Opinie o Kostuch Marcin Remikop w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kostuch Marcin Remikop. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kostuch Marcin Remikop na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kostuch Marcin Remikop w Toruń

Boniek Nowy wpis

Odradzam tej firmy to firma (usunięte przez administratora) jest ale za duży plus uważam że można sobie w czasie(usunięte przez administratora)jest jak jego pracownicy Atmosfera do bani a najlepsze jest to że do łopaty szuka z doświadczeniem no żal mi tej firmy jest .Rotacja wieksza niż w mrowisku wiecznie szuka przychodzą na max miesiąc I dla sam przepracowałem 6 miesięcy i powiedziałem dość większość co tam pracuje wykształcenie podstawowe nawet wysłowić się nie potrafią ale magistry inżynierowie wszyscy i kierownicy .Jak dostają plan z rysunkiem technicznym zgromadzenie i żaden nie wie jak go odczytać ale jak napisałem magistry inżynierowie...po podstawówce

Brodaty. Nowy wpis

Szkoda gadać. To co się wyczynia tam między pracownikami jest nie do opisania. Jeden drugiego by pod walca wrzucił za zeta podwyżki. Walka o przetrwania. Z kamerą wśród zwierząt. Eliminacje nowych ludzi przez takich wieśniaków typu Gąsior Janek. Śmieszne ludziki. Nie wiadomo czy w domu baby ich biją i w pracy próbują sobie zrekompensować niezbyt owocne życie seksulane. Ta firma nie jest dla ludzi którzy szanują siebie. Tam nie warto iść. No chyba że po depresję na zamówienie.

Buźka Nowy wpis
@Brodaty.

Dziś miałem rozmowę tej śmiechu wartej firmie ...Biuro wygląda jak barak do przechowywania (usunięte przez administratora) Szef śmiechu warty człowiek szukający fizola do łopaty z wyższym wykształceniem z językiem angielskim biegłym na smiecowej umowie za psie pieniądze...(usunięte przez administratora)jak dzik i po za tym tylko nerwy se szargać z banda (usunięte przez administratora) jakich zatrudniasz ....Tak jak napisał brodaty dajcie sobie spokój z tą firmą... Do łopaty fizola nie trzeba być wykształconym tylko mieć dwie ręce i chęci pracy choć w tej firmie jest inaczej by użyć szpadla czy łopatę trzeba być magistrem i biegły angielski znać by wiedzieć jak trzymać szpadel i obsługę jego śmiech na sali ....

byly

plus to wypłata ,na czas,,,minusy fatalna atmosfera miedzy pracownikami,szefa mozna porównać z (usunięte przez administratora)

Marcin Zych Nowy wpis
@byly

Można sobie w czasie pracy wypić jakieś piwko czy wódeczkę mimo że robótka jest zrobiona

Zostaw merytoryczną opinię o Kostuch Marcin Remikop - Toruń

• Jak się pracuje w Kostuch Marcin Remikop?

Zobacz opinie na temat firmy Kostuch Marcin Remikop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kostuch Marcin Remikop?

Kostuch Marcin Remikop
  • Antoniego Antczaka 26c lok. 3