Opinie o Piotr Dec Pollyart Profesjonalne Strony Internetowe w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Piotr Dec Pollyart Profesjonalne Strony Internetowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Piotr Dec Pollyart Profesjonalne Strony Internetowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piotr Dec Pollyart Profesjonalne Strony Internetowe w Toruń

Student B Nowy wpis

Odbywałem praktyki zawodowe w Pollyart w dziale marketingu. Przytulne biuro, bardzo przyjazna atmosfera, ciekawe zadania. W każdym momencie mogłem zwrócić się do opiekuna praktyki o pomoc i otrzymać potrzebne wsparcie.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Jaka jest umowa w firmie Piotr Dec Pollyart Profesjonalne Strony Internetowe? Wiecie, czy jako brak zatrudniają na umowę zlecenie?

Dawid

Pollyart to świetne miejsce dla pracownika - dobre warunki pracy, świetne zarządzanie projektem (PM Bartek to świetny przełożony) i bardzo przyjazna atmosfera. Jasna sytuacja na początku współpracy, bardzo przyjemna codzienna praca i zero problemów na koniec. Dla specjalisty w Toruniu trudno o lepszą lokalną agencję. :)

były pracownik Nowy wpis
@Dawid

Trudno o lepszą lokalną agencję — to tylko świadczy o tym, w jak tragicznej kondycji jest toruński rynek pracy.

Joanna Pollyart Nowy wpis
@Dawid

Dziękuję za opinię. My także bardzo miło wspominamy współpracę. Pozdrawiam serdecznie.

Jak wygląda proces rekrutacji w Pollyart?

Joanna pollyart
@Piotr

Proces rekrutacji składa się z 3 elementów: - zadanie próbne, - rozmowa z managerem, - dzień próbny, Staramy się, aby proces ten przebiegał jak najzwinniej, dlatego staramy się jak najszybciej udzielać odpowiedzi. Wiemy, że każdy z tych etapów jest angażujący dla kandydata, dlatego udzielamy wyczerpującego feedbacku po każdym z tych elementów. Wierzymy, że będzie on wartością w poszukiwaniu pracy w zawodzie marketingowca a być może za jakiś czas kandydat wróci do nas przy okazji kolejnej rekrutacji z lepszymi umiejętnościami.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Piotr Dec Pollyart Profesjonalne Strony Internetowe? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Piotr Dec Pollyart Profesjonalne Strony Internetowe? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Joanna Pollyart

Osoby, które odchodzą z naszej agencji robią to z różnych powodów: przeprowadzka, chęć spróbowania swych sił w większych organizacjach typu korporacje, przejście "na swoje", są też powody osobiste i zdrowotne. Nie zdarzyło nam się nikogo zwolnić z jakiś konkretnych powodów. Nawet staże są u nas przedłużane na umowę o pracę. Średnia długości czasu zatrudnienia w naszej agencji to 3-4 lata. Raczej dotyczy to młodych osób (Gen Z) wiec taka rotacja jest zjawiskiem naturalnym.

Czy w Piotr Dec Pollyart Profesjonalne Strony Internetowe jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Joanna Pollyart

Jesteśmy kameralnym zespołem, widujemy się codziennie. Codziennie też organizowane jest spotkania, na których omawiamy bieżące sprawy, projekty itp. Myślę, że udało nam się stworzyć przyjazną przestrzeń do rozwiązywania problemów.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Piotr Dec Pollyart Profesjonalne Strony Internetowe odbywa się również w języku angielskim?

Joanna Pollyart

Aktualnie prowadzimy rozmowy kwalifikacyjne jedynie w języku polskim. W ogłoszeniach czasem zaznaczamy, że wymagamy znajomości języka angielskiego w stopniu umożliwiającym codzienną pracę.

niefajnie

jeden pracownik zajmuje się kilkoma dziedzinami marketingu/IT, ale wynagrodzenie bywa nieadekwatne do liczby i zróżnicowania zadań - najlepiej jak się znasz na wszystkim, ale zarabiasz jak junior samodzielność i bycie odpowiedzialnym są traktowane wybiórczo - czasem dają wolną rękę i wtedy jest się odpowiedzialnym na maxa (ale zapomnij o tym, że możesz popełnić błąd, bo spotka się to raczej z brakiem zrozumienia), a czasem trzeba robić, co boss każe bez gadania, chociaż często są to rozwiązania nie adekwatne do problemu (np. przez bazowanie na wiedzy sprzed 10 lat, nierozumienie faktycznych potrzeb klientow itd.) żeby ocena nie była tak jednostronna, czas na plusy. biuro jest ładne (znajduje się obecnie na Konopnickiej, a nie na Fałata). jest też żabka w pobliżu

@niefajnie

To prawda- jesteśmy niewielką agencją i nieraz rozpiętość tematów jest dość szeroka. Uważam jednak, że jest pole do rozmów , jeżeli ktoś z zespołu czuje się przytłoczony tym faktem. Jest obecny project manager, który czuwa nad zespołem i dba między innymi o komfort pracy. Atmosfera jest przyjazna i jest pole do rozmów w tym temacie. Jeżeli chodzi o odpowiedzialność, tak, oczekujemy tego, ale gdy idzie w parze z dopilnowaniem projektów i przestrzeganiem procedur. Jeżeli zauważamy, że współpracownik ma z tym problem, niestety musimy wdrożyć większą kontrolę, co służy dobru projektu. Na błędy dajemy przestrzeń, jednak oczekujemy poważnego podejścia do tematu a nie tekstów w stylu " No i co z tego, przecież to ciulowy klient był". Dziękuję za merytoryczna opinię i pozdrawiam imienniczkę.

ORINA
@Joanna Pollyart

Tuż po zwolnieniu się ze zespołu Pollyart, Pani @niefajnie trafiła do naszego niewielkiego zespołu. Pracowała z nami miesiąc. To my złożyliśmy wypowiedzenie. Wszystko to o czym pisze pracownik Pollyart doświadczyliśmy we własnej strukturze plus notoryczny roast wszystkiego i wszystkich. Nie było nam jednak do śmiechu. Nie akceptujemy obraźliwych monologów, często wulgarnych, w kierunku roastowanego. Na tapet poszło wiele osób które nie zasłużyły sobie na takie uwagi.

Maria
@Joanna Pollyart

Naprawdę takie podejście było i reakcja co do "ciulowego klienta"? Nie można było tego jakoś ładniej ująć w słowa jak już? Często klientów z powodu tych błędów traciliście wtedy czy to jednorazowe przypadki były?

@Maria

Myślę, że w każdej firmie zdarzają się wpadki. Także w naszym zespole (włączając mnie). Osobiście uważam, że nie popełnia błędów ten, kto nic nie robi. Zawsze, gdy zdarza się taka sytuacja, analizujemy sytuację i szukamy przyczyny. Ważne, by wyciągać wnioski, uczyć się czegoś nowego, ulepszać proces, aby w przyszłości wyeliminować błędy. Ważne też, by w takiej sytuacji, podejść do Klienta z szacunkiem i pokorą, zaproponować jakąś rekompensatę, ale takie sytuacje zdarzają się naprawdę rzadko, bo mamy zdolnych ludzi, wypracowane przez lata procesy. Nasi Klienci współpracują anami długofalowo, i myślę, że fakt podpisywania między nami kolejnych umów przedłużających współpracę, jest najlepszym dowodem na zadowolenia. W opisywanym przypadku niestety straciliśmy Klienta. I tak- przytoczone przeze mnie słowa naprawdę padły. Mam nadzieję, że ten jeden i ostatni raz w naszej agencji. Pozdrawiam serdecznie

@ORINA

Dziękuję za Twoją opinie. Cieszę się, że atmosfera w Waszym zespole wróciła do normalności. Pozdrawiam serdecznie

Aneta

Ogromnie doceniam firmą Pollyart za rzetelność w działaniach związanych z realizacją usługi. Dziękuję za dyspozycyjność w postaci natychmiastowych, konkretnych i z wielką cierpliwością udzielanych odpowiedzi. Bardzo polecam!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Piotr Dec Pollyart Profesjonalne Strony Internetowe - Toruń

• Jak się pracuje w Piotr Dec Pollyart Profesjonalne Strony Internetowe?

Zobacz opinie na temat firmy Piotr Dec Pollyart Profesjonalne Strony Internetowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Piotr Dec Pollyart Profesjonalne Strony Internetowe
  • Juliana Fałata 21 lok. 15