Opinie o Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza w Jelcz-Laskowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza w Jelcz-Laskowice

Katarzyna Nowy wpis

Dziękuję bardzo Pani Annie Jamroziak-Bereza za wygraną sprawę. To już kolejny raz. Profesjonalizm, wiedza i pewność siebie to cała Pani Anna. Życzę dalszych sukcesów zarówno Pani jak i sobie. Pozdrawiam i do zobaczenia.

Meg

Panią Mecenas Anna Jamroziak Bereza wyróżnia ogromne zaangażowanie w sprawy Klienta. Wszelkie kwestie prawne wyjaśnia w sposób przystępny i zrozumiały. Wiedza Pani Mecenas z zakresu prawa pozwala na doskonałe przygotowanie merytoryczne dokumentów sprawy. Spotkania i kontakt telefoniczny oraz mailowy z Panią Adwokat przebiegają nienagannie. Największą zaletą Pani Mecenas jest jednak bezdyskusyjnie jej skuteczność.

Galant Nowy wpis
@Meg

Skuteczność związana jest z lokalnymi układami.

Paweł Nowy wpis
@Galant

Co masz na myśli mówiąc o układach? Bo chyba cię nie zrozumiałem

Klient

Niestety nie mogę wystawić dobrej opinii. Sprawa prowadzona przez Panią adwokat przegrana we wszystkich instancjach, ale nie to jest głównym problemem, ponieważ wiadomo jak działają sądy.. Strasznie ciężki kontakt z kancelarią, zły przepływ informacji, nie odpisywanie na e-maile, nie informowanie o bardzo istotnych kwestiach, które potem powodowały problemy. Od nikogo w kancelarii nie można uzyskać rzetelnej informacji, tak jakby osoby pracujące tam w ogóle nie orientowały się w sprawach. Niestety praca pani adwokat kończyła się na podpisaniu umowy wykonania usługi i wystawieniu rachunku.. potem już totalna „olewka”.

Anna Nowy wpis
@Klient

Nie wystawiam rachunków lecz faktury, wiec domyślam się ze nigdy nie był Pan w mojej kancelarii.

Ale to jest forum pracowników a uwagi klientów możne warto wysyłać na adres firmy?

@Tomek

Tak się składa, że zanim ten pracownik, stał się pracownikiem kancelarii, zlecił mi prowadzenie procesu w swojej prywatnej sprawie i skoro chciał się tym podzielić publicznie to jest mi tym bardziej miło. Jak widać z opinii innych klientów nie było takiej potrzeby i mówić szczerze nie byłam szczeliwa gdy zobaczyłam tą opinie, gdyż wcześniej mnie nie uprzedził. Ale uważam że skoro chciał się podzielić tym z innymi to tym bardziej jest mi miło że docenił moją pracę.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Iwona Włodarczyk

Serdecznie polecam Panią mecenas Annę, dzięki jej ogromnej wiedzy i zaangażowaniu wygraliśmy sprawę. Z czystym sercem polecam :)

Jolanta z Brzegu

Pani Adwokat Anna Jamroziak -Bereza prowadziła moją sprawę przez 3 lata , sprawa zakończyła się sukcesem . Profesjonalne podejście do sprawy , doświadczenie, rzetelność, miły i profesjonalny kontakt z klientem . Naprawdę polecam !!!!

Jan
@Jolanta z Brzegu

Fajnie, że adwokat ten spełnił Twoje oczekiwania. Mogłabyś napisać, jak to się stało, że skorzystałaś z usług właśnie tego adwokata? Chciałbym wiedzieć, czy było to z polecenia, czy może po prostu skusiły Cię opinie w internecie.

Izabela

Żetelne, profesjonalne i fachowe doradztwo. Miłe i indywidualne podejście do sprawy i klienta. Polecam serdecznie.

Katarzyna

Profesjonalna obsługa, indywidualne podejście do klienta, 100% zaangażowanie w sprawę ,wyrozumiałość oraz skuteczność. Polecam jak najbardziej.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza - Jelcz-Laskowice

Kancelaria Adwokacka Anna Jamroziak-Bereza
  • Frezjowa 7