Opinie o Parkmar Inkaso Marta Piechocka2.Parkmar Inkaso Marta Piechocka w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Parkmar Inkaso Marta Piechocka2.Parkmar Inkaso Marta Piechocka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Parkmar Inkaso Marta Piechocka2.Parkmar Inkaso Marta Piechocka na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Bydgoszcz

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Parkmar Inkaso Marta Piechocka2.Parkmar Inkaso Marta Piechocka w Bydgoszcz

Wojciech Nowy wpis

Jeżeli już chcesz się przekonać jak ta firma traktuje swoich ludzi, to stanowczo wymagaj umowy już w pierwszym dniu, nie pozwól na to żeby przekładali termin podpisania umowy bo możesz jej nie zobaczyć, ani wynagrodzenia za pracę.

Jakie narzędzia pracy zapewnia Parkmar Inkaso Marta Piechocka2.Parkmar Inkaso Marta Piechocka? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

wicki

Zamierzam uderzyć do Prokuratury w sprawie tych lichwiarskich (usunięte przez administratora). Tak (usunięte przez administratora) dorobkiewicze wasz czas dobiega końca.

Popieram Nowy wpis
@wicki

Popieram i mogę podesłać zainteresowanym jakiego smsa dostałem. Zamierzam z tym pójść do UOKiK I Rzecznika Finansowego

Tomasz

Nikt nic nie wie, nikt nie chce przedstawić umowy, nikt nie zapłacić za zmarnowany czas podczas szkolenia (choć ciężko nazywać to szkoleniem) W ogłoszeniu i podczas rozmowy rekrutacyjnej owszem była o tym mowa o tym że czas na szkoleniu wlicza się w czas pracy, była też mowa o podpisaniu umowy po dotarciu na szkolenie (które polega na 10-12 godzinach pracy dziennie) a po dotarciu na szkolenie kazali czekać jeszcze 2 dni, potem że w piątek a w piątek oddelegowali nas do domu, pracę mieliśmy już zaczynać samodzielną w poniedziałek i w tedy miała być podpisana umowa! W niedzielę WIECZOREM (nie wydaje mi się że dzień i pora to tutaj przypadek) ja i osoba która w tym samym czasie była na szkoleniu dostaliśmy wiadomość sms (tak wiadomość! nie mieli nawet odwagi zadzwonić) z informacją o tym że mamy ponownie stawić na szkoleniu w Bydgoszczy na drugi dzień rano, kolega który wraz zemną odbywał szkolenie zadzwonił do owego niedoszłego kierownika bo wyglądało to na kiepski żart, ten natomiast przez telefon zaczął się perfidnie wypierać jako że niby on mówił na nam o kontynuacji w poniedziałek a nie o umowach i o pracy - totalne unikanie odpowiedzi, kłamstwa, kłamstwa i resztę raz kłamstwa do tego gość dodał że nie będzie się tłumaczyć. Brak mocy prawnej do odzyskania pieniędzy za stracony tydzień, miałem wypłaconą w gotowce dietę w piątek przed wyjazdem i FARTEM otrzymałem zwrot za paliwo (Piona dresik) sam właściciel jakby wyczuł że nie będę brnął w tą ściemę wypłacił mi od razu na paliwo dodając że warto się od razu rozliczać. Stanowczo odradzam, tak jak wspominałem jeździliśmy z windykatorami/agentami co dennie po 10-12 godz, twierdzili nawet że normą jest 12 godzin pracy + min 3 soboty, aczkolwiek soboty kończą wcześniej atrakcyjność tej pracy spada kiedy podzielimy wypłatę przez ilość godzin, do tego brak profesjonalizmu przy rekrutacji do teraz głowie się co to była za zagrywka, moim kierownikiem był były mundurowy... i wszystkie stereotypy okazują się prawdą. Strata czasu, jak ktoś chce na siłę spróbować to od razu żądajcie umowy a jak mówię nie wiem" co jest tam częste szukajcie jak prastarzy wędrowcy tego kto wie! Szef może latać w dresie i wyglądać jak zagubiony klient - małą podpowiedź.

Idealnie
@Tomasz

Dodam,że tam pracuje cała rodziną i mają pewnie ze 20 spółek. Łącznie cała kadra zarządzająca zbliży się do iq bliskiego 100

Ola
@Tomasz

Do tej pory tak jest. Najlepiej za darmo pracować pod przykrywką szkolenia.

Prawda Nowy wpis
@Tomasz

To, że nie dają umowy nadaje się do pipu, spółki na dzieci, ciotki wujki rodzeństwo a (usunięte przez administratora) ten sam i te same metody dymania ludzi

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Parkmar Inkaso Marta Piechocka2.Parkmar Inkaso Marta Piechocka odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
adma

@Idealnie to firma rodzinna?

Piotrek

Jak łatwo jest oskarżać tylko często bezpodstawnie. Każdy może mieć swoją firmę i robić co będzie uważał a ja w każdym razie polecam pracę.

Tomasz - wisicie mi kasę

Odradzam pracę w tej firmie, obiecują umowę, następnie przekładają terminy jej podpisu, kierownik kłamie, lub nie wie o co chodzi, nic w tej firmie się nie klei na końcu nie została zemną podpisana umowa, nie ma zatem podstaw prawnych do wypłacenia mi za stracony tydzień a to pseudo szkolenie to była praca po 10-12 godz dziennie! Na sam koniec mój niedoszły kierownik szyderczo udaje że mnie nie zna, że nie wie o co chodzi ze nie wiem z kim rozmawiam ani nie wiem w jakiej firmie pracowałem - czują się bardzo pewnie jakby nie pierwszy raz w taki sposób udało im się wykiwać pracownika unikając w ten sposób wypłaty mu wynagrodzenia. Sprawę zgłosiłem do PiP myślę że zawsze warto spróbować i nie odpuszczać takim firmom starając się walczyć o swoje nawet jeżeli mamy ku temu ograniczone ruchy i narzędzia.

Zostaw merytoryczną opinię o Parkmar Inkaso Marta Piechocka2.Parkmar Inkaso Marta Piechocka - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Parkmar Inkaso Marta Piechocka2.Parkmar Inkaso Marta Piechocka?

Zobacz opinie na temat firmy Parkmar Inkaso Marta Piechocka2.Parkmar Inkaso Marta Piechocka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Parkmar Inkaso Marta Piechocka2.Parkmar Inkaso Marta Piechocka
  • Kujawska 8