Opinie o Zuko Piotr Koba w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Zuko Piotr Koba. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zuko Piotr Koba o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zuko Piotr Koba w Wrocław

yкраїнський

Chcesz żeby tobą polaku rządził ukrainiec zapraszamy do nas przemyśl dobrze zanim się zatrudnisz w tej firmie. Polacy się ewakują z polskich firm jeszcze nie długo będziemy się ewaukowac z pl.

@yкраїнський

Prawda zostali tam same ukry jeden z nich próbował rządzić polakami który nawet tam nie pracował legalnie jeden tylko polski pracownik został reszta to (usunięte przez administratora)pracująca na czarno lub cześć etatu.

Dorota Nowy wpis

To brzmi tak jakbyś ich winił za to, że na czarno robią. Przecież to nie ich wina a pracodawcy raczej? I tak przecież bez umowy to dla nich ryzyko jest przecież, to chyba bardziej powinno się im współczuć? Jeśli to w ogóle prawda

@Dorota

ATA.. L się dowie o przekrętach które na nim zrobiliście masz to Dmytro jak w banku i jeszcze urząd skarbowy koniec kropka

@Dorota

Współczuć tak bo ich rodak nagania do pracy a później ich on wykorzystuje rodak rodaka taki tam jest proceder

Weronika

Ktoś pisał niżej że umowy są na 1/5 etatu a pracuje się po 12 godzin a czy ktoś zgłaszał to do PIP, że tego typu praktyka ma tu miejsce? Czy te 12 godzin, które wykracza poza 1/5 etatu płatne są właśnie jak nadgodziny?

Auta-szroty,warunki socjalne tragiczne i wypłata nie jest na czas...Odradzam komukolwiek

Tomasz do Tomek
@Tomek

Który tu antonio bandera amerykanin z ukrolandii się podemnie podszywa żeby mi zaszkodzić widzę że się już całkiem panoszycie w PL jak któryś ma z was problem zapraszam na rozmowę oczy w oczy wiem że strach wam nie pozwoli jeszcze raz ktoś się będzie podszywał z błędami jako ja to się dowiem który po IP chodzi mi o wpis z 11.02.2022

Dorota
@Tomasz do Tomek

A jak po IP po tym dojdziesz? Myślisz, że informatycy tak szybko dane Ci dadzą? Pzt., serio myślisz, że uda się coś zdziałać nawet jak go dorwiesz? Bo co wtedy?

Sasza

Nie polecam zatrudnia nas przez naszego rodaka dmytro (usunięte przez administratora) na wszystkim umowy na 1/5 etatu a pracujemy po 12 godzin przy śmieciach auta szroti i jeszcze nie płaci dmytro jak nalezy

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zuko Piotr Koba? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Programista PHP.

Zostaw merytoryczną opinię o Zuko Piotr Koba - Wrocław

• Jak się pracuje w Zuko Piotr Koba?

Zobacz opinie na temat firmy Zuko Piotr Koba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zuko Piotr Koba?

Zuko Piotr Koba
  • Graniczna 133