Opinie o Jol-Bud Jolanta Adamus w Piotrków Trybunalski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Jol-Bud Jolanta Adamus. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jol-Bud Jolanta Adamus o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jol-Bud Jolanta Adamus w Piotrków Trybunalski

Jola Nowy wpis

Czym się ta firma teraz zajmuje

Wojtek Nowy wpis
@Jola

Pewnie generuje kolejne długi.

Wujek29 Nowy wpis
@Jola

Być może zasila modną i jakże popularną ostatnio branżę lewych, pustych czy też nierzetelnych faktur dla deweloperów i hurtowników ?? Ci mają takie obroty, że niczego się nie boją, ale poczekamy jak zacznie się to sypać .... Ten ostatnio aresztowany był prawie tak samo łysy jak Wojciech A.

Gość Nowy wpis
@Wujek29

Pomorska 464 i Złotno 145.. tu się ukrywa przed wierzycielami.

Deniro

Firma o słabej kondycji finansowej. Non stop cięcia. Pracownicy nie są pewni jutra. Z wypłatami bywa ta że raz są raz są z opóźnieniem. Nikomu tego nie życę. PIP musi przyjść i to zweryfikować. Takiej jazdy nie widziałem od lat 90. No ale cóż zrobić takicj firemek jest na pęczki.

ŁysypoileIrysy

Myślicie , że prokurator albo ktoś ze śledczych czyta te komentarze i ma ochotę coś ruszyć sprawę ?

Krystyna

Oni są wyluzowani pełno długów i na wczasy jadą. Typowe Janusze biznesu.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Jol-Bud Jolanta Adamus odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Piotrków Trybunalski
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Hydraulik wyjazd OD ZARAZ - atrakcyjne warunki
CDMD SHL Sp. z o.o.
Karol

A myślicie ze firma może upaść ?

Mario44
@Karol

Ciekawe czy wspólnicy z innych spółek oberwią rykoszetem ...

@Karol

Oczywiście że ogłoszą upadłość. Już to robią! Wojtek spokojnie buduje Osiedle Pomorska 464, zmienił nazwę spółki z Adamus na Płochocki i działa dalej.

@Adam

To on nie siedzi jeszcze...

Robek
@Adam

Z jego talentem do interesów kolejne długi będą

@Robek

Już tak jest, oferują super stawki byle robić :) Wojtek wydzwania i myśli że ludzie nie wiedzą!

Urzędnik46
@Adam

Na stronie sudop można sprawdzić ile wsparcia dostała dana firma - https://sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary

Grzebyk
@Mario44

Ciekawe czy pan Wojciech wystawia puste fakturki dla swoich wspólników ?

Poszkodowany

Witam, nie jestem w stanie nic powiedzieć o firmie JolBud. Ale jestem w stanie powiedzieć o inwestorze. Też jestem poszkodowany choć Inwestor próbował porozumienia. Dowiedziałem się teraz dlaczego. Współczuje wszystkim bo na własnej skórze się o tym przekonałem. Z góry zaniżone stawki aby tylko nie wykonać zlecenia, po zejściu podwyższenie stawek x2 lub x3..

Mirek
@Poszkodowany

Nie rozumiem kto zaniża stawki??? Chyba dajesz ofertę albo pasuje albo nie. Jeśli od podanej oferty schodzis 50 procent to twój problem.Jesli inwestor mówi że może Ci zapłacić tyle a jest to zbyt mało dziękujesz i wychodzis proste.Czasem lepiej nic nie robić niż robić i zostac bez grosza.

Kamila

On ma wszystko i wszystkich w ,,nosie,, oby Pan Prokurator i sąd sprowadziły tego (usunięte przez administratora)na ziemię.

Panie Michale, połamany Wojtek pieniędzy nie odda... na szczęście Prokurator jest ambitny i słucha nie tylko poszkodowanych przez firmę Jol-bud ale i poszkodowanych przez samego Inwestora :)

gość

Patrząc na sytuację tych Państwa mogę stwierdzić jedno,,,pycha kroczy przed upadkiem idealnie pasuje to powiedzenie do ich sytuacji.

@gość

Dokładnie byłam świadkiem jakie ten człowiek bzdury wygadywał a okazało się, że jest kompletnym zerem z długami.

@Anna

Niestety, na tym forum jestem po raz pierwszy i nie za bardzo wiem, o co Wam chodzi. A chciałabym, ponieważ szukam właśnie informacji o firmie Jol-Bud. Pracujecie tam może? Bardzo proszę, żebyście coś więcej powiedzieli o tym pracodawcy.

Budowlaniec223
@Karolina

Coś więcej tzn. szukasz tam pracy czy inne kwestie Cię interesują ?? Ogólnie jedyne co wychodziło Wojciechowi to włosy, ale to było widać od dawna ...

Hamilton

Łatwo jest oskarżyć nie dając szansy na obronę. Nie znamy faktów a tu widzę taką systematyczna nagonkę.

@Hamilton

A co tu jest do obrony? Faktury które są niezapłacone z wyrokiem Sądu są niepodważalne. Jak się nie ma kasy to się nie idzie do sklepu! To samo dotyczy dostawców. Pan Wojtek zadłużył żonę na ogromne pieniądze i oby sprawiedliwości stało się zadość!

gość
@Hamilton

Jakiej szansy??? Życie ponad stan na kredyt kosztem uczciwych ludzi żeby pobujać się mercedesem jest OK? Przehulał pieniądze z premedytacją a to jest karalne.

Podwykonawca

Byli bohaterami programu Interwencja na Polsacie w dniu 03.06.2020...tragedia

Bonzo45
@Podwykonawca

Poratujesz linkiem ?? Takich cwaniaków na piotrkowskim rynku budowlanym jest więcej i jak widać służby takie jak policja, prokuratura, urząd skarbowy, tylko im sprzyjają - jedni się wożą mercedesami amg, drudzy ferrari, a do płacenia chętnych nie ma ...

dwef
@Podwykonawca

tytuł reportażu to " Biznes kosztem innych. Poszkodowani przy budowie osiedla w Łodzi"

Radek

Jol-bud to było nie było Wojtka czyli męża Pani Joli gość jest strasznym (usunięte przez administratora) i prostakiem oni są zadłużeni na miliony złotych

Wojtek

Zostaw merytoryczną opinię o Jol-Bud Jolanta Adamus - Piotrków Trybunalski

• Jak się pracuje w Jol-Bud Jolanta Adamus?

Zobacz opinie na temat firmy Jol-Bud Jolanta Adamus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jol-Bud Jolanta Adamus?

Jol-Bud Jolanta Adamus
  • Zawiła 30a