4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Armadas B.V.

Witaj,

Cieszymy się ze tutaj jesteś i chcesz poznać nas bliżej .

Jesteśmy otwarci na Twoją opinię . Od dziś chcemy brać czynny udział w dyskusji i rozwiewać wszelkie wątpliwości dotyczące pracy w Armadas.

Zachęcamy Cię do udzielania merytorycznych komentarzy dotyczących pracy. Szanujemy Twoje zdanie, jednak prosimy o to, aby wypowiadać się merytoryczne, bez naruszania godności osobistych byłych lub obecnych pracowników czy ujawniania tajemnic handlowych firmy. Takie komentarze nie są zgodne z naszym regulaminem i polityką serwisu GoWork i będą archiwizowane przez administratorów forum.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi ofertami pracy: https://www.armadas.eu/pl/oferty-pracy

W przypadku pytań dotyczących konkretnych stanowisk, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem Rekrutacji: adres email : praca@armadas.eu lub dzwoniąc pod numer telefonu  00 31 (0) 40 209 2800

Poznaj nas bliżej i dołącz do naszego zespołu! Czekamy na Ciebie!

@Piotr

Dzien dobry, obecnie poszukujemy szlifierza do firmy w Best. Jezeli posluguje sie Pan jezykiem angielskim w stopniu komunikatywnym lub holenderskim oraz posiada Pan prawo jazdy zapraszamy do kontaktu 0031 40 209 2800

WW

Witam. Po przepracowaniu ponad dwóch miesięcy z agencją pracy Armadas, mogę jedynie polecić współpracę z nimi. Tak jak było na początku (miła i fachowa obsługa oraz życzliwe podejście do człowieka) tak jest do taj pory. Pieniądze wypłacane są na czas, a w sytuacji kiedy potrzebowałem zaliczki i to wyższej niż regulaminowo u nich przyjętej, wystarczył jeden telefon do koordynatorki i jeden mail do szefowej. A pieniądze o które prosiłem bez problemowo zostały wypłacone na konto. Gorąco polecam. WW

qwerty Nowy wpis

Podasz więcej szczegółów, bo mają kilka ofert pracy aktywnych i na jedna z nich miałem właśnie wysłać cv. Jedna z ostatnich opinii jest pozytywna, ludzie pisali o spoko kontakcie z biurem czy kasie na czas, to ja już nie wiem co robić:/

Jaki jest okres rozliczeniowy w Armadas B.V.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Bogusia

Pracował ktoś na produkcji w Bergeijk? Idzie tu dostać prace od reki? Chłopak chce wyjechać, ale zależy mu na czasie. Ile czekaliście od złożenia CV na wyjazd do pracy z firmą? Stawka godzinowa to € 11.80 + dodatek wakacyjny, a ile on wynosi? Ponoć jest gwarancja godzin pracy, można wyrobić cały etat czy nadgodziny również są do dyspozycji pracownika, żeby sobie zarobić więcej?

Nowy wpis

@Bogusia

zapraszamy do kontaktu z biurem 0031 40 209 2800

Fajnych wakacji :)
Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Armadas B.V.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Czy rotacja pracowników w Armadas B.V. na Pracownik Produkcji jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 12 lipca na GoWork.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Bogdan

Pieniążki na czas . Warunki mieszkalne super.. Żadnych zastrzeżeń

Agnieszka
@Bogdan

A ile konkretnie można tutaj zarobić?

Kark
@Agnieszka

A czy ty jesteś(usunięte przez administratora)? Masz stawki podane, masz te mniej więcej 40 w tyg, odejmij po 100euro za mieszkanie za tydzień (szczerze to koszt zakwaterowania wysoki) odejmij 33 euro tygodniowo za ubezpieczenie i masz. Ale skoro pytasz takie o banalne rzeczy to pamiętaj - brutto to nie netto.

@Kark

Jeśli faktycznie koszt zakwaterowania jest dość wysoki... to mimo Wszystko z firmą jest taniej niż gdyby ktoś na własną rękę szukał? co do reszty opinii to Wszystko jest okej? w jakim stanie było twoje mieszkanie, widziałeś zdjęcia do jakich warunków jedziesz? i przy okazji dzięki za te obliczenia

@Halina

Koszt 100e nie jest wysoki , wy chyba nie wiecie ile kosztuja noclegi w innych agencjach , normalna cena

Halina

Mówisz? To w innych jak chodzą? I tak ogólnie to są jeszcze jakieś warunki tutaj, które można przyrównać i ocenić za lepsze? Jakie?

A.s

Jedna z gorszych agencji ludzi mają za nic.(usunięte przez administratora)

@A.s

A co ci takiego zrobili , ci (usunięte przez administratora) w domu ,czy to bo bez powodu nie przyjechali , jak jesteś menelem i counem i mają problem z tobą to normalne, jak byś był normalny gość to by problemu nie robili

Aktualność
Wow juz 10 lat w naszej firmie!! Gratulujemy i zyczym dalszej owocnej wspolpracy :)
fa

Śmieszą mnie agencje które same sobie muszą pisac pozytywne opinie. Nie polecam a raczej stanowczo odradzam tam prace pod kazdym wzgledem finansowym jak i mieszkaniowym

@fa

jakieś gorsze zlecenie wyłapałeś czy o co chodzi? była rozbieżność czy w czym problem? tak samo mieszkanie by mnie interesowało. Jest tu szansa na sprawdzenie lokatorów?

Dziękujemy #teamArmadas

Bardzo dobra agencja cztery miesiące współpracy żadnych problemów . Polecam .

Julia
@Piotr

Dlaczego tylko cztery miesiące współpracujemy ? Czy dopiero staż rośnie ? Czy odchodzą ludzie ?

Czabaaa
@Julia

Tak masz rację wszyscy od nich odchodzą

Grzegorz

Nie mam w zwyczaju wypisywania komentarzy na tego typu serwisach, ale czytając wpisy niektórych osób nie da się przejść obojętnie...kilka miesięcy temu zjawiłem się w biurze w Eersel pytając o pracę i od razu rzuciło się w oczy, że pracują tam ludzie z odpowiednim podejściem i przygotowaniem. Po krótkiej rozmowie zapoznawczej wybraliśmy najlepszą dla mnie opcję z aktualnych ofert i dopięliśmy formalności w kilka minut. Zakwaterowanie okazało się być lepsze niż się spodziewałem- czysty, zadbany domek o wysokim standardzie z dużą przestrzenią prywatną dla każdego mieszkańca. Podjąłem pracę u pierwszego klienta gdzie "powinęła mi się noga" i zwolnili mnie z powodu absencji. Zaprosili mnie na rozmowę do biura i dostałem szansę pracy u innego klienta, gdzie obecnie pracuję. Koordynatorki są miłe i na prawdę można sprawnie załatwić każdą sprawę (nie tylko na początku). Mają dużo cierpliwości i serio tylko internetowi (usunięte przez administratora) i frustraci wytaczają tu działa, co jest totalnie niesprawiedliwe. Każdy kto pracuje w Holandii dobrze wie jacy potrafią być koordynatorzy, a tutaj złego słowa powiedzieć się nie da nawet jakbym bardzo chciał. Co do narko/alko problemów na domkach to też bym polemizował...dziewczyny traktują ludzi jak dorosłych i to od Ciebie zależy jak się prowadzisz, narkotyki i alkohol są dostępne w Holandii dla każdego bez względu dla jakiej agencji pracujesz. Problemowe osoby są przenoszone na inne domki albo zwalniane co jest chyba normalne i po problemie. Na koniec o szefowej..piszecie, że ma na ludzi "wyj#$@ne" a pech chciał, że dwa dni przed wigilią rozciąłem paskudnie palec u ręki- rzuciła wszystko i zawiozła mnie do szpitala, gdzie spędziła ze mną kilka godzin a wcale nie musiała. Pozytywna osoba pełna empatii i serio ludzie jak nie radzicie sobie z twardymi czy miękkimi albo alkoholem i przez to zawalacie pracę to darujcie sobie wylewanie żali w internecie. U mnie 10/10 Pozdrawiam

Zdziwiony
@Grzegorz

Grzegorz czy aby ciebie nie poniosla fantazja? wpis zbyt piekny ,aby byl prawdziwy.Pracowalem przez nich jakis czas i nie polecam. Przy rekrutacji piekne slowa i opowiesci a potem realia.. Nie warto czasu i zycia marnowac na prace w takiej agencji. Co chwila wysylaja ciebie gdzie indziej, albo siedzisz i czekasz na prace, zakwaterowanie coraz drozsze, Podwyzki czynszu od stycznia (za CO?)Po prostu dno,duzo ludziska juz ucieklo.

byly pracownik
@Zdziwiony

zdecydowanie odradzam rekruterki sa wulgarne nieodpowiedzialne bez polotu i wyobrazni szefowa to wariatka z wysokim ego

jacek

panu juz dziekujemy

@Grzegorz

a czy ty tak na prawdę nie masz na imie karolina albo dominika?..! swoja droga niech ktoś mi wytłumaczy jakim sposobem zatrudnienie przez ta tzw agencje znajduje dziewczyna ok 20 lat bez żadnego doświadczenia na stanowisku operator cnc? a takie historie maja tam miejsce..... zastanówcie sie dobrze czt chcecie pracowac dla kogoś kto ma w (usunięte przez administratora) wasze doświadczenie..... wtsrarcza uklady. Taka jest prawda o aemadas.

Bob

Faktyczna opinia.

Czy w firmie Armadas B.V. są regularne szkolenia pracownicze?

Dziękujemy za zadane pytanie. Wspólnie z naszymi klientami inwestujemy w rozwój pracowników. W zależności od zapotrzebowania szkolenia są organizowane jednak nie cyklicznie. Dzięki zdobyciu nowej wiedzy, umiejętności oraz kwalifikacji, pracownicy podnoszą swoje kompetencje, a to przekłada się na wyższą jakość pracy oraz rozwój w strukturach firmy. Jeżeli ta odpowiedz nie jest satysfakcjonująca zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem +31 40 209 2800.

Robert

Witam.mialem rozpocząć współpracę z agencją Armadas ale niestety zachorowałem na Covid Że strony osób pracujących w tej.agencji otrzymałem pełna pomoc i wsparcie.Podczas mojego kilkuletniego pobytu w Holandii po raz pierwszy spotkałem się z tak dużą asertywnoścą i życzliwością .Z mojej strony wielkie dziękuję Polecam tą agencję

Abarakabadara
@Robert

Fakt jest taki, że jakby Cie wlasciciel firmy w której pracujesz albo innej firmy nie potrzebował to by Cie agencja pogoniła na bruk i tyle. Chyba że masz papiery na konstruowanie portali czasoprzestrzennych i jesteś tak cenny. Kolejny komentarz-przykrywka jak to dobrze w firmie arMaras.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Armadas BV io?

styl dowolny

koks
@zawszepijany

Zawsze zkoksowany :P

zawszepijany

armadas mozna porównać do pup w Szczecinie za towarzysza (usunięte przez administratora); choć do teraz tam sie nic nie zmienilo

zawsze pijany

armadas to najgorsza agencja pracy z jaka mialem nieprzyjemnosc współpracowac... nepotyzm, kolesiostwo, amatorka i niezrownowazona wlasicielka...tyle w temacie

zawzpijany

jak widze armadas to kojarzy mi sie to jednoznacznie ze wszystkimi epitetami na jakie zasluzyly polki zaraz jak tylko wyjadą za granice ????????????????????????....100% prawdy

Wiecie może czy w Armadas BV io szukają chętnych na staż?

zawszepijany

potrzebujom na staz polke ktora jest taka jak one same. Bez kręgosłupa moralnego. Niby robia rekrutacje video rozmowę niby musisz miec doświadczenie ale tak na prawdę to nie ma znaczenia. Wystarcza uklady. Jakies niepisane prawa. Jeżeli jestes bezwzględna i bez sumienia to jest praca dla ciebie.

Benek

Pracowaliście może na produkcji brykietu ?

Daniel
@Benek

Beniu podjoles u nich prace w tej firmie 3kroli? Bo do mnie tez dzwonili i przeslalem cv.Daj znac jak robota danielkutno@gmail.com

PIKACZU
@Benek

kolego robota na brykiecie brudna stawka slaba po 12 h dziennie to co oni posza na swojej stronie to są jedne wielkie brednie (usunięte przez administratora) na wszystkim.co się da na niektórych domkach grzyb np na Sttenakers xiagle cieknie dach piwnica zalana smród niesamowity omijac dalekim łukiem w okolicy sa lepsze biura i dużo lepsze warunki firma to jedna wielka ściema

@PIKACZU

Firma ARMADAS docenia każdą konstruktywną informację zwrotną, dzięki której możemy nieustannie się doskonalić i poprawiać jakość świadczonych przez nas usług. Jesteśmy otwarci na opinie innych, staramy się brać pod uwagę zarówno te pozytywne jak i negatywne komentarze. Wiemy jednak, że pomimo naszych najlepszych starań, nie zawsze będziemy w stanie spełnić oczekiwania wszystkich osób. Dbanie o dobre zakwaterowanie dla naszych pracowników, stawiamy sobie jako nasz priorytet. Zgadzamy się z opinią, że zakwaterowanie w Steenakkers w niektórych aspektach nie spełniało warunków mieszkaniowych , dlatego tez już nie widnieje w naszej ofercie. Jesteśmy jednak zdecydowanymi zwolennikami podejścia "fair play", które przede wszystkim opiera się na wzajemnym szacunku i przestrzeganiu podstawowy zasad kulturalnej komunikacji. Chętnie odpowiadamy na pytania, służymy pomocą oraz wspieramy naszych pracowników. O czym najlepiej mogą poświadczyć osoby pracujące dla naszej firmy już od kilku lat - to właśnie one są naszą najlepszą wizytówką. Odnośnie oferty pracy na brykiecie , każdy kandydat zanim zdecyduje się na rozpoczęcie współpracy, poznaje uprzednio szczegóły oferty oraz zostaje oprowadzany po firmie. Stawka € 11.71 z za prace produkcyjna jest dużo wyższa niż w obowiązującym CAO . System zmianowy z gwarantowanymi 38 godzinami w tygodniu – 4 dni robocze oraz płatne przerwy i nadgodziny dla chętnych. Przykro nam słyszeć o Pana negatywnych doświadczeniach związanych z pracą w naszej firmie. Chętnie podejmiemy dalszy dialog w celu wyjaśnienia sytuacji oraz ulepszenia warunków pracy w naszej firmie - zapraszamy do bezpośredniego kontaktu telefonicznego lub odwiedzenia naszego biura. Życzymy samych sukcesów w przyszłości ! Pozdrawiamy Zespół ARMADAS

byly pracownik

tak pracowalem

jacek
@Benek

daj sobie spokoj z ta agencja, sa lepsze propozycje na rynku

Zostaw merytoryczną opinię o Armadas B.V. - Eersel

• Jak się pracuje w Armadas B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Armadas B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Armadas B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!