Opinie o Dom Seniora Willmannowa Pokusa Ludomiła Kowalczyk w Krzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Dom Seniora Willmannowa Pokusa Ludomiła Kowalczyk. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dom Seniora Willmannowa Pokusa Ludomiła Kowalczyk o rekrutacji.

Branże: Ośrodki pomocy społecznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Seniora Willmannowa Pokusa Ludomiła Kowalczyk w Krzeszów

Pensjonarisze skarża się na opiekę pielęgniarską, a właściwie jej brak. Łzy ciekną im po policzkach z bezsilnosci. Nie ma im do kogo się zwrócić o pomoc. Straszne

@Marek

Witryna internetowa Domu Seniora informuje o całodobowej opiece medycznej. Prawda czy fałsz?

Jack
@Marek

W najbliższym czasie planuje umieścić tam kogoś bliskiego. Czy opieka rzeczywiście jest aż tak tragiczna ?

@Jack

Proszę wybrać inny Dom Seniora. Za mało opiekunek niemedycznych w stosunku do ilości pensjonariuszy. Opieka medyczna nie jest całodobowa.

Agnieszka
@Marek

To przykre:/ a zostało to gdzieś zgłoszone??

Tomasz
@Jatoja

Z czego to wynika, ten sposób zarządzania? Ile się płaci, za pobyt bliskiego, to na pewno nie są małe kwoty?

@Tomasz

O przyczyny takiego kierunku zarządzania należy zapewne zapytać Właścicielkę lub Menadżerkę . Za dużo przyjętych pensjonariuszy, za mało opiekunek tzw. niemedycznych Wizyta lekarki raz w tygodniu, brak na stałe pielęgniarki - to zapewne sprawdza się przy młodszych , w pełni mobilnych, zdrowych podopiecznych. Starsi, schorowani i leżący są beż szans.

Wiktoria
@Jatoja

Nie mają pieniędzy żeby płacić i zatrudnić więcej? Bo jeśli tak to w jaki inny sposób to rozwiązać?

@Wiktoria

Należy przyjmować taką ilość pensjonariuszy, aby starczyło do nich opiekunek już zatrudnionych.

Wiktoria Nowy wpis
@Jatoja

A czemu nie w drugą stronę? Wtedy więcej na plus by chyba wyszło, bo więcej osób byłoby obsłużonych i więcej opiekunek miałoby pracę? Nie wystarczy pozatrudniać?

Jatoja Nowy wpis
@Wiktoria

To pytanie do właścicielki, która decyduje o finansach i organizacji pracy, w tym o ilości przyjmowanych pensjonariuszy i stosownej liczbie opiekunek niemedycznych, pielęgniarek i lekarzy. My możemy sobie co najwyżej podywagować . Jeśli jest powazny problem finansowy, to albo należy go rozwiązać, albo przestać prowadzić tego typu działalność.

Wiktoria Nowy wpis
@Jatoja

No niby racja, aż ciekawa jestem w którą stronę spośród tych sugestii to pójdzie. Ale raczej ciężko żeby to zamknęli skoro ze względu na niż demograficzny będzie to rynek emeryta jednak

Aa Nowy wpis
@Jatoja

Lekarka raz w miesiącu niestety????

Szczera

Trafiła tam moja rodzina. Nie polecam. Jedzenie jest bez nadziejne, potrafią dać na obiad ziemniaki z bobem nie dogotowane owoców brak mięso sporadycznie, a pieniądze się płaci nie małe. Jest tam bardzo brudno. Jak zobaczyłam tam łazienkę to się przeraziłam, nie wspomnę o podłodze w pokoju szok. Poprostu nie sprzątają przydałby się tam sanepid. Podopieczni są zamykani w pokojach na klucz. Nie polecam lepiej poszukać innego ośrodka. Jest to bardzo smutne.

@Szczera

Pensjonariusze są rzeczywiscie zamykani w pokojach. Pewnie brak personelu do opieki nad wszystkimi. Z czystością bywa różnie. Za mało personelu do pracy. NIE POLECAM TEGO MIEJSCA.

DOROTA

(usunięte przez administratora)PACZKI KUPIAM WODE.SŁODYCZE-WODA NIE DOTARŁA,A ZNACZNA CZESC SLODYCZY ZGINEŁA ,CZLOWIEK KTORY ODEBRAL PACZKE STRASZNY!!!!!ZABRAŁ I TRZASNAŁ DRZWIAMI

Jak wygląda oferta u nich w firmie Dom Seniora Willmannowa Pokusa Ludomiła Kowalczyk w miejscowości Krzeszów? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Rodzina pensjonariusza

Bardzo bliska mi osoba trafila tam i to byl nasz koszmar, po dwoch miesiacach pobytu trafila Do szpitala ( PO INTERWENCJI RODZINY) ( Nadzorujaca osoba z Wilmanova zwlekla z pogotowiem) z czarna duza na calej piecie odlezyna goraczka i co sie okazalo w szpitalu szmerem w plucach, nie wiemy Co dalej wszystko jest w trakcie, opiekunki nie wykfalikowane Do czystosci to im daleko, gina ciuchy pensjonariuszy, zdjecia to tylko przykrywka ze jest cudownie. Poprostu przykro mi i mam straszny zal i lzy leca ze najblizsza memu sercu osoba tam trafila, moze chodzaca osoba jeszcze da se rade ale lezace i na wozkach Sa bez szans

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Dom Seniora Willmannowa Pokusa Ludomiła Kowalczyk spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
Iwona

Brak slow Co tam Sie dzieje, nie polecam na 100%

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Seniora Willmannowa Pokusa Ludomiła Kowalczyk - Krzeszów

• Jak się pracuje w Dom Seniora Willmannowa Pokusa Ludomiła Kowalczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Dom Seniora Willmannowa Pokusa Ludomiła Kowalczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dom Seniora Willmannowa Pokusa Ludomiła Kowalczyk?

Dom Seniora Willmannowa Pokusa Ludomiła Kowalczyk