Opinie o Phu Kriss Jarosław Szaflik w Sieradz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Phu Kriss Jarosław Szaflik. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Phu Kriss Jarosław Szaflik o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Phu Kriss Jarosław Szaflik w Sieradz

Kolejny klient

Niestety , ale takich partaczy nigdy nie widziałem . Jeżeli , ktoś zainteresowany wyślę zdjęcia z remontu . Dramat , sprawa zakończy się w sądzie (usunięte przez administratora) Jeżeli , ktoś jeszcze miał lub ma problem z ta ekipa proszę o kontakt ( tutaj ) im więcej świadków i ludzi poszkodowanych tym , będzie mniej klientów w przyszłości, a być może wcale .

Joanna
@Kolejny klient

U mnie tez. Te (usunięte przez administratora) robili proszę o kontakt wszędzie poprawki

Marta Nowy wpis
@Joanna

No ale lepiej tak publicznie nikogo nie wyzywać... :( Bo rozumiem, że to ocenzurowane to jakaś obelga? A co konkretnie robili i co trzeba poprawić w tym?

Andrzej. Nowy wpis
@Kolejny klient

UWAGA!!! Jeśli państwo zatrudnicie tego pana to możecie liczyć tylko na zszargane nerwy a nie na należycie wykonaną pracę. Sprawy sądowe są długie i kosztowne. Andrzej.

Jadwiga

Firma Kriss wykonywała dla mnie kilka projektów, jestem z niej bardzo zadowolona, zawsze dogadywaliśmy się bez najmniejszych problemów. Z przykrością czytam takie bzdury jak wyżej. Jeżeli ktoś ma takie uwagi to powinien mieć odwagę i przynajmniej się podpisać. Ja osobiście polecam ta firme

Dino
@Jadwiga

Zapraszam do mnie po ich remoncie , niech pani bzdur nie pisze !!! Wszystko do kolejnych poprawek !

Krzys

U mnie tez był partacz jeden !!! Dramat to mało powiedziane !!! nie polecam

Kuba
@Jadwiga

Jadwiga , pewnie żona lub sam Jarosław ! (usunięte przez administratora)

On... Nowy wpis
@Jadwiga

A u siostry barierki założył? Bo kasę rok temu szkół.popsuł się chłopina,strasznie

Marta Nowy wpis
@On...

Szkół? Słownik Ci wyraz źle poprawił? Napiszesz to jeszcze raz? ;p

teresa054@op.pl

Firma P.Jarosława Szaflika jest bardzo profesjonalna. Remont mieszkania był wykonany dobrze , dokładnie i terminowo. Wszystko było wykonane zgodnie z umową (położone nowe tynki,pomalowanie ścian, elektryka ,panele na podłogach i hydraulika) a na końcu jeszcze posprzątano mieszkanie z umyciem okien. Poza tym powieszone zostały karnisze, żyrandole i obrazy na ścianach. Bardzo polecam tą firmę,

Olx

Nie polecam Były klient , naprawdę zbyt dużo nerwów kosztował mnie remont

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Phu Kriss Jarosław Szaflik na stanowisko Pomocnik fizyczny? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Senior Manager, Installation
Szczecin
Flex Wind Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Technolog Wyrobów Pończoszniczych/Rajstopowych
Bonprix Sp. z o.o.
Dramat

Firma Jarosława Szaflika to jakies totalne nieporozumienie - niedokończone prace , okropne wykończenia lub ich brak . Totalny brak profesjonalizmu

Klient

To firma jeszcze istnieje ?? Brak profesjonalizmu, nie słowny, (usunięte przez administratora) i 40 poprawek..

Zostaw merytoryczną opinię o Phu Kriss Jarosław Szaflik - Sieradz

Phu Kriss Jarosław Szaflik