Opinie o Cezary Rydczak Agencja Ochrony Centrum Szkolenia Raptor w Łowicz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Cezary Rydczak Agencja Ochrony Centrum Szkolenia Raptor. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cezary Rydczak Agencja Ochrony Centrum Szkolenia Raptor o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cezary Rydczak Agencja Ochrony Centrum Szkolenia Raptor w Łowicz

Pracownik Nowy wpis

Jestem pracownikiem i współpracuje z szefostwem firmy raport nie tylko na obiekcie ale także na imprezach masowych i nie narzekam na nic super atmosfera wśród ludzi i szefostwa

Bożena Nowy wpis

To super, że praca się sprawdza. Mógłbyś napisac coś więcej o procesie rekturacyjnym do firmy? :) Jak przebiegała rozmowa? No i nie ukrywam, że ciekawi mnie też wynagrodzenie?

Marek Nowy wpis

Co do imprez masowych to ta firma jest dobra ale do ochrony jarmarku albo jakiegoś festynu, na poważne imprezy to się nie nadaje

Ochroniarz Nowy wpis

Ja pracowalem, jeśli chodzi o atmosferę bardzo przyjemna, sprecyzowane wymagania, dobre podejście. Jeśli chodzi o zarobki to różnie , jak to w firmach ochroniarskich. Ale czesto byłem dodatkowo doceniany.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Cezary Rydczak Agencja Ochrony Centrum Szkolenia Raptor?

Sławomir

Skoro atmosfera tak właśnie wygląda, jak wspomniałeś to może będziesz tak uprzejmy i napiszesz jeszcze, ile dokładnie za pracę w firmie Cezary Rydczak Agencja Ochrony Centrum Szkolenia Raptor można zarobić na samym początku zatrudnienia? Zarobki to zawsze temat ciekawy dla użytkowników, dlatego też chętnie się tego od Ciebie dowiem. Napiszesz?

@Sławomir

Teraz to już nie pamiętam ale było gdzieś chyba koło 12 zł za godz

Jak długo trwa proces awansu w Cezary Rydczak Agencja Ochrony Centrum Szkolenia Raptor?

Marian

Nie awansujesz, cały czas na jednym stanowisku

Firma Cezary Rydczak Agencja Ochrony Centrum Szkolenia Raptor poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Marian

No i co i teraz firma nawet nie wypłaciła swoim pracownikom wynagrodzenia

Cezary

Witam chętnie bym sobie wyjaśnił kwestie Pana wpisu osobiście bo w Internecie kazdy ma odwagę a bezpośrednio to już nikt . Chyba że jest Pan kims nikt dlatego tak Pan pisze. Więc posiada Pan trochę odwagi?

Seba

Ja mam dobre odczucia jeśli chodzi o pracę w tej firmie. Więc pewnie narzekają Ci co zostali zwolnieni lub nie chciało im się pracowac. A jeśli chodzi o stłuczki to w każdej firmie są.

raptor

Ja długo pracuje firma RAPTOR i bardzo dobrze mi się współpracuje z szefostwem. Szkoda że nikt nie ma cywilnej odwagi powiedzieć co ich boli , może trzeba się odważyć a nie obgadywać za plecami

Czy Cezary Rydczak Agencja Ochrony Centrum Szkolenia Raptor zapewnia kartę multisportu?

Mario

A w życiu zapomnij o takich rzeczach tam nawet o wynagrodzenie trzeba się prosić

@Mario

jeśli się prosisz to po co pracujesz

Tolek

I pracownicy rozwalają samochody służbowe na obiekcie ptak Warsaw Expo tak się bawią

@Tolek

jeśli ktoś nie rozróżnia zdarzeń losowych a celowego działania to mi szkoda takiej osoby

Mario

Praca w tej firmie to tragedia, szefostwo ma wywalone na pracownika Szczerze odradzam

@Mario

chętnie porozmawiam z Pańską osobą jeśli tak uważasz

Zostaw merytoryczną opinię o Cezary Rydczak Agencja Ochrony Centrum Szkolenia Raptor - Łowicz

• Jak się pracuje w Cezary Rydczak Agencja Ochrony Centrum Szkolenia Raptor?

Zobacz opinie na temat firmy Cezary Rydczak Agencja Ochrony Centrum Szkolenia Raptor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cezary Rydczak Agencja Ochrony Centrum Szkolenia Raptor?

Cezary Rydczak Agencja Ochrony Centrum Szkolenia Raptor
  • Jana Pawła Ii 85