Opinie o Royal Gardens Bartłomiej Szolc w Koluszki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Royal Gardens Bartłomiej Szolc. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Royal Gardens Bartłomiej Szolc o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Gardens Bartłomiej Szolc w Koluszki

Mariusz Nowy wpis

W tym momencie jesteśmy po etapie projektu i zaczynamy przygotowywania do realizacji. Na chwilę obecną wszystko przebiega zgodnie z planem. Pan Bartek sprawnie odpowiada na pytania, widać w Nim pasje, ogrom wiedzy i zaangażowanie. Dawno nie widziałem tak zgranej, dokładnej i solidnej ekipy. Chłopaki wiedza co robią. Cieszę się ze na nich trafiłem.

Mateusz Nowy wpis

Firmę poleciła mi moja siostra i się nie zawiodłem. Pan Bartek zanim wykonał projekt przyjechał zobaczył, ocenił. Wszystko to co chciałem, aby było zrealizowane w projekcie wziął pod uwagę. Jeśli szukasz firmy z powołania to jak najbardziej polecam ekipę.

Filip Nowy wpis

Rok temu zadzwoniłem do Pana Bartka z polecenia. Nie znałem się za bardzo na ogrodnictwie, ale zależało mi by mój ogródek wyglądał dobrze i świeżo. Pan Bartek zrealizował projekt oraz wytłumaczył mi jak mam dbać o rośliny. W tym momencie mogę śmiało polecić firmę. Trawy do których nie do końca byłem przekonany są teraz najpiękniejszą częścią mojego ogrodu i do tego są łatwe w utrzymaniu na czym mi najbardziej zależało. Bardzo dziękuje i pozdrawiam z mojego pięknego ogrodu

Krysia

Jestem bardzo zadowolona z pracy. Firma solidna i konkretna. Polecam

Maja Nowy wpis
@Krysia

Z pracy? W sensie, że ich czy z pracy tutaj? ;) Bo teraz zwątpiłam i może zamiast etykietki klient powinien być pracownik jednak? Bo pracownicy coś się tu nie udzielają i nie wiem czemu. :(

Brałeś udział w rekrutacji do Royal Gardens Bartłomiej Szolc. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Damian

Super firma. Wszystko wykonane kompleksowo od A do Z! Projekt zrealizowany sprawnie, miły kontakt oraz świetne wykonanie. Teraz będziemy się cieszyć cudownym ogrodem.????????????????????????

Urszula
@Damian

To super! A z ciekawości zapytam, ile trwa realizacja takiego projektu? Sama się zastanawiam nad taką usługą ale nie orientuję się ile to wszystko zawsze trwa.

Ewelina

Usługi w tej firmie wykonywane są profesjonalnie oraz terminowo. Panowie posiadają ogromną wiedzę w zakresie ogrodnictwa, potrafią doradzić oraz wykonać projekt tak, aby sprostać oczekiwaniom klienta. Ekipa jest kulturalna, rzeczowa i solidna. Tak więc POLECAM wszystkim z czystym sumieniem!

Katarzyna
@Ewelina

A kojarzysz czy pracują głównie w sezonie czy cały rok wykonują różne usługi związane z pracami ogrodowymi?

Wiola

Polecam firmę z pełną odpowiedzialnością. Wszystkie prace zostały wykonane od A do Z mój ogród został zmieniony nie do poznania No i oczywiście normalne ceny i piękne rośliny. Polecam serdecznie i raz jeszcze dziękuje Panu Bartłomiejowi za ogród który nam stworzył

Ewelina
@Wiola

Ponieważ sama korzystałam z usług Firmy i byłam zadowolona.

Krystyna
@Ewelina

a możesz zdradzić czy firma wyrobiła się w ustalonym terminie? Jak tam cenowo? Ostatnio wszystko w góre niestety...

Klient

Niestety ale stanowczo odradzam wszystkim firmę Pana Bartka. Na początku jest bardzo miło, sympatycznie, później im dłuższa współpraca tym gorzej. Ceny ustalone na początku, w końcowym rozliczeniu z różnych powodów wzrosły kilkukrotnie. Po rozliczeniu totalne olanie klienta. Nie pojawia się na umówione terminy, nie realizuje obiecanej gwarancji, jak rownież uzgodnionego serwisu ogrodu. Zajmuje się innymi zleceniami, a klienta który wydał u niego kupę pieniędzy po prostu zbywa. Same prace również pozostawiają wiele do życzenia, kilka postronnych osób stwierdziło, że nawodnienie jest źle zrobione i wygląda jak praca amatora. Szef nie pracuje tylko dogląda pracowników, którzy podczas jego nieobecności ukrywali się po krzakach i zupełnie nie wiedzieli co robić. Tak naprawdę nikt z nich nie miał żadnej wiedzy na temat prac ogrodniczych, nie mówiąc już o roślinach. Niektórzy nawet wprost mówili, że według nich wykonane u nas prace są źle zrobione. Podsumowując, jeśli nie chcą Państwo porządnie się rozczarować po tych pięknych opowieściach na początku współpracy z firmą Pana Szolca to NIE POLECAM.

Niezadowolony

Ogród wykonany z dużym opóźnieniem, ceny wzrosły dwukrotnie a po tygodniu rośliny zaczęły wysychać. Właściciel dużo mówi i obiecuje, a przy realizacji wszystko się rozjeżdża. Zostawia pracowników na robocie a sam znika. Pracownicy nie wiedzą co maja robić. Ceny, które zostają ustalone na początku rozmów zmieniają się w trakcie trwania prac i to nawet dwukrotnie. Nie polecam tej firmy i przestrzegam przed nimi aby już nikogo więcej nie naciągnęli na zbyt duży wydatek. Niezadowolony klient.

Edyta
@Niezadowolony

Ciekawe z czego to wynika że pracownicy nie wiedzą co mają robić? Chyba nikt nie przekazuje im informacji.

Wojtal

Polecam fachowość i profesjonalne podejście do prac i klienta. Firma godna polecenia. Kontakt z właścicielem na najwyższym poziomie

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Gardens Bartłomiej Szolc - Koluszki

Royal Gardens Bartłomiej Szolc