Opinie o JPS Bud Jacek Szałański w Krzykosy

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie JPS Bud Jacek Szałański. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w JPS Bud Jacek Szałański o rekrutacji.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JPS Bud Jacek Szałański w Krzykosy

Elżbieta Nowy wpis

Ciekawi mnie na jakiej zasadzie w firmie są rekrutowani pracownicy? Skoro nie grzeszą "fachowością" ani nie uwijają się z pracą?

Dagmara Nowy wpis
@Elżbieta

Dagmara Nowy wpis
@Elżbieta

@Elżbieta To oni jeszcze są na wolności? Jestem w szoku, że udało im się do tej pory uniknąć odpowiedzialności(usunięte przez administratora)

Joanna Nowy wpis

Jakość wykonanych prac jest beznadziejna = do poprawki, Gładzie krzywe i falujące, z zadziorami i dziurami. płytki nie trzymają pionów i poziomów, Płytki podłogowe - klawiszują, były przyklejone "na placki", wszystko do demontazu, Fugi brudne; jakby biała fuga była mieszana w niedomytym wiaderku po szerym kleju. PORAŻKA. Prace mieli skończyć po 1 miesiacu, a przez niemal 2 - nie zrobili nawet połowy; to co zrobili to "spieprzyli". MAją sposób wyłudzania pieniędzy na zaliczki. DRAMAT.

jamajka10011994@o2.pl

Mail wysłany.

Znacie jakieś nowe informacje o firmie JPS Bud Jacek Szałański w miejscowości Krzykosy? Zachęcamy do dodania opinii przez byłych pracowników! Czekamy na wieści odnośnie aktualnej pozycji firmy.

Dagmara

Tragedia! Nie wpuszczajcie ich do domu!!!!!!!!!!!

@Dagmara

U nas podobnie. Tylko nam zmarnowali materiały. Zero terminowości, zero pojęcia, zero jakości, zero poczucia estetyki. Chętnie wymienię kilka zdań z osobami, które podobnie zostały naciągnięte, a wręcz oszukane na "pseudo-fachocwów". Joanna

@Dagmara

A kiedy u Pani pracowali???

@Joanna

Od maja do końca lipca, a u Pani?

@Dagmara

Byli u nas od 5 października do wczoraj, ale prace mieli skończyć 5 listopada (nie wykonali nawet 1/3 prac, a to co zrobili, jest i tak do poprawki). Czy można prosić o kontakt do Pani? (telefon); chcielibyśmy porozmawiać.

@Joanna

jamajk10011994@o2.pl tam wskażę numer telefonu

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Pracownik do sprzątania w firmie JPS Bud Jacek Szałański? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Dagmara

Kochani! Ku przestrodze!❗️❗️❗️⛔️????⛔️ Uważajcie na tę ekipę! Brak profesjonalizmu i umiejętności na każdym kroku! Panowie zmarnowali materiał, porzucili prace w połowie drogi i zniknęli bez slow! Nie dajcie się zwieść obietnicom i historiom o tym, czego to oni nie robili, bo nie potrafia nawet pomalować ścian! Ponadto kosmiczne ceny!My się już przekonaliśmy, teraz pragniemy tylko ustrzec innych❌❌❌!Bądźcie czujni, bo w rozmowie potrafią lać wodę jak mało kto...

Zostaw merytoryczną opinię o JPS Bud Jacek Szałański - Krzykosy

JPS Bud Jacek Szałański