counter
Nick

Witam, czy ktoś z pracujących w tej firmie może się wypowiedzieć o atmosferze tam panującej i jak kształtują się zarobki? Od jakiegoś czasu widuje ogłoszenia tam do pracy i zastanawiam się nad aplikowanie. Pozdrawiam :)

@Nick

Cześć! I jak- zdecydowałeś się na pracę dla nich? Jaka atmosfera panuje w zespole? Polecasz? Liczę na kontakt z kimś aktualnie zatrudnionym w Kosmein-Kosima.

Terry

Bardzo fajna atmosfera. Warunki pracy również. Śmiało mogę polecić pracę w tej firmie!

@Terry

Wciąż tam pracujesz? Czy, zważywszy na obecną sytuację w Polsce, firma pani Agaty Jażdżyk jest stabilna/wypłacalna? Powiedz też, czy uważasz że oferują dobre warunki profesjonalnego rozwoju?

Bob

Nie polecam tych pracodawców . Stosują mobbing wobec pracowników, umowa jest śmieciowa a prowizja wypłacana pod stołem . Omijać z daleka ta firmę !

Bob2
 Rekomendacja
@Bob

Wiadomo kto i z jakiego powodu pisze takie bzdury........ z pozdrowieniami dla szanownego pana I który już u nas nie pracuje......... ludzie myśla ze internet daje anonimowość....a tak nie jest.

@Bob

@Bob, jakie stanowisko zajmowałeś w firmie i na jakiej zasadzie przyznawano prowizję? Sama zastanawiam się nad aplikowaniem do K-K, mam więc nadzieję, że napiszesz coś więcej.

Maja Nowy wpis

Widzę, że firma Kosmein-Kosima regularnie aktualizuje swoją stronę internetową (https://www.kosima.pl/), wnioskuje po zakładce aktualności/szkolenia (najbliższe w kwietniu). Zastanawiam się, czy byliby zainteresowani kimś do obsługi klientów przez Internet? Wiecie, czy mają kogoś takiego i jak wygląda jego praca?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

@Bob czyli tylko zleceniówka?

Olek

@Bob to pensja na konto a prowizje do ręki tak?

Artur

W jaki sposób rzekomo firma Kosmein-Kosima łamie prawa pracownika? Pewnie zdajesz sobie sprawę, jak poważnie zabrzmiał Twój wpis, dlatego też chciałem, abyś go uargumentował.

Jak wygląda oferta pracy u nich w przedsiębiorstwie Agata Jażdżyk Kosmein-Kosima w miejscowości Łódź? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na aktualne wieści. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Agata Jażdżyk Kosmein-Kosima - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad