szczegółów o firmie. Widzę, że dużo opinii jest pozytywnych, dlatego zastanawiam się co jeszcze poza kadrą możesz ocenić w ten sposób. Co sądzisz o zarobkach i dodatkach?

Radek

Wprawdzie firma działa dopiero od trzech lat a zdobyła tak dobre opinie będąc przy tym naprawdę dobrym pracodawcą.

Patrycja

@kamil to dlaczego zrezygnowales ?

Kamil
@Patrycja

z powodów rodzinnych

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Marek Sinkiewicz Transport Handel? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Kamil

wszystko w porządku szef spoko kasa na czas pracowałem krótko ale myślę że jeszcze sie zejdziemy oby więcej takich pracodawców

OK

Kadra

Chyba nie zna Pan działania strony. Panie Pawle, komentarze USUWA!!! tylko i wyłącznie operator strony gowork! Widząc , że dodał Pan 10 kropek bez celu to je usunął!!! Regulamin strony proszę przeczytać :)

Kierowca

Pracuje od roku, polecam. Płatność na drugi dzień po zjeździe

Były kierowca

Kolejny (usunięte przez administratora)- nie płaci odrazu tylko kolejnego dnia wysyła rozliczenie w którym odlicza dużo km bo mówi że auto okłamuje o 8%, oraz zatrzymuje 500zł na poczet kolejnego wyjazdu o czym nie informuje przed zawarciem umowy

@Były kierowca

Panie Pawle zapraszam do ZUS, umowa była zarejestrowany Pan był. Ucina km? Zapraszam po wydruk z GPSa. 500zl ( na poczet mandatów, oraz monitow za nie ), jeżeli mandaty nie przychodzą do 3 mc kwota zostaje zwrócona. Wynagrodzenie Pan otrzymał, po tygodniu jazdy zaliczkę powyżej tysiąca na co mamy potwierdzenie przelewu, oraz w sobote gotówke do reki, a zjechał Pan w weekend (sobota), rozliczony został w poniedziałek wynagrodzenie przelane.

Igor

Czy każdy kierowca w firmie ma swój samochód czy jak to działa?

Wiktor

Jakie warunki trzeba spełniać żeby dostać się na międzynarodówki?

Czy Marek Sinkiewicz Transport Handel narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Nie

Jak najbardziej, wszystko na TAK

Wszystko na TAK

Kiero

Jest ok

Kierowca

Idze zarobić :) szef okej wypłata po zjezdzie

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Sinkiewicz Transport Handel - Jacentów

• Jak się pracuje w Marek Sinkiewicz Transport Handel?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Sinkiewicz Transport Handel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Sinkiewicz Transport Handel?

Marek Sinkiewicz Transport Handel
  • 31B