Opinie o Plachimowicz Investments Arkadiusz Plachimowicz w Drzeńsk Wielki

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Plachimowicz Investments Arkadiusz Plachimowicz. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Plachimowicz Investments Arkadiusz Plachimowicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plachimowicz Investments Arkadiusz Plachimowicz w Drzeńsk Wielki

Zbigniew Nowy wpis

dobrze sie pracowalo, kasa na czas

Czesław Nowy wpis

Jak zarobki dobre to może ktoś napisze na jakim konkretnie poziomie. Chciałbym poznać stawkę bo robię research zanim wyślę CV.

Były pracownik Nowy wpis
@Czesław

Ze 3,5 tys zarobisz.

pracownik Nowy wpis

Bardzo dobra firma. Pieniądze wypłacone na czas, zarobki dobre w stosunku do ilości przepracowanych godzin. Z ludźmi da się dogadać, serdecznie polecam ;)

Marcel

(usunięte przez administratora) nie wyplacalni czekać 2tygidnienza ciężko zarobiona kasę masakra A jak się człowiek upomina o swoje to nie odbierają telefonów i blokują zwykle (usunięte przez administratora)

@Marcel

Ty chyba Marcin masz na imię;)

Plachimowicz Investments
@Marcel

Dziękujemy za opinię. warto dodać przy tym przyczynę poślizgu w płatności: płatność została wstrzymana przez inwestora w wyniku źle wykonanej pracy. Wybaczy Pan Marcel, ale to nie opieka, tu nikt za darmo nic nie da. Dobra praca, dobra płaca. Zła praca, brak płacy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Plachimowicz Investments Arkadiusz Plachimowicz? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Firma ok, problem tylko gdy główny inwestor się opóźnia z kasą to trzeba dłużej czekać i jest nerwowo

Dyziooo

dobra ekipa! dobrze sie robilo szkoda ze odeszlem tam bylo dobrze, a jak niemiec sie sral to zawsze staneli za polakami

Ja tam nie narzekam, kasa zawsze na czas, nigdy się nie zdarzyło, żeby nie było. Czasem jest obsuwa, bo inwestor się ociaga, ale zawsze wypłacaja

Gra gitara wszystko w porządku

Damian

Firma konfidentów swój swojego sprzedaje a brat szefa gruby Radek to pala szuka konfidentów na sile a ze swoimi pupilami co sprzydają jeździ po kasynach itp w czasie pracy pieniądze śmieszne hotel drogi nie polecam

Plachimowicz Investments
@Damian

Po wpisie dość emocjonalnym wnioskujemy, że musiał Pan zostać wydany przez "konfidentów". Zaraz nasuwa się pytanie: dlaczego? Wyczuwamy duży gniew w stosunku do Pana Radosława. Kasyna? To jest jawne pomówienie! Znamy Pana Radosława. Kasyna nie w jego tonie. Oj czyżby zazdrość brała górę?! Nie bardzo rozumiemy dlaczego pisze Pan o drogich hotelach. Nie mamy wpływu na wysokość najmu. Mimo wszystko dziękujemy za komentarz, z pewnością wyciągniemy z niego to, co merytorycznie nas zbuduje, a złe emocje oddajemy z powrotem:) z poważaniem Plachimowicz Investments

Anonimmm
@Damian

(usunięte przez administratora)prawda, jak kombinujesz to lecisz, bo są cwani. Ale to każdy o swoje dba

Cykniety

Dobra organizacja, narzędzia dostaniesz, material załatwia, jak trzeba transport do domu też, kiedyś to na paliwo dawał, ale już nie. Zarobki jak wszędzie, nie stoją z batem, pracujesz w swoim tępie

Zadowolony

Jak masz pojęcie to współpraca jest na lata, zaliczki kiedy chcesz, kasa terminowo

anomimowy

jak nie kąbinujesz i ucciwie podchodzisz do pracy to mozna pracowac. stafka ustalona, temat jasny, wiesz co za ile. termionowo placone . jedynie przerwy troche krutkie, ale ogolnie gicior

Ola

Było ok

Bożena

bardzo dobra współpraca, rzetelne wykonywanie zleceń, dobry klimat w biurze, zawsze można liczyć na zrozumienie

Anonimowo

Pracowałam z tą firmą, łatwo nie było, dużo konkretów i zadań, ale zawsze mogłam liczyć na wsparcie. Nawet gdy było trudno, a tak bywało to i tak trzeba przyznać: bardzo rozwojowo, dużo się tu nauczyłam. Nauka na całe życie. Dziękuję

on

@Waldek a jak tu z pracą w weekendy?

Waldek
@on

Jakie wekendy? W domu z rodzinom. Szef sam lubi z rodzinom być to i my

Prace polecone firmie wykonane rzetelnie, fachowo, na czas! Mocna, zdrowa, punktualna, trzeźwa ekipa!

Mateusz

Kasa na czas, dbajom o Polaków w Niemczech... trzymajom naszom strone nie jak nie kturzy że by rodaka za euro spszedali

Jurek

Godny zaufania człowiek, kasa zawsze na czas, zawsze szło się dogadać

Nie można narzekać wyplata zawsze się zgadzała co do grosza tyle ile ustalone tyle było

Zostaw merytoryczną opinię o Plachimowicz Investments Arkadiusz Plachimowicz - Drzeńsk Wielki

• Jak się pracuje w Plachimowicz Investments Arkadiusz Plachimowicz?

Zobacz opinie na temat firmy Plachimowicz Investments Arkadiusz Plachimowicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plachimowicz Investments Arkadiusz Plachimowicz?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Plachimowicz Investments Arkadiusz Plachimowicz
4.9/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Dworcowa 20
    66-235 Drzeńsk Wielki