Opinie o Marzena Tkaczuk P.W. Mat w Starachowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Marzena Tkaczuk P.W. Mat. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Marzena Tkaczuk P.W. Mat o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marzena Tkaczuk P.W. Mat w Starachowice

Poniekąd się zgodzę, że faktycznie może się to zdawać dyskryminujące ale z drugiej strony może są po prostu pewni, że u nich mężczyźni się w tym zakresie nie sprawdzają, więc po co brać na rozmowę kogoś i marnować wspólny czas? Tylko zaraz, na jakie stanowisko tu kandydowałeś? Bo jeśli na produkcję to się pogubiłam teraz

Marcin Kisiel

Teraz pytanie czy to z nimi coś nie tak czy z tobą ,że od 2 lat pracy nie możesz znaleźć :)

Pracodawca Nowy wpis

Ten pan to stalker,męczy nas od kilku lat i chyba pracy nie ma ,od kilku lat chce pracować u nas. Ciągle składa swoje cv,opisuje nas w necie ,przysyła meile podszywając się pod różne osoby.W końcu musimy zebrać to wszystko i coś z tym zrobić.Chłopie nie pasuje ci nasza firma to poszukaj sobie innej pracy i odczep się od nas .

Jurek ogórek Nowy wpis
@Monika

Poszłem tam do pracy z ogłoszenia z internetu , praca miała polegać na ustawianiu maszyn i kontroli a w rzeczywistości stałem jak (usunięte przez administratora) na taśmie i wykonywałem wiele innych zadań nie mających nic wspolnego ze stanowiskiem na jakie niby mnie przyjęli . Po co marnować czas jak by nie można od razu powiedzieć czym na prawdę będziesz zajmował . Atmosfera spoko tego nie można powiedzieć szkoda że wyszło jak wyszło .

Milenka Nowy wpis

Rodzinna firma, atmosfera dość luźna w porównaniu z innymi zakładami pracy (np. animex) Soboty są dodatkowe - pytają czy chcesz przyjść nic z przymusu. Zazwyczaj Pracuje się na dwie zmiany. Płaca minimalna plus premie zależne od stanowiska i stażu pracy. Ja naprzykład pakowałam watę cukrową i oprócz podstawy miałam dodatkowo płacone od ilości spakowanych sztuk.

Dzik z Wrocławia Nowy wpis

Pracować w firmie, której marka cukierków jest na półkach najpopularniejszych sklepów to fajna sprawa. Godna i terminowa płaca, pełne ubezpieczenie.

Iwona

Dzień dobry, czy poszukują państwo pracownika?

Julia
@Iwona

Własnie żadnych ofert znaleźć nie mogę. A na jakie stanowisko chcesz się zatrudnić? Może gdzieś w internecie sa jakies ogłoszenia?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Marzena Tkaczuk P.W. Mat? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Praca jak każda w prywatnej firmie ,gdzie pracodawca musi ogarniać wszystkie koszty .U nas praca 8h , płaca conajmniej minimalna dla nowozatrudnionych. To nie jest firma finansowana z budżetu ,a jest czynnym płatnikiem. Proponuję założyć własną działalność ,zatrudniać pracowników i po kilku latach się odezwać i wtedy porozmawiamy.

@Pracodawca

Co najmniej? Czyli najniższa bez dodatków czy udaje się coś ponad?

@Monika

"conajmniej" oznacza że może być tylko więcej

Małgorzata
@pracodawca

ok rozumiem że nowozatrudnieni mają najniższą krajową. A po jakim czasie można liczyć na podwyżkę? I czy oprócz pensji otrzymuje się jakieś dodatki, socjal, premię?

Szukająca pracy.

Z tego co wiem to jest 3zmiany a jak z weekendami?

@Szukająca pracy.

praca jest w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku

Helena

W 2019 pisaliście, że ta firma to wyzysk i kiepskie pieniądze. Podobno pytają też na rozmowie o rzeczy prywatne…Nadal tak kiepsko? Czy coś się zmieniło na lepsze?

@Helena

Status i plany rodzinne mają bezpośredni wpływ na plany zawodowe kandydata .Dobrze jest wiedzieć jakie kandydat na pracownika ma plany wobec przyszłej pracy .Jeżeli chodzi o pieniądze to cały czas się zmienia na lepsze.

@Pracodawca

Odnośnie tych planów rodzinnych to jak rozpatrywane są tu kobiety, które nie wykluczają w najbliższym czasie zajścia w ciążę?

@Monika

popieramy i zatrudniamy Mamy ,które planują potomstwo.W naszej firmie urodziło się mnóstwo dzieci.Sami jesteśmy Dużą Rodziną

Joker ????

Starałem się o pracę w tej firmie kilkukrotnie będąc na tzw rozmowie kwalifikacyjnej. Gdzie byłem pytany o moje osobiste życie prywatne stan cywilny czy zamierzam w przyszłości wyjechać do pracy za granicą. Po czym mąż tej Pani stwierdził że jego żona nie ma czasu bo jest u fryzjera i niewiadomo kiedy będzie miała czas żeby się spotkać a to ona decyduje kogo przyjmuje do pracy. Kiedy pojawiła się nowa oferta znowu postanowiłem spróbować byłem na rozmowie miałem zacząć prace kolejnego dnia oczywiście bez badań bez szkolenia bez umowy. Niestety wieczorem dostałem SMS od męża tej Pani żebym nie przychodził. Zapewne Pan przestraszył się tego że za dużo zadawałem pytań dotyczących pracy i pomyślał że mogą być później problemy bo przecież praca bez umowy badań szkolenia jest złamaniem kodeksu pracy. Na miejscu firmy mateo zastanowiłbym się na przyszłość o konsekwencjach takich działań.

@Joker ????

To jest opinia pana ,którego nigdy nie zatrudnialiśmy i nie planujemy

Łukasz Komuda

Polecam, mimo ,że musiałem zmienić miejsce zamieszkania to miło wspominam pracę u pani Marzeny.

Zostaw merytoryczną opinię o Marzena Tkaczuk P.W. Mat - Starachowice

• Jak się pracuje w Marzena Tkaczuk P.W. Mat?

Zobacz opinie na temat firmy Marzena Tkaczuk P.W. Mat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marzena Tkaczuk P.W. Mat?

Marzena Tkaczuk P.W. Mat
  • Zgodna 4b