Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe U Nikosia Janusz Monczyński w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe U Nikosia Janusz Monczyński. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe U Nikosia Janusz Monczyński o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe U Nikosia Janusz Monczyński w Radom

Nat Nowy wpis

Kupiłam auto od tej firmy po przeglądzie technicznym. Niestety po zakupie okazało się że katalizator został wycięty. Były właściciel stwierdził że sami go sobie wycięliśmy. Koleś to ewidentny (usunięte przez administratora) i zarabia na oszukiwaniu ludzi. (usunięte przez administratora) w sprzedaży. Mam nadzieje że będzie smażył się w piekle. Nie polecam, karma wróci.

Jak dużo osób pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe U Nikosia Janusz Monczyński?

Marek Nowy wpis

Kiedyś pracowało 3 teraz nie wiem bo już tam nie robię Robi ktoś na zleceniowki bo raz robota jest a raz nie ma

małgorzata Nowy wpis

Polecam bardzo usługi.Ostatnio korzystałam z ich usług. przeprowadzka. Chłopaki sprawnie i szybko ogarnęli wszystko. Bez uszkodzeń. Polecam aby każda kobieta miała takiego chłopa jak tam pracuja

Na jakie wsparcie w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe U Nikosia Janusz Monczyński mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Rys

Tam chyba kobiety nie pracują , bo ciężko znaleść faceta do noszenia i jazdy a co mówić o kobiecie pomyliła chyba pani firmy . Moj kuzyn tam robi i wiem ze robota ciężka Ale kasa wypłacana bez problemu bez proszenia się

Irena
@Rys

a wysokość tej kasy to jak kuzyn chwali? Można się dowiedzieć czemu ocenia ją za aż tak ciężką? i czy młody jest?

@Irena

Kuzyn powiedział ze nosić meble trzeba dla niego jest ciężko kiedyś robił na stacji paliw to tylko paliwo nalewał to było łatwo prosto a do mebli nie każdy się nadaje najwiecej zarabia tam Marek mechanik on potrafi wszystko a reszta to zwykle osoby bez żadnych kwalifikacji tylko do noszenia mebli To chyba do noszenia mebli nie trzeba być aż tak bystrym Nie wymaga to kończenia szkoły Kuzyn robi jest zadowolony a o kasie to może gadać głupoty to się chwali ze ma 1000 tydzień tyle to ja po studiach mam a nie on ale nich mu będzie Teraz idą coraz gorsze czasy i zwolnienia może kuzyna nie zwolnią

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe U Nikosia Janusz Monczyński? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
JAKA JEST PRAWDA

MYSLE ŻE JESLI KTOS PROPONUJE KOMUS ZA AUTO WARTE 70TYSIECY 20TYSIECY TO POLECAM WZIĄĆ ROZPĘD I BANIĄ W ŚCIANE MOŻE POMOŻE

Czy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe U Nikosia Janusz Monczyński są szkolenia zewnętrzne?

Rys

Z tego co wiem szef nas wysłał na szkolenia organizowane przez roksa i wszyscy byli przeszkoleni nawet mogę powiedzieć ze wydojeni z wiedzy bardzo polecam każdej firmie szkolenia w tym systemie

@Rys

Nie za bardzo rozumiem, piszesz, że "nas wysłał", tzn, że również w tych szkoleniach uczestniczyłeś? W takim razie mógłbyś opowiedzieć nieco bardziej precyzyjnie jak to wszystko wygląda. Często są organizowane jakieś kursy?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe U Nikosia Janusz Monczyński?

Marcel

Ja dostałem szybko ale pracowałem dobrze sumiennie nie było ze mną problemów . Teraz robię w Warszawie ale dobrze wspominam tam prace Jest szef konkretny gadaj z nim jeśli się nadajesz to ta firma potrzebuje konkretnych ludzi i z tego co wiem to ciagle się rozwija do przodu

Iza
@Marcel

Super, że miło wspominasz pracę w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe U Nikosia Janusz Monczyński i fajnie, że z szefem da się porozmawiać i ze wszystkim dogadać. Czy możesz napisać jeszcze jakie według Ciebie są plusy z pracy w firmie? Na pewno będzie to bardzo pomocne innym zastanawiającym się nad pracą u nich.

@marcel
@Iza

Kasa na czas i podwyżki co pare miesięcy dla myślących silnych teraz mój kolega u nich zarabia 20-zł na rękę z bonusami

@marcel
@@marcel

Oczywiście nie wszyscy maja takie stawki i dobrze robią i dogadują się z szefem Bo pracować a pracować to różnica

Florian

Firma z całą pewnością warta polecenia za całokształt bo w takiej atmosferze to chce się pracować.

Jakie wartości są cenione w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe U Nikosia Janusz Monczyński?

Janusz

Wszystko zależy na jakim się jest stanowisku Bo co innego wymaga się od pracownika noszącego meble a co innego od kierownika komisu osoby odpowiedzialnej za dokumenty i większe pieniądze

Gregor

Praca jaka jest to każdy widzi ale najważniejsze, że firma jest dobrym pracodawcą i dba o swoich pracowników

Karol
@Gregor

W dobie kryzysu to w każdej firmie jest lipa

Dobra firma tylko robota ciężka Noszenie mebli to nie jest łatwa robota Zreszta nie mam wykształcenia to raczej prezesem nie zostanę w Orlenie to pozostaje mi nosić meble Najważniejsze jest ze szef nie stoi nad głowa

Jak jest z awansem w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe U Nikosia Janusz Monczyński?

Rysio

Zależy na kogo chcesz awansować ??? Jakie są stopnie kariery

Leszek

Niepokojące informacje zamieściliście na forum. Chociaż nie zawsze są one zgodne ze stanem faktycznym to jednak budzą niepokój.

Rysiek

Nie narzekam robiłem tam trochę nie płaci kokosów ale wypłata zawsze była bez proszęnia się zreszta do noszenia magistrów nie potrzeba jak to zawsze muwil szef

Janusz biznesu

Aaa oni chyba mają też jakieś auta. Ale widać w necie negatywne opinie o nich. Też ich znam korzystałem z firmy i zniszczyli mi stół i krzesła. Wszystko było porysowane. Też nie polecam. A facet jest bardzo chamski

taka ja

Absolutnie nie polecam i chcę wszystkich przestrzec przed tą firmą i właścicielem!!!!! (usunięte przez administratora) prostak wyzywa i grozi. Wszystko mamy w mailach i sms. Już nie wspominając o tym że ten pan łamie prawo odnośnie RODO. Przesłałam dane przelewu a potem znajduje moje dane w sms !!! Pan grozi i straszy, wyzywa od najgorszych. No masakra

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe U Nikosia Janusz Monczyński - Radom

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe U Nikosia Janusz Monczyński?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe U Nikosia Janusz Monczyński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe U Nikosia Janusz Monczyński?

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe U Nikosia Janusz Monczyński
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Sobótki 4 lok. 12
    26-600 Radom