Opinie o Kancelaria Radcy Prawnego Artur Strochalski w Żary

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kancelaria Radcy Prawnego Artur Strochalski. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Artur Strochalski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radcy Prawnego Artur Strochalski w Żary

ap Nowy wpis

te wszystkie wpisy to nie prawda ten pan jest b.słaby na sprawach sadowych cisza, jak by nie wiedział po co tam przyszedł u siebie w biurze "co to nie on" nawija makaron na uszy,poza tym jet b.drogi i łapczywy.na pieniądze..Nie polecam mi nie pomógł wręcz zaszkodził...

Czy istnieje możliwość rozwoju w Kancelaria Radcy Prawnego Artur Strochalski?

Aneta Nowy wpis

Szczerze polecam powierzenie Panu Arturowi swoich spraw. Jest to osoba bardzo kompetentna, rzetelna, doświadczona i uczciwa. Współpracę charakteryzuje przede wszystkim wysoki poziom empatii i zrozumienia drugiego człowieka w sytuacji życiowego kryzysu. Jestem pozytywnie zaskoczona skutecznością z jaką działa kancelaria.

Dorota Nowy wpis

Radca prawny godny polecenia. Osoba kompetentna,rzetelna,sumienna ,empatyczna,ale przede wszystkim skuteczna. Pełen profesjonalizm,potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi.Na rozprawie walczy do końca z oczekiwanym skutkiem. Dziękuje za bardzo profesjonalną poradę.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kancelaria Radcy Prawnego Artur Strochalski? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Czy urlop w Kancelaria Radcy Prawnego Artur Strochalski jest płatny 100%?

Joanna

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Mecenasem Arturem Strochalskim. Dzięki sumiennemu i profesjonalnemu podejsciu doprowadził moją sprawę do korzystnego rozwiązania. Rzetelny, pomocny, bardzo sumiennie podchodzi do sprawy. Prowadząc moja sprawę wykazał się dużym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Z czystym sumieniem polecam Pana Artura.

Mariusz

Z czystym sumieniem polecam Pana Artura. Do sprawy podchodzi bardzo rzetelnie, sumiennie i profesjonalnie. Potrafi wyjaśnić każdy szczegół dotyczący sprawy. Korzystałem już nie raz, z usług kancelarii. Każda sprawa zakończona sukcesem. Dziękuję za pomoc. Polecam z całego serca.

MK

Polecam tego radcę. Szybko, merytorycznie, dobry fachowiec.

Sylwia B

Z całego serca polecam Pana Artura, bardzo rzetelny, zaangażowany w sprawe. Profesjonalna pomoc. Wszystko wyjaśni, wytłumaczy pomoże, bardzo miła atmosfera oraz obsługa. Jestem bardzo zadowolona.

Agnieszka

Super prawnik, profesjonalizm i pełne zaangażowanie. Polecam w100%

Agnieszka

Super prawnik,pełen profesjonalizm i zaangażowanie, polecam w 100%

Magda

Bardzo rzetelna kancelaria. Pełny profesjonalizm i zaangażowanie ze strony Pana Artura na każdym etapie sprawy. Gorąco polecam!

Darek

Polecam pełen profesionalizm

Justyna

Jestem bardzo zadowolona z współpracy z Panem Arturem. Duża wiedza w połączeniu z ludzkim podejściem do klienta, Pan Artur potrafił fachowo i jednocześnie zrozumiale dla laika wyjaśnić wszystkie kwestie prawne które dotyczyły mojej sytuacji. Mimo moich wysokich oczekiwań Pan Artur doskonale sprawdził się w swojej roli, niezawodnie poprowadził moją sprawę która zakończyła się sukcesem. Z czystym sumieniem mogę polecić tak profesjonalne usługi.

Z całą odpowiedzialnością pracę Pana Artura oceniam bardzo wysoko. Merytoryka i przejrzystość wypowiedzi powoduje, iż pozornie niejasne sprawy stają się oczywiste i łatwiejsze do przeanalizowania. Dzięki profesjonalizmowi, uczciwości i ogromnej wiedzy prawniczej Pana Artura, którą potrafił z naturalną łatwością wykorzystać w sprawie z którą zgłosiłem się prosząc o pomoc , odzyskałem nadzieję i wiarę w pozytywne zakończenie . Serdecznie polecam Kancelarię Pana Artura.

Katarzyna

Gorąco polecam. Pełna profeska

Stanisław

Witam !!! Jestem Super zadowolony ze współpracę z mecenasem. Może moja sprawa nie należy do trudnych ale pozytywne nastawienie Pana Artura i profesjonalne podejście. Ponadto wszelkie wątpliwości i zagadnienia prawne rzetelnie wyjaśnione. Polecam

Współpraca z Panem Arturem bardzo pozytywna. Pan Artur to życzliwy i uczciwy człowiek. Moja sprawa była bardzo trudna jednak profesjonalnie podejście i zaangażowanie Pana Artura doprowadziło do szczęśliwego zakonczenia. Szczerze polecam

Radca prawny godny polecenia. Pan Artur reprezentuje pełen profesjonalizm, potrafi słuchać i zawsze dobrze doradzi. To osoba kompetentna, rzetelna i sumienna przy tym szczerze empatyczna, ale przede wszystkim SKUTECZNA. Polecam!!!

BASIA

Polecam z całego serducha . Szybko , profesjonalnie współpraca. Pelne zaangażowanie i ludzkie podejście. Jeżeli będę kiedykolwiek potrzebować pomocy radcy prawnego to tylko wrócę do p. Artura.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radcy Prawnego Artur Strochalski - Żary

• Jak się pracuje w Kancelaria Radcy Prawnego Artur Strochalski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Radcy Prawnego Artur Strochalski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Kancelaria Radcy Prawnego Artur Strochalski
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Podchorążych 15a lok. 1
    68-200 Żary