Opinie o Emilia Marciniak Gabinet Weterynaryjny Cztery Łapy w Lipno

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Emilia Marciniak Gabinet Weterynaryjny Cztery Łapy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Emilia Marciniak Gabinet Weterynaryjny Cztery Łapy o rekrutacji.

Branże: Weterynarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emilia Marciniak Gabinet Weterynaryjny Cztery Łapy w Lipno

A ja bardzo polecam ten gabinet super podejście, cierpliwa diagnoza trafiona leczenie również a cena przystępna. Jeżeli ktoś szuka weterynarza mogę szczerze polecić.

Dorota Nowy wpis
@Ewa

Bardzo się cieszę, że jesteś zadowolona z usług Gabinetu Weterynaryjnego Cztery Łapy. Nie łatwo znaleźć weterynarza, który sprosta wszystkim naszym oczekiwaniom i w odpowiedni sposób zaopiekuje się naszym zwierzakiem. Chciałabym się jeszcze dowiedzieć czy na wizytę trzeba się umawiać czy można przyjść z marszu?

Ela Nowy wpis
@Dorota

Pani Doktor na ten moment przyjmuje " z marszu" trzeba stanąć w kolejce. Na zabiegi sterylizacji umawia telefonicznie.

Gosia

Draaaaaaaaamat.... Zero pojecia ! Polecam jechać do Włocławka niz isc do tej Pani i zapłacić za nic... NIE POLECAM.!!!

Pablo Nowy wpis
@Gosia

Gadasz głupoty. Nie ma lepszego lekarza wet od Pani Emili w kujawsko pomorskim

Malwina Nowy wpis

Zdecydowanie polecam. Najlepszy weterynarz w mieście i jedyny który przyjmuje do 18:00.

Domiś

Czy gabinet przyjmuje studentów kierunków weterynaryjnych na praktyki?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Emilia Marciniak Gabinet Weterynaryjny Cztery Łapy? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
An Ka

Lekarz z prawdziwego powołania. Nikt nam nie pomógł naszemu Toficzkowi, dopiero Pani Emilka potrafiła go wyleczyć. Bardzo dziękujemy i polecamy z całego serca wszystkim którzy kochają swoje czworonogi.

Jolant K.

Zdecydowanie POLECAM!!! Byłam z moją Tosią u dwóch lekarzy, i dopiero Pani Emilka pomogła i wyleczyła naszą pieszczoszkę. Bardzo dziękujemy.

Zostaw merytoryczną opinię o Emilia Marciniak Gabinet Weterynaryjny Cztery Łapy - Lipno

Emilia Marciniak Gabinet Weterynaryjny Cztery Łapy
  • Jastrzębska 17A