Opinie o Andrzej Odrzywołek Hause Servis w Skrzypne

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Andrzej Odrzywołek Hause Servis. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Andrzej Odrzywołek Hause Servis o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Nieruchomości i usługi powiązane - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Andrzej Odrzywołek Hause Servis w Skrzypne

Grażyna Nowy wpis

I jak teraz sytuacja z tym niewypłacaniem? ktoś się ostatnio u niego zatrudniał i napisze, czy wypłata na czas?

Grzegorz Nowy wpis
@Grażyna

Zwykły (usunięte przez administratora) i nic wiecej..Szkoda czasu na prace w firmie Hause Servis..na pieniadze i tak Cie wyroluje..

Bożena Nowy wpis
@Grzegorz

Czyli pracowałeś w tym miejscu czy masz takie info z innego źródła? Możesz powiedzieć jak często zdarzało się niewypłacanie pieniędzy? Czy faktycznie nikt w tej firmie nie pracuje na umowę? Wszystkie komentarze na tym forum są bardzo martwiące...

Adaś Nowy wpis
@Bożena

Wszystkie komentarze na tym forum są prawdziwe. Przestrzegają ludzi przed takimi nieuczciwymi pracodawcami jak odrzywołek. Po to jest ta strona zeby ludzie nie pakowali sie w tarapaty finansowe.. Oczywiscie w tej firmie ludzie pracuja na czarno, takze nie ma mozliwosci zeby zgłosic sprawe do urzędu..a jak po miesiacu pracy zostaniesz bez wypłaty to jest przykrooo...

Firma hause servis to jedna wielka lipa. Odrzywołek jest znany z tego ze (usunięte przez administratora) pracowników na pieniadze, dlatego nikt nie chce u niego pracowac. Nie polecam nikomu!!

Odrzywołek to (usunięte przez administratora) i krętacz!!Oszukać pracownika na pieniądze to jego motto życiowe. Jak najdalej od tego typa

Mikołaj

Dlaczego nieporozumienie?

@Mikołaj

"Dlaczego nieporozumienie" na twoje pytanie odpowiedziałem w poście. Czytaj ze zrozumieniem. Nie wypłaca pracownikom pieniędzy po przepracowanym miesiącu. (usunięte przez administratora)

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Andrzej Odrzywołek Hause Servis spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Kuba

Andrzej Odrzywołek i firme Hause Servis to jedno wielkie nieporozumienie. Nie wypłaca pieniędzy, kłamie w żywe oczy. Pracownicy po przepracowanym miesiącu pracy nie otrzymują wypłaty.. (usunięte przez administratora) JAK NAJDALEJ OD TEGO GOSCIA I FIRMY!

Jan
@Kuba

Długo tam pracowałeś? Czy takie sytuacje o których piszesz zdarzały się już wcześniej w Andrzej Odrzywołek Hause Servis? Mam nadzieję że powiesz mi coś więcej na ten temat, zaciekawiła mnie ta sprawa.

@Jan

Takie sytuacje miały miejsce pewnie od zawsze. Nas w pracy bylo 3 chłopaków. Wszystkich oszukiwał na pieniądze za ciężka pracę.. Nikt z nas już tam nie pracuje!! Szef jest zbyt chciwy na pieniądze aby w tej firmie bylo normalnie

Bogdan
@Jan

Andrzej odrzywolek to kłamca, tylko patrzy jak (usunięte przez administratora)na pieniądze pracowników, będzie obiecywać złote góry a i tak wydyma Cie na kasę..Dobra rada- szukaj pracy u normalnych pracodawców!!

Bogdan

Firma uduś do żywego!! Nie wypłaca, kłamie, (usunięte przez administratora)..Niby pieniądze mają być na koniec miesiąca ale później ich nie ma.. W aucie firmowym zamontowany jest GPS i podsłuch żeby sprawdzać pracowników..WSZYSCY PRACOWNICY ZE STAREJ KADRY ODESZLI OD NIEGO SAMOWOLNIE BO NIE WYPŁACAŁ PIENIEDZY. Teraz szuka nowych których znowu orznie na kase !!! PISZE TO JAKO PRZESTROGA DLA INNYCH..NIE DAJCIE SIĘ (usunięte przez administratora)!

Piotrek

Przepracowałem ponad rok w tej firemce.. Obiecywał umowę o prace i normalna wypłatę...Żadnej umowy o pracy nie dostałem. Na KAZDEJ wypłacie oszukiwał mnie na kilka stówek. Praca ciężka od rana do wieczora.. za nadgodziny nie wypłaca, za praca w zimie od 3 w nocy do 15 po południu tez nie wypłaca żadnych pieniedzy a musisz być w pracy bo apartamenty musza być odgarnięte ze śniegu. (usunięte przez administratora)WREDNY TYP!! NIGDY WIĘCEJ!!

Maciek

Firma tragedia. Szef porażka. Ciągle szuka nowych pracowników, którym po przepracowanym miesiącu nie płaci pieniedzy (oczywiscie praca na czarno). Za nadgodziny i prace w nocy nie wypłaca ani złotówki.. Jezeli coś dzieje się nie pomyśli szefa to wszystko to jest twoja wina..Człowiek nieuczciwy podły i chciwy! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!

Zostaw merytoryczną opinię o Andrzej Odrzywołek Hause Servis - Skrzypne

• Jak się pracuje w Andrzej Odrzywołek Hause Servis?

Zobacz opinie na temat firmy Andrzej Odrzywołek Hause Servis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Andrzej Odrzywołek Hause Servis?

Andrzej Odrzywołek Hause Servis
  • Św. Jadwigi Królowej 94