Opinie o P.P.H.U. Orion Krzysztof Pazdan w Żnin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie P.P.H.U. Orion Krzysztof Pazdan. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.P.H.U. Orion Krzysztof Pazdan o rekrutacji.

Branże: Fizjoteraupeci

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.P.H.U. Orion Krzysztof Pazdan w Żnin

Empatia 2

Cóż, żeby zakładać taki obiekt, trzeba mieć wiedzę na ten temat, trzeba mieć szacunek do pracujących w nim osób, co najważniejsze szanować osoby w nim przebywające - pensjonariuszy. Dobrze, że nie brak odwagi tym, którzy napiszą coś na ten temat, brawo!!!

Empatia...brawo za odwagę

Brawo, trzeba mówić prawdę nawet jeśli jest bolesna, brawo.

@Empatia...brawo za odwagę

Dużo by można prawdy napisać oj dużo

Empatia 2

Mój tata ma w LDS wszystko w jednym kolorze pranie odbywa się wszystko na raz pewnie z oszczędności i nie ma to żadnego zapachu, zapach taniego proszku. To co miał białe jest szare siwe brzydkie zdarza się, że nosi nieswoje rzeczy u innych widzi swoje np spodnie koszule a nawet skarpetki...Chyba za mało płacimy...Ech...

@Empatia 2

I zapewne winny jest mieszkaniec sami między sobą wymieniają swoje rzeczy ....

Do LDS

Drogi Panie, należy dobrze zastanowić się zanim się napisze słowo " wulgaryzm". Walka o godność w luksusowym domu seniora to nie wulgaryzm, to powierzenie starszej osoby i zaufanie wszystkim pracującym w tej placówce, aby żyć godnie pod opieką odpowiedzialnych ludzi. Od szefa wymagałoby się usłyszenia słowa przepraszam za wprowadzanie zakazu odwiedzin swojej najbliższej osoby jaką jest Matka. Ile trzeba mieć w sobie złości, żeby takie coś powiedzieć, a czemu winna jest starsza bardzo schorowana osoba, która zaufała tej placówce i opiece, żeby ją wyrzucać i wypowiadać pobyt ze skutkiem tygodniowym z trudem wywalczonym dodatkowym tygodniem. Trzeba się zastanowić, dziś się mieszka, a za tydzień już nie. Niestety łatwo steruje się kimś kto jest bezsilny i chory. Nasuwa się pytanie jaka jest idea takiej luksusowej placówki, jakie są priorytety takiego domu? A straszenie policją i prokuraturą i brak przeprosin za takie słowa córki seniorki wyrzuconej z tego domu do dziś bez odpowiedzi. Trzy lata pobytu, po przymusowym przeniesieniu, niestety tydzień później zgon i brak kilku słów kondolencji ze strony szefa...kilku słów...

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie P.P.H.U. Orion Krzysztof Pazdan? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Zainteresowana

Czy ktoś wie jak się sprawy mają w Leśnym Domie Seniora w Piastowie ?co chwile są ogłoszenia o wolnym etacie .

@Zainteresowana

Nie polecam pracy w Leśnym Domu Seniora możesz oddać całe swoje serce nie dostając nic w zamian od pracodawcy i kadry zarządzającej . Jeden wielki brak szacunku i poniżenie.

Jak oceniasz swoje zatrudnienie w firmie P.P.H.U. Orion Krzysztof Pazdan w miejscowości Żnin? Wypowiedz się w komentarzu o tym pracodawcy i pomóż osobom szukającym u niego pracy podjąć decyzję. Kariery wielu osób mogą zależeć właśnie od twojej opinii.

Wściekły

Leśny dom Seniora - porażka ciągłe problemy brak empatii non stop wymiana pracowników przede wszystkim opiekunek co nie wpływa pozytywnie dla schorowanych seniorów brak kontaktu z szefem brak jednoznacznych odpowiedzi na zapytania o stan zdrowia seniora brak empatii opiekunek złe opinie osób które już nie pracują Mała ilość osób którym można zaufać za duży obiekt co powoduje wiele problemów Szef musi się trzymać na baczności Nie wolno bezkarnie wyrzucać powtarzam wyrzucać osobę ciężko chora ze swojego obiektu to tak jakby szpital wyrzucił chorego ze swojej placówki Nie wolno straszyć rodziny seniora prokuratorem i policja tylko dlatego że chciało się wyjaśnić toczące się problemy w tej placówce Policję się wzywa a nie straszy nią Serdecznie odradzamy umieszczenie seniora za takie wielkie pieniądze w Leśnym Domu Seniora Pracownicy skarża się na niskie zarobki przy tak dużej ilości pracy są podglądani monitoringiem Szok i jeszcze raz szok !!!

LDS
@Wściekły

Szanowny Panie, wszyscy doskonale wiemy, kto jest autorem tej opinii. Wypowiedzenie umowy nastąpiło zgodnie z umową, przedłużyliśmy nawet termin, aby mógł Pan z żoną zapewnić opiekę Mamie. Nigdy do wypowiedzenia umowy by nie doszło, gdyby Pańska żona nie zakłócała spokoju innych Mieszkańców i nie obrażała przy użyciu wulgaryzmów Personelu. Wszyscy Pracownicy mogą to potwierdzić. Monitoring jest w celach bezpieczeństwa, przede wszystkim dla Mieszkańców. Nikt nie jest podglądany, a tym bardziej podsłuchiwany.

Wściekły:)))
@Wściekły

Hej Wściekły, z wściekłości zapomniałeś o interpunkcji:)))

@Wściekły:)))

Ciekawe jakbyś Ty zareagował/a jeśli chodziłoby o bezpieczeństwo Twojej bliskiej osoby . Twój wpis byłby wtedy poprawny ? No ta buźka :) mówi sama za siebie .

Zrozpaczeni

Dziwny to dom ten Leśny Dom Seniora niektórzy chwalą ale nikt nie wie jaka jest prawda co tam naprawdę jest prawdą a co kretactwem Informacje przekazywane rodzinie są na ogół idealne ale będąc na miejscu rzeczywistość jest inna. Nie polecamy tego miejsca bo za tak duże opłaty wymagać należy więcej ale nie odzwierciedla tego rzeczywistość.

Potencjalny pracownik

Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej najniższa krajowa hmmmm praca 12 godzinna hmmmm

Zostaw merytoryczną opinię o P.P.H.U. Orion Krzysztof Pazdan - Żnin

• Jak się pracuje w P.P.H.U. Orion Krzysztof Pazdan?

Zobacz opinie na temat firmy P.P.H.U. Orion Krzysztof Pazdan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.P.H.U. Orion Krzysztof Pazdan?

P.P.H.U. Orion Krzysztof Pazdan
  • Mickiewicza 37