Opinie o Mitel-Car Auto Handel Skup Sprzedaż Zamiana Adam Mitelsztet w Aleksandrów Łódzki

Erde Nowy wpis
Klient

Nie potrzebnie traciłem swój czas i pieniądze na dojazd. Gdy sprawdzałem samochód, Pan mnie pośpieszał, że rzekomo nie ma czasu, i żeby szybciej sprawdzać. Nigdy jeszcze nie spotkałem się z czymś takim, (usunięte przez administratora) na porządku dziennym.Cytuje jego słowa przez telefon " życzę ci żebyś kupił trupa, a nie samochód " Nie chciałem z nim już wchodzić w żadne układy, po tym jak nas potraktowano, Omijajcie ten pseudo komis na ul. Lublinek 6 bo tam nas zaprosił, oferta z olx.

Magda Nowy wpis
Klient

Nigdy nie spotkałam się z tak tragiczna obsługa, w momencie gdy zobaczyłam wgniecenie na samochodzie właściciel wsiadł do samochodu i obraził się mowiac ‚jak coś wam się nie podoba to jedzta do salonu’. Samochody w mocno średnim stanie i mężczyzna nie chciał absolutnie targować ceny, a nie oszukujmy się w komisie negocjacja cen jest standardem. Bardzo odradzam wszystkim korzystanie z usług tego miejsca.

Błażej Nowy wpis

Czy firma normalnie działa bo patrząc jak spokojnie jest na wątku to można sadzić, że wszyscy są na urlopie,

Bartek Nowy wpis

Ostatnio tak sporadycznie korzystacie z tego forum bo macie tak dobrą pracę i atmosferę?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Romex

Pan Adam to swój chłop zna się na tych strupach i jak Cię polubi to dobrze doradzi. A salon to przecież nie jest żeby marudzić że Ryska albo wgniotka jakąś???? pozdrawiam

Łukasz

Dawno nie spotkałem się z tak chamskim zachowaniem ze strony sprzedającego, a samochód był w tragicznym stanie.

Ryszard
@Łukasz

Co konkretnie nie pasowało Ci w zachowaniu pracownika Mitel-Car Auto Handel Skup Sprzedaż Zamiana? Rozumiem, że nie zdecydowałeś się na zakup auta z tego skupu?

Jacek

Przeprowadziłem transakcję zamiany aut, jestem bardzo zadowolony. Pan Adam podszedł do sprawy rzeczowo oraz profesjonalnie.

Grzegorz z Andrzejow

Mila sympatyczna profesjonalna obsluga Pan Adam bardzo wporzadku czlowiek polecam

Co słychać w firmie Mitel-Car Auto Handel Skup Sprzedaż Zamiana Adam Mitelsztet w mieście Aleksandrów Łódzki? Oczekujemy na aktualne info. Może znajdzie się użytkownik, w firmie Mitel-Car Auto Handel Skup Sprzedaż Zamiana Adam Mitelsztet, który ma jakieś informacje?

Zostaw merytoryczną opinię o Mitel-Car Auto Handel Skup Sprzedaż Zamiana Adam Mitelsztet - Aleksandrów Łódzki

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Mitel-Car Auto Handel Skup Sprzedaż Zamiana Adam Mitelsztet
1/5 Na podstawie 1 ocen.