Opinie o Salon Kosmetyczny Toskania Anna Myszkowska w Toruń

counter
5 1 6 5 1
Anna Nowy wpis

Bardzo miła obsługa, przemiłe panie kosmetyczki. Wychodzę z salonu zadowolona, zrelaksowana i odprężona. Naprawdę profesjonalnie wykonywane zabiegi kosmetyczne. Gorąco polecam

Joanna Nowy wpis

Jestem klientką tego salonu od wielu lat i to chyba już świadczy o tym, że Panie kosmetyczki są specjalistkami w swojej dziedzinie. Poza tym wchodząc do salonu czuje się od razu miłą atmosferę, Pani Ania i Pani Eliza są świetnymi kosmetyczkami,zawsze usmiechnietę, służą dobrą radą, a każdy zabieg , który miałam wykonywany przebiegał z należytą starannością i profesjonalizmem. Polecam ten salon z czystym sumieniem, bo wiem, że jeżeli raz się do niego przyjdzie to będzie się wracalo z chęcią.

Karina Nowy wpis
 Rekomendacja

Wspaniała obsługa, cudowne zabiegi, przemiła atmosfera relaksu. Jestem klientką od wielu lat, zawsze jestem zadowolona z obsługi oraz efektów wykonanych zabiegów. Śmiało polecam usługi!

Katarzyna Nowy wpis
 Rekomendacja

Oddaję się pod opiekę od lat panie są profesjonalne i bardzo miłe z zabiegów jestem zawsze zadowolona. Polecam i pozdrawiam panią Elizkę.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

adzia

Przemiłe panie. Fajne i profesjonalne podejście do klienta. Byłam kilka razy i zawsze jestem zadowolona. Polecam

Co wiecie odnośnie firmy Salon Kosmetyczny Toskania Anna Myszkowska w miejscowości Toruń, bo nadal nie widzimy info od użytkowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Kosmetyczny Toskania Anna Myszkowska - Toruń

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad